آیا محصولات شیر شتر در زیبایی و جوان سازی اثر دارد؟

  • آیا محصولات شیر شتر در زیبایی و جوان سازی اثر دارد؟

آیا محصولات لبنی شیر شتر (شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر،کشک شتر و …)، در زیبایی و جوان سازی اثر دارد؟ این پرسشی است که برای ما مطرج شده است. واقعا مهم است بدانیم آیا خاصیت زیبایی و جوانسازی از خواص مثبت مصرف روزانه و مرتب محصولات شیر شتر است؟

اثر زیبایی، جوان سازی و خاصیت ضد پیری

شیر شتر و محصولات لبنی شیر شتر (شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر،کشک شتر و …) دارای اثرات بهداشتی آرایشی به خصوص در زمینه زیبایی، حوان سازی است و همچنین دارای خاصیت ضد پیری است. زیبایی و جوان سازی و ضد پیری بودن  اثرات مثبت و کارایی محصولات لبنی شیر شتر (شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر،کشک شتر و …) به خصوص در مورد پوست اثبات شده است.

اسید آلفا هیدروکسیل خاصیت زیبایی جون سازی و ضد پیری

این ویژگی و خاصیت به دلیل وجود اسید آلفا هیدروکسیل موجود در محصولات لبنی شتر (شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر،کشک شتر و …) است که به پوست می چسبد و وارد یاخته های پوست می شود.

اسیدهای α-هیدروکسیل کمک می کنند تا  قند ها لایه رو پوست که سفت شده اند از بین بروند. سلول های مرده را از روی پوست (اپیدرم) خارج می کند. اسید آلفا هیدروکسیل باعث نگهداری سلول های پوستی می شود. این امر کمک می کند تا سلول های جدید، بر روی پوست ساخته شود و پوست حالت الاستیک، ارتجاعی بیشتر به خود بگیرد و روشن تر شود.

اسید آلفا هیدروکسیل به از بین بردن چین و چروک و لکه های روی پوست کمک می کند و باعث کاهش خشکی پوست می شود. زیرا لایه بیرونی پوست را نازک تر می کنند و ضخامت آن ها را از لایه زیرین درم  بیشتر می کند و این باعث محافظت از پوست می شود.

علاوه بر این، لیپوزوم یا لپسوم در محصولات لبنی شتر (شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر،کشک شتر و …) یک ماده بالقوه برای زیبایی، بهبود و زیبایی پوست است. همچنین دارای اثر ضد پیری جوان سازی و شادابی برای انسان است.

ویتامین سی اثر ضد پیری، جوان سازی، زیبایی

ویتامین C در محصولات لبنی شتر (شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر،کشک شتر و …) دارای فعالیت های محافظت کننده در برابر آنتی اکسیدان ها و بافت ها است. ویتامین C در تولید کلاژن، که یک پروتئین است و در رشد سلول ها و رگ های خونی کمک می کند و پوست را قوی و شاداب می کند.

کلاژن کجاست؟ کلاژن در پوست و مفاصل یافت می شود. ویتامین C بالا در محصولات لبنی شتر (شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر،کشک شتر و …) با افزایش تولید کلاژن ارتباط دارد، باعث تقویت حمایت ساختاری و انعطاف پذیری پوست می شود. کلاژن به بهبودی و التیام پوست کمک می کند.

ویتامین C یک آنتی اکسیدان بسیار خوب است که در محصولات لبنی شتر (شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر،کشک شتر و …) به وفور یافت می شود و میزان آسیب رادیکال های آزاد را کاهش می دهد. رادیکال های آزاد بر روی پوست موجب خشکی پوست و چین و چروک چهره و صورت و دیگر جاهای بدن می شود.

علاوه بر این، محصولات لبنی شتر (شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر،کشک شتر و …) دارای مقدار بالایی از پروتئین شناخته شده به عنوان لاکتوفرین است. این پروتئین آهن آزاد را از مفاصل بیماران مبتلا به آرتریت خارج می کند و از این طریق باعث التیام و بهبودی و درمان می شود.

با مشاوران ما در تماس باشید تا شما را راهنمایی بیشتر کنند.

 

زیبایی و جوانی

با مصرف محصولات شیر شتر

تولید کننده شیر خشک شتر: خرید مستقیم برای صنایع غذایی آرایشی بهداشتی

ما به عنوان بهترین تامین و تولید کننده شیر خشک شتر در ایران آمادگی عرضه عمده و مستقیم این محصول منحصر بفرد را برای مصرف در صنایع غذایی، دارویی، پزشکی، آرایشی و بهداشتی داریم. با خرید بی واسطه و مستقیم، تولیدی با قیمت فروش مقرون به صرفه را از درب کارخانه تحویل می گیرید.
مارس 4, 2021/توسط admin

اثر درمانی شیر خشک شتر اوتیسم: بهترین قیمت خرید عمده

اثر درمانی شیر خشک شتر بر درمان افراد مبتلا به اوتیسم بارها تایید شده است. این لبنیات سالم مناسب برای دیابت و بیساری دیگر از بیماری ها می تواند هم به عنوان درمان، دارو و هم پیشگیری بکار رود. شما می توانید بهترین قیمت خرید عمده را از کارخانه تامین و تولید کننده خریداری کنید.
فوریه 3, 2021/توسط admin

چرا خرید صابون دست ساز شیر شتر اهمیت دارد و مفید است؟

صابون شیر شتر از شیر شتر به همراه روغن های مرغوب گیاهی تهیه می شوند. در روش و نحوه تهیه و تولید صابون دست ساز شیر شتر، از مواد مفید با اهمیت و خاصیت ویژه برای پوست که در روغن ها وجود دارند، هم استفاده می شود. با توجه روش تهیه و ساخته شدن این گونه صابون دست ساز شیر شتر مواد مفید برای پوست بدن از بین نرفته و درون صابون ها باقی می مانند.
نوامبر 6, 2019/توسط admin

فروش شیر شتر دوغ شتر برای بهبودی بیماری هاشیموتو

فروش شیر شتر و دوغ شتر برای بهبودی بیماری هاشیموتو یا هاشی: آیا با اینکه لبنایت برای این بیماری توصیه نمی شود، مصرف محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر و...) می تواند به درمان این بیماری کمک کند؟
اکتبر 13, 2019/توسط admin

مزایای خرید شیر شتر و دوغ شتر برای درمان بیماری هاشیمتو

بیماری هاشیموتو رو می شناسید؟ کسی از اطرافیان مبتلا به آن می باشد؟ آیا بیماری هاشیموتو با مصرف شیر شتر و دوغ شتر رو به بهبودی می گذارد؟ مزایای خرید شیر شتر و دوغ شتر برای درمان بیماری هاشیمتو چیست؟
اکتبر 12, 2019/توسط admin

آیا شیر شتر و دوغ شتر مانند شیر گاو آلرژی و حساسیت زا است؟

اکتبر 11, 2019/توسط admin

5 خاصیت و ویژگی درمانی شگفت انگیز و جالب دوغ شتر

اکتبر 10, 2019/توسط admin

اخبار محصولات شیر شتر: قیمت شیر شتر در جهان

اکتبر 9, 2019/توسط admin

تولیدکنندگان خارجی محصولات شتر

اکتبر 8, 2019/توسط admin

شتر در طب نوین و پزشکی نوین چشم پزشکی اشک مصنوعی

اکتبر 7, 2019/توسط admin

شتر عادت رژیم غذایی زیستگاه

اکتبر 6, 2019/توسط admin

شتر طب سنتی و پزشکی نوین

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor...
اکتبر 5, 2019/توسط admin

به ما ایمیل بفرستید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.