اثرات لاکتوفرین پودر شیر خشک شتر: خرید مستقیم از کارخانه تولید کننده

لاکتوفرین پودر شیر خشک شتر دارای اثرات درمانی و دارویی در بدن ما است. این فرآورده لبنی خام سالم به ما عمر بهتر و طولانی تری می بخشد. این غذای کامل را از تامین کننده و کارخانه تولید کننده به صورت عمده و مستقیم خرید کنید.

اثرات لاکتوفرین پودر شیر خشک شتر

جالب است که بدانیم شیر شتر خام و پودر شیر خشک شتر حاوی مقدار زیادی لاکتوفرین است. لاکتوفرین یک گلیکوپروتئین با خواص محافظتی زیستی بسیار متنوع است. این پروتئین خانواده ترانسفرین لاکتوفرین برای اولین بار در سال 1960 از شیر گاو بدست آمد. مشخص شده است که این ماده به طور عمده در آب پنیر شیر یافت می شود.

نام لاکتوفرین از وجود شیر به لاتین lac  مشتق شده است. این واقعیت که این پروتئین قادر است آهن را به شکل یونهای آهن (Fe3 +) متصل کند. لاکتوفرین به طور طبیعی از مواد غذایی حاصل می شود و همچنین توسط بدن ما هم تولید می شود. این ماده در مخاط، مایع بینی و اشک، مایع منی و بزاق وجود دارد.

لاکتوفرین همچنین توسط گلبول سفید خون (گرانولوسیتهای نوتروفیل) تولید می شود. برخی از گرانول ها (گرانول ها) موجود در این نوع گلبول های سفید با ذخیره سازی لاکتوفرین مشخص می شود. اولین شیر (آغوز) تولید شده پس از زایمان تقریباً حاوی 7 میلی گرم در میلی لیتر لاکتوفرین است. این مکانیسم های دفاعی نوزاد تازه متولد شده را به شدت ارتقا می دهد. پس از آن، شیر مادر حاوی لاکتوفرین بسیار کمتری است ، یعنی 1-2 میلی گرم در میلی لیتر.

لاکتوفرین پودر شیر شتر طبیعی توانایی اتصال یا آزادسازی آهن را دارد و به لطف این خاصیت می تواند به بهبود مقاومت در برابر میکروارگانیسم های جانبی (از جمله هلیکوباکتر) کمک کند. بخشی از مولکول لاکتوفرین پودر شیر خشک شتر “گلوله های آهن” را بر روی غشای میکرو ارگانیسم شلیک می کند و باعث از بین رفتن یا هضم محتوا توسط آنزیم های خود می شود. لاکتوفرین شیر خشک شتر همچنین برای متعادل کردن فلور روده مفید است. زیرا می تواند آهن زیادی را از محیط جذب کند که باکتریهای نامطلوب به دلیل کمبود آهن از رشد جلوگیری می کنند.

علاوه بر توانایی جذب و آزادسازی آهن لاکتوفرین پودر شیر خشک شتر دارای خواص دیگری است که در کمک به افزایش مقاومت در برابر میکروارگانیسم های جانبی مهم است. این موارد شامل ارتقا تمایز سلول T ، فعالیت سلولهای کشنده طبیعی و سیستم ایمنی هومورال است. علاوه بر این، مشخص شده است که لاکتوفرین همچنین می تواند فاگوسیتوز را تقویت کند.

شیر شتر طبیعی و پودر شیر خشک شتر می تواند یک ماده غذایی تقویت کننده جالب برای برخی بیماری ها باشد. با این حال، باید امیدوار بود که شترها به گاو شیری بعدی تبدیل نشوند. دوشیدن شتر راه حل سریع در برابر مشکلات سلامتی نیست. این به طیف گسترده ای از اقدامات تغذیه ای متعادل فردی نیاز دارد.

اثر انسولین مانند پودر شیر خشک شتر

اثرات لاکتوفرین پودر شیر خشک شتر: خرید مستقیم از کارخانه تولید کننده

اثرات لاکتوفرین پودر شیر خشک شتر: خرید مستقیم از کارخانه تولید کننده

پروتئین های ضد التهاب موجود در پودر شیر خشک شتر مانند شیر شتر ممکن است توضیح دهد که چرا این شیر به طور سنتی برای مقابله با بیماری های روده استفاده می شود. شیر شتر خالص و پودر شیر خشک شتر نیز حاوی پروتئینی با اثر انسولین مانند است. این نتایج نتایج اپیدمیولوژیک، آزمایشات حیوانی و تحقیقات بالینی را نشان می دهد که پودر شیر خشک شتر همانند شیر شتر ممکن است در پیشگیری و درمان دیابت کمک کند.

لبنیات تازه شتر شامل پودر شیر خشک شتر که از سال 2007 در هلند در دسترس است. تحقیقات روی این شیر شتر هلندی نشان داده است که ترکیب آن شبیه ترکیب شیر شتر در آفریقا و خاورمیانه است. پودر شیر خشک شتر به راحتی محلول است. در هلند فقط یک کشاورز وجود دارد که شترها را برای دوشیدن نگه می دارد. شیر شتر در این مزرعه در کرومویرت موجود است. این شیر همچنین در فروشگاه های ارگانیک به فروش می رسد. در این بین آنها همچنین موفق به تهیه پنیر از شیر شتر شده اند

خرید مستقیم پودر شیر خشک شتر از کارخانه تولید کننده

کلیه شرکتهای عمده فروش، توزیع، وارد و صادر کننده و تجاری در سراسر جهان برای خرید و فروش پودر شیر خشک شتر می توانند این محصول سالم را بطور مستقیم از کارخانه تولید و تامین کننده ما تهیه کنند. کارخانه پودر شیر خشک شتر ما تولید، تامین و عرضه را با استفاده از شیر خام، خالص و 100٪ طبیعی شتر بدون هیچ ماده افزودنی انجام می دهد. کیفیت بالا و بهترین قیمت پودر شیر ​​خشک شتر را در خاور میانه به فروش می رسانیم. برای خرید و فروش این محصول سالم با ما همراه باشید.

خرید مستقیم

پودر شیر خشک شتر از کارخانه تولید کننده

به ما ایمیل بفرستید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
قیمت فروش شیر خشک شتر عمده درمان طبیعی بی نظیر دیابت و گاستریت یا ورم معده

قیمت فروش شیر خشک شتر عمده: درمان طبیعی بی نظیر دیابت و گاستریت یا ورم معده

خرید عمده شیر خشک شتر برای پیشگیری درمان بیماری

خرید عمده شیر خشک شتر: برای پیشگیری درمان بیماری

خرید عمده شیرخشک شتر با بهترین قیمت و کیفیت بالا صادراتی از کارخانه تامین و تولید کننده بطور مستقیم منافع چند جانبه برای خریدار، تولید و مصرف کننده خواهد داشت. آیا می دانید این محصول سالم برای پیشگیری و درمان چه بیماری هایی مفید است و توصیه می شود؟

فروش بی واسطه شیر خشک شتر ایرانی مواد مغذی ارزش هاو واقعیت های تغذیه ایی

فروش بی واسطه شیر خشک شتر ایرانی: مواد مغذی ارزش هاو واقعیت های تغذیه ایی

خواص درمانی شیر خشک شتر تولید ایران برای افراد مبتلا به آلرژی غذایی

خواص درمانی شیر خشک شتر تولید ایران برای افراد مبتلا به آلرژی غذایی

خواص درمانی شیر خشک شتر برای افراد مبتلا به بیماری های مختلف ار قدیم الایام تجویز و استفاده می شد. این لبنیات سالم دارای برخی ویژگی ها برای درمان و آلرژی و حساسیت غذایی است. به عنوان تولید و تامین کننده آماده فروش عمده، مستقیم و بی واسطه هستیم. محصول با کیفیت بالا صادراتی خود را با بهترین قیمت خرید نمائید.

قیمت عمده شیر خشک شتر خرید مصرف برای درمان کم خونی

قیمت عمده شیر خشک شتر: خرید مصرف برای درمان کم خونی

با خرید مستقیم از کارخانه تولید و تامین کننده، قیمت عمده شیر خشک شتر مقرون به صرفه و همراه سود مناسب برای شرکت ها فروش عمده، بازرگانی، صادر کننده و توزیع کننده به بازار های داخلی و خارجی خواهد شد. تهیه، خرید مصرف و استفاده از این محصول سالم برای پیشگیری و درمان کم خونی توصیه می شود.