آیا با منافع خرید شیر شتر دوغ شتر در درمان بیماری پوستی و گوارش آشنا هستید؟

آیا با منافع خرید شیر شتر دوغ شتر در درمان بیماری پوستی و گوارش آشنا هستید؟

آیا با منافع خرید شیر شتر دوغ شتر در درمان بیماری پوستی و گوارش آشنا هستید؟ آیا شما و یا اطرافیان تان مبتلا به برخی از این بیماری ها هستند؟ آیا از مصرف دارو های شیمیایی خسته شده اید و بدنبال روش موثر و طبیعی هستید؟

در اینجا به برخی از افرادی که از محصولات لبنی شیرشتر (شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر و…) مصرف کردند و بیمار های گوارشی و پوستی آن ها بهبود یافت و درمان شدند اشاره می کنیم.

در مورد استفاده از محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر و…) برای بهبود کودکان اوتیسم، دیابت، هپاتیت، هاشیموتو، آلرژی حساسیت، سیستم ایمنی، بارداری شیردهی و زیبایی می تواند به لینک ها مراجعه کنید.

منافع خرید شیر شتر دوغ شتر در درمان بیماری های گوارشی و بیماری های پوستی

در اینجا برخی از  منافع خرید شیر شتر دوغ شتر گزارش شده توسط افرادی که از محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر و…) استفاده کرده اند، اشاره می کنیم:

– دختر من از ابتدا مدفوع تغلیظ شده (formed stools) داشت تقریبا همیشه چنین حالتی داشت. تا اینکه از محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر و…) خرید کردم و  به او دادم. بدین ترتیب او سلامتی خود را بدست آورد و وصعیت روده او رو به بهبود گذاشت. تندرستی و شادابی دخترم بزرگترین هدیه برای ما در منافع خرید شیر شتر و دوغ شتر بود.

– من پس از  2 تا 3 هفته و تنها با  استفاده از ¼ فنجان از شیر شتر در روز، توانستم اگزما خودم را بهبود ببخشم.

– پسر من 3 سال از محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر و…)  مصرف کرد. با خرید این محصول و آوردن آن در رژیم غذایی پسرم دیس بیوسی روده آن از بین رفت. او الان نیاز ندارد تا کسی کمکش کند.

پسرم زندگی خوشحال و شادی را آغاز کرده است. دیگر اثری از اگزما، بثورات در او نیست و کاملا بهبود و درمان یافته است. خواب خیلی راحت و  خوب دارد، و بهبود زیادی در سلامت خود بدست آورده است. این در واقع از منافع خرید شیر شتر و محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر و…) بود.

آیا با منافع خرید شیر شتر دوغ شتر در درمان بیماری پوستی و گوارش آشنا هستید؟

آیا با منافع خرید شیر شتر دوغ شتر در درمان بیماری پوستی و گوارش آشنا هستید؟

– من و دخترانم واکنش هیستامین داشتیم. که به طور قابل توجهی بهبود یافته است. پسر 5 ساله در وضعیت آنتی هیستامین های روزانه بود، و بعد از هر وعده غذایی، درد معده و خارش داشت. پس از دو هفته از نوشیدن شیر شتر، من توانستم این وصعیت را در او از بین ببرم.

– نکته مهم در منافع خرید و مصرف محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر و…) در کاهش التهاب است.

در اینجا توضیح مختصری در مورد بیماری ها پوستی و گوارشی که فوق به آن ها پرداخته شد، داده می شود:

دیس بیوسی یا ناتراز شدن همزیستی

به هم ریختگی تراز و توازنی که در میان میکروب، میکرو ارگانیسم ریز ساواره، ویروس یا قارچ یا  به طور کلی ریزاندامگان ها بر روی بدن یا درون بدن زندگی می کنند، دیس بیوسی یا ناتراز شدن همزیستی می گویند.

این پدیده را بیشتر در دستگاه گوارش می توان مشاهده کرد. ناترازشدن همزیستی منجر به بیماری هایی مثل بیمار های التهابی روده، خستگی مزمن، چاقی، سرطان (colitis) می‌شود.

اگزما (eczema) یا درماتیت

اگزما (eczema) یا درماتیت به التهاب یا آماس پوست می گویند که می‌تواند به خارش، قرمزی، تورم، پوسته ریزی و دیگر نشانه‌ها منجر شود.

گاهی اگزما و درماتیت به جای همدیگر استفاده می‌شود. در مواردی که عامل خارجی باعث التهاب شود، درماتیت و  وقتی که عامل خارجی باشد و به اصطلاح بیماری اندوژن باشد به آن اگزما می گویند.

بتورات راش یا جوش یا دانه

بتورات راش یا جوش یا دانه (rash) که به صورت موقتی بر روی پوست که معمولاً با سرخی یا خارش همرا می شود. بتورات راش یا جوش یا دانه به هر تغییری در پوست مانند رنگ، نما و یا بافت گفته می شود. این مشکل در بیمار های دیگری مانند سفیلیس، مخملک، حساسیت های دارویی، حاملگی و بیماری های خارجی هم دیده می شود.

هیستامین

هیستامین با افزایش نفوذپذیری در مویرگ ها به گویچه‌ ها یا گلبول های سفید خون و پروتئین‌ های دیگر، به آگلبول یا گویچه های سفید خون اجازه می دهد تا برای دفاع در برابر مهاجمان خارجی در بافت آسیب دیده عملکرد مناسب و موثری نشان می دهند.

منافع خرید شیر شتر و یا منافع خرید دوغ شتر تمها به مواردی عنوان شده در درمان بیماری های گوارشی و بیماری های پوستی خلاصه نمی شود. منافع مزایا و محاسن استفاده از این محصول زیاد است که به مرور به آن ها اشاره می شود.

خرید عمده محصولات شتر (شیرشتر، دوغ شتر، شیرخشک شتر، پودر شیرخشک شتر، صابون شیرشتر

برای خرید و فروش محصولات لبنی یا لبنیات شیرشتر بهترین مکان تهیه آن بطور مستقیم از تولید کننده است. بازار محصولات سالم ارگانیک چندی است که در ایران هم جایگاه رفعیی یافته است. شیر شتر و محصولات متنوع حاصل از شتر یکی از بهترین و در عین حال مورد تاییدترین محصولات برای عرضه به همه مردم است.

استفاده از شیر شتر، دوغ شتر در طب سنتی و دارای ازش بالایی است. همچنین در تحقیقات نوین و پزشکی نوین هم مهر تاییدی بر ارزش های والای آن زده است.

مشتریان شما حتی با یک هفته مصرف آن خود شاهد ارزش های دارویی درمانی آن خواهند شد. شما با عرضه محصولات سالم شیرشتر هم به سلامت جامعه کمک می کنید و هم وارد بازار مطمئن با حاشیه سود بالا خواهید شد. به ما برای ورود به دنیای جدید با محصول مطمئن به پیوندید.

خرید عمده

برای مشاوره، راهنمایی تهیه محصولات به صورت عمده و مستقیم و همکاری، تنها کافی است به ما اطلاع دهید.