اهمیت خرید شیر خشک نوزادان و کودکان که از شیر شتر تهیه می شود

اهمیت خرید شیر خشک نوزادان و کودکان که از شیر شتر تهیه می شود

آیا با اهمیت خرید شیر خشک نوزادان و یا شیر خشک کودکان که از شیر شتر تهیه می شود آشنا هستم؟ آیا می دانید که شیر شتر یکی از بهترین شیر ها برای سلامت و تندرستی کودک و نوزاد ماست؟

آهمیت شیر خشک نوزادان و یا شیر خشک کودکان


فرمول شیر خشک نوزادان (شیر خشک کودکان) که با شیر شتر تهیه می شود، به ویژه برای منطقه ما به تازگی وارد بازار منطقه شده است. این شیر خشک نوزاد (شیر خشک کودک) با استفاده از شیر شتر، پروتئین سویا، ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای چرب ضروری مانند DHA، AA که مواد مغذی نوزاد را برای رشد کل و رشد مغز فراهم می کند؛ تهیه و وارد بازار شده است.

این فرمول شیر خشک نوزادان (شیر خشک کودکان) منحصر به فرد شامل 5 نوکلئوتید است که بر متابولیسم لیپید، ایمنی بهتر و توسعه و ترمیم بافت تاثیر می گذارد. همچنین حاوی فیبر رژیمی است که فلور روده سالم و رشد بیفیدوباکتری را حفظ می کند.


انواع شیر خشک نوزادان و یا شیر خشک کودکان بر مبنای شیر شتر

شیر خشک نوزاد (شیر خشک کودک) بر مبنای شیر شتر، برای نوزادان تا شش ماه؛ کودکان 6 تا 12 ماه و کودکان 1 تا 6 سال فرموله شده است. فرمول شیر خشک نوزادان (شیر خشک کودکان) بر مبنای شیر شتر، به طور ناچیز از روغن های گیاهی، پروتئین سویا، ویتامین ها و مواد معدنی است که در تغذیه مانند کلسیم، اسید های چرب ضروری، DHA، AA و 5 نوکلئوتید و بیفیدوباکتری ها مهم هستند، تهیه شده است.

فرمول شیر خشک نوزاد (شیر خشک کودک) بر مبنای شیر شتر، همچنین دارای فیبر غذایی است که ممکن است مدفوع و رشد بیفیدوباکتریوم را تحریک کند.

این شیر خشک نوزادان (شیر خشک کودکان) می تواند با شیشه شیر و یا با فنجان و استکان هم به کودک یا نوزاد داده شود. همچنین شیر خشک نوزادان (شیر خشک کودکان) برای سنین مناسب می تواند در غلات و سایر مواد غذایی استفاده شود.


نظرات مصرف کنندگان برای خرید:

 

  • 100٪ این محصول را به دوستان خود توصیه می کنم.
  • شیر خشک نوزاد (شیر خشک کودک) ما تازه برای استفاده از این محصول برای کودک نوپا هستیبر مبنای شیر شتر به نوزاد خود دادیم، قبل از دادن شیر خشک نوزاد (شیر خشک کودک) به او، طعم آن واقعا شگفت آور بود. زیرا اصلا باور نمی کردم که از شیر شتر ساخته شده است! شیر خشک شتر، شیرین است، به پسرم  قبلا شیر خشک گاو می دادم، اما از شیر خشک نوزادان (شیر خشک کودکان) شیر شتر هم خیلی خوشش آمد و خورد.
  • خوشمزه و مفید است.
  • از آنجا که این فرمول برای رشد کودکان ساخته شده است، بنابراین به رشد کودکان و نوزادان برای رفع نیاز و الزامات تغذیه روزانه آنها ضروری است.

اهمیت سلامت کودک و نوزاد ما از همه چیز با اهمیت تر استو تغذیه با شیر مادر مسلما الویت اول ماست. اما قرار دادن بهترین مکمل عذایی همراه شیر مادر هم دارای اهمیت است. شیر شتر بیشترین شباهت را به شیر مادر دارد. لذا مطالعات علمی انحام شده بر روی آن هم حاکی از برتری شیر شتر نسبت به دیگر انواع شیر ها دارد.

برای خرید شیر حشک شتر برای نوزادان و کودکان با ما تماس بگیرید. خرید اینترنتی و آنلاین و مستقیم شیر خشک شتر برای کودکان و شیر خشک شتر برای کودکان راهی سزیع تر ارزان تر و مطمئن تر است.

 

شیر شتر

بهترین جایگزین برای کودکان

به ما ایمیل بفرستید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.