بهداشتی آرایشی شیر شتر

محصولات بهداشت و آرایشی شیر شتر حاوی ویتامین C است، این یعنی که شیر شتر آنتی اکسیدان ها را فراهم می کند و اسید های چرب در شتر شیر کمک می کنند تا پوست انسان  محافظت شود. مبارزه با چین و چروک ها از ویژگی های محصولات بهداشتی آرایشی است. لانولین، مرطوب کننده طبیعی، تأثیر آرام بخش روی پوست دارد.

صابون شیر شتر با دست و با بهترین روغن و شیر تازه شترساخته شده است . منبع طبیعی آلفا هیدروکسی اسید – شناخته شده به عنوانار بین برنده خطوط ریز صورت و چهره با خواص ضد پیری و آنتی اکسیدانی است.

لوسیون شیر شتر یکی از بهترین مواد برای روشن شدن پوست است. از آنجایی که شیر شتر در مواد مغذی بیشتر از شیر گاو است، اسید لاکتیک را افزایش و سبب جوانی و شادابی پوست می شود. لوسیون شیر شتر دارای ویتامین C، الاستین و لانولین است. دارای اثر ضد التهابی طبیعی در پوست است. به دلیل این خواص، لوسیون شیر شتر یک درمان امیدوار کننده برای بیماری های پوستی مانند پسوریازیس است.

شتر شیر، شاید یکی از قدیمی ترین غذاهای فوق العاده در جهان باشد، اما تا به حال، آن را به ندرت برای لوازم آرایشی بهداشتی و یا کرم و درمان استفاده کرده اند. کرم های شیر شتر به سرعت جذب می شوند، به طوری که هم شیر و هم ویتامین ها و سایر مواد مغذی جذب می شوند. با محصولات شیر شتر، شما از فواید طبیعت استفاده می کنید.