اثرات لاکتوفرین پودر شیر خشک شتر: خرید مستقیم از کارخانه تولید کننده

لاکتوفرین پودر شیر خشک شتر دارای اثرات درمانی و دارویی در بدن ما است. این فرآورده لبنی خام سالم به ما عمر بهتر و طولانی تری می بخشد. این غذای کامل را از تامین کننده و کارخانه تولید کننده به صورت عمده و مستقیم خرید کنید.

اثرات لاکتوفرین پودر شیر خشک شتر

جالب است که بدانیم شیر شتر خام و پودر شیر خشک شتر حاوی مقدار زیادی لاکتوفرین است. لاکتوفرین یک گلیکوپروتئین با خواص محافظتی زیستی بسیار متنوع است. این پروتئین خانواده ترانسفرین لاکتوفرین برای اولین بار در سال 1960 از شیر گاو بدست آمد. مشخص شده است که این ماده به طور عمده در آب پنیر شیر یافت می شود.

نام لاکتوفرین از وجود شیر به لاتین lac  مشتق شده است. این واقعیت که این پروتئین قادر است آهن را به شکل یونهای آهن (Fe3 +) متصل کند. لاکتوفرین به طور طبیعی از مواد غذایی حاصل می شود و همچنین توسط بدن ما هم تولید می شود. این ماده در مخاط، مایع بینی و اشک، مایع منی و بزاق وجود دارد.

لاکتوفرین همچنین توسط گلبول سفید خون (گرانولوسیتهای نوتروفیل) تولید می شود. برخی از گرانول ها (گرانول ها) موجود در این نوع گلبول های سفید با ذخیره سازی لاکتوفرین مشخص می شود. اولین شیر (آغوز) تولید شده پس از زایمان تقریباً حاوی 7 میلی گرم در میلی لیتر لاکتوفرین است. این مکانیسم های دفاعی نوزاد تازه متولد شده را به شدت ارتقا می دهد. پس از آن، شیر مادر حاوی لاکتوفرین بسیار کمتری است ، یعنی 1-2 میلی گرم در میلی لیتر.

لاکتوفرین پودر شیر شتر طبیعی توانایی اتصال یا آزادسازی آهن را دارد و به لطف این خاصیت می تواند به بهبود مقاومت در برابر میکروارگانیسم های جانبی (از جمله هلیکوباکتر) کمک کند. بخشی از مولکول لاکتوفرین پودر شیر خشک شتر “گلوله های آهن” را بر روی غشای میکرو ارگانیسم شلیک می کند و باعث از بین رفتن یا هضم محتوا توسط آنزیم های خود می شود. لاکتوفرین شیر خشک شتر همچنین برای متعادل کردن فلور روده مفید است. زیرا می تواند آهن زیادی را از محیط جذب کند که باکتریهای نامطلوب به دلیل کمبود آهن از رشد جلوگیری می کنند.

علاوه بر توانایی جذب و آزادسازی آهن لاکتوفرین پودر شیر خشک شتر دارای خواص دیگری است که در کمک به افزایش مقاومت در برابر میکروارگانیسم های جانبی مهم است. این موارد شامل ارتقا تمایز سلول T ، فعالیت سلولهای کشنده طبیعی و سیستم ایمنی هومورال است. علاوه بر این، مشخص شده است که لاکتوفرین همچنین می تواند فاگوسیتوز را تقویت کند.

شیر شتر طبیعی و پودر شیر خشک شتر می تواند یک ماده غذایی تقویت کننده جالب برای برخی بیماری ها باشد. با این حال، باید امیدوار بود که شترها به گاو شیری بعدی تبدیل نشوند. دوشیدن شتر راه حل سریع در برابر مشکلات سلامتی نیست. این به طیف گسترده ای از اقدامات تغذیه ای متعادل فردی نیاز دارد.

اثر انسولین مانند پودر شیر خشک شتر

اثرات لاکتوفرین پودر شیر خشک شتر: خرید مستقیم از کارخانه تولید کننده

اثرات لاکتوفرین پودر شیر خشک شتر: خرید مستقیم از کارخانه تولید کننده

پروتئین های ضد التهاب موجود در پودر شیر خشک شتر مانند شیر شتر ممکن است توضیح دهد که چرا این شیر به طور سنتی برای مقابله با بیماری های روده استفاده می شود. شیر شتر خالص و پودر شیر خشک شتر نیز حاوی پروتئینی با اثر انسولین مانند است. این نتایج نتایج اپیدمیولوژیک، آزمایشات حیوانی و تحقیقات بالینی را نشان می دهد که پودر شیر خشک شتر همانند شیر شتر ممکن است در پیشگیری و درمان دیابت کمک کند.

لبنیات تازه شتر شامل پودر شیر خشک شتر که از سال 2007 در هلند در دسترس است. تحقیقات روی این شیر شتر هلندی نشان داده است که ترکیب آن شبیه ترکیب شیر شتر در آفریقا و خاورمیانه است. پودر شیر خشک شتر به راحتی محلول است. در هلند فقط یک کشاورز وجود دارد که شترها را برای دوشیدن نگه می دارد. شیر شتر در این مزرعه در کرومویرت موجود است. این شیر همچنین در فروشگاه های ارگانیک به فروش می رسد. در این بین آنها همچنین موفق به تهیه پنیر از شیر شتر شده اند

خرید مستقیم پودر شیر خشک شتر از کارخانه تولید کننده

کلیه شرکتهای عمده فروش، توزیع، وارد و صادر کننده و تجاری در سراسر جهان برای خرید و فروش پودر شیر خشک شتر می توانند این محصول سالم را بطور مستقیم از کارخانه تولید و تامین کننده ما تهیه کنند. کارخانه پودر شیر خشک شتر ما تولید، تامین و عرضه را با استفاده از شیر خام، خالص و 100٪ طبیعی شتر بدون هیچ ماده افزودنی انجام می دهد. کیفیت بالا و بهترین قیمت پودر شیر ​​خشک شتر را در خاور میانه به فروش می رسانیم. برای خرید و فروش این محصول سالم با ما همراه باشید.

خرید مستقیم

پودر شیر خشک شتر از کارخانه تولید کننده

به ما ایمیل بفرستید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
ترکیب شیمیایی شیر خشک شتر قیمت فروش عمده درب کارخانه

ترکیب شیمیایی شیر خشک شتر قیمت فروش عمده درب کارخانه

ترکیب شیمیایی شیر خشک شتر چگونه است؟ چه تفاوتی با دیگر انواع محصولات لبنی دارد که آن را از شیر گاو بهتر کرده است؟ به عنوان کارخانه تامین و تولید کننده بهترین قیمت فروش عمده را به طور مستقیم با خرید بی واسطه به بازار داخلی و خارجی برای صادرات عرضه می کنیم.

قیمت بهترین شیر خشک شتر تولید ایران خرید برای درمان بیماری دیابت

قیمت بهترین شیر خشک شتر تولید ایران: خرید برای درمان بیماری دیابت

از کجا می توانید بهترین شیر خشک شتر با قیمت مناسب تولید ایران را خرید کنیم؟ چرا بهتر است یک سرخ شده فریز شده مصرف شود؟ آیا درست است که این محصول سالم می تواند بیماری مانند دیابت را درمان کند؟ ما آماده فروش و صادر کردن این غذای فوق العاده، با کیفیت بالا و صادراتی به بازار های داخلی و خارجی هستیم.

تولید کننده شیر خشک شتر: خرید مستقیم برای صنایع غذایی آرایشی بهداشتی

تولید کننده شیر خشک شتر: خرید مستقیم برای صنایع غذایی آرایشی بهداشتی

ما به عنوان بهترین تامین و تولید کننده شیر خشک شتر در ایران آمادگی عرضه عمده و مستقیم این محصول منحصر بفرد را برای مصرف در صنایع غذایی، دارویی، پزشکی، آرایشی و بهداشتی داریم. با خرید بی واسطه و مستقیم، تولیدی با قیمت فروش مقرون به صرفه را از درب کارخانه تحویل می گیرید.

خرید مستقیم شیر خشک شتر: مناسب درمان سیروز کبدی

خرید مستقیم شیر خشک شتر: مناسب درمان سیروز کبدی

ممکن است سوال شما این باشد که چرا خرید مستقیم شیر خشک شتر؟ زیرا مصرف آن به سلامتی ما کمک می کند. مصرف این لبنیات طبیعی سالم می تواند به بهبود، پیشگیری و درمان سیروز کبدی کمک کند. تامین و تولید با کیفیت بالا صادراتی توسط کارخانه ایرانی باعث می شود شما بهترین قیمت فروش عمده بازار را بی واسطه دریافت کنید.

فروش مستقیم شیر خشک شتر ویژگی های مفید

فروش مستقیم شیر خشک شتر: ویژگی های مفید

فروش مستقیم شیر خشک شتر تولید شده در ایران قیمت قابل رقابت با دیگر تولیدکنندگان در منطقه و آسیا دارد. معتبرترین و مشهورترین فروشندگان این محصول در کشورهای خاورمیانه واقع شده اند. این لبنیات سالم و مقوی ویژگی های مفیدی دارد که عرضه آن را به بازار های کشورهای همسایه و جهانی حذاب و اقتصادی می کند.