تولید عرضه کپسول شیر شتر خالص طبیعی

تولید عرضه کپسول شیر شتر خالص طبیعی

کپسول شیر شتر

کپسول شیر شتر از پودر شیر خشک شتر تهیه، تولید و عرضه می شود. کپسول شیر شتر 100٪ از شير شتر خالص، تازه و طبیعی تولید و عرضه می شود. کپسول شير شتر دارای خواص مانند شیر شتر است و بنابر اين همان تأثير مثبت بر سیستم دستگاه گوارش و متابوليسم کربوهيدرات را در بدن دارد.

کپسول شیر شتر برای چه کسانی مناسب تر است؟

البته هر فردی می تواند مانند شیر شتر و پودر شیر خشک شتر از کپسول شیر شتر هم استفاده کند اما کپسول شیر شتر برای افرادی که شیر شتر را دوست ندارند، یا مزه آن باب میل شان نیست، برای کسانی که در تعطیلات هستند، بطور روزانه و مرتب نمی توانند به شیر تازه یا دیگر محصولات لبنی شیر شتر دسترسی داشته باشند و … کپسول شیر شتر بهترین گزینه  عرضه و تولید شده است.

ترکیبات کپسول شیر شتر

شیر شتر و بالطبع کپسول شیر شتر و پودر شیر خشک شترحاوی چربی به طور طبیعی پایین است و کلسترول 40 درصد کمتر از شیر گاو دارد. قند (لاکتوز) آن پایین است. میزان پروتئین شیر شتر به اندازه پروتئین شیر گاو است.  میزان بالای مواد معدنی مانند سدیم، پتاسیم، منیزیم، ید، از دیگر خواص و ویژگی های آن است. ویتامین ث یا ویتامین سی (ویتامین C) بالاتر از دیگر انواع شیر ها با 3.5 میلی گرم در هر 100 میلی لیتر.

100٪ شیر شتر خشک شده،
90 میلی گرم کپسول ژلاتین.

داشتن پروتئین های منحصر به فرد، خاص، ویژه و دارا بودن ترکیب اسیدهای چرب اصلی. شیر شتر بواسطه اینکه نمی بند و در واقع بسته و لخته نمی شود هضم آسان تری دارد. کپسول شیر شتر در دمای پایین و خلاء به طریقی خشک می شود، که تمامی خصوصیات و ترکیبات مفید آن حفظ می شود.

شتر شیر توسط مردم مناطق بیابانی و کویری به عنوان یک غذای کامل در این مناطق خشک هفته ها مصرف می شد. کپسول شیر شتر، پودر شیر خشک شتر  عرضه و تولید شده و ایضا شیر شتر برای برای کبد بسیار مفید است و به زیبا ترشدن چهره همه بخصوص جوانان و زنان کمک شایانی می کند.

شتر شیر هزاران سال است که به عنوان دارنده خواص شفا بخش خود در فرهنگ شرق و ایران و مردم مناطق کویری و بیابانی شناخته شده است. بسیاری آن را ” طلای مایع” می نامند. شتر می تواند برای هزاران کیلومتر با غذا یا آب کم طی مسیر و زندگی کند. تصور کنید که مواد شیمیایی غنی و نادر شیر شتر می توانند چقدر برای انرژی و سلامت بدن ما مفید باشد.

به همان ترتیب کپسول شیر شتر  و پودر شیر خشک شتر غنی از پروتئین های فعال زیستی، کلسیم، آهن، لاکتوفرین، ویتامین بی 1 ویتامین B1 ویتامین بی 2 (ویتامین B2 )و  ویتامین ث یا ویتانین سی (ویتامین C) است. در کپسول شیر شتر و پودر شیر شتر هیچ پرکننده، اتصال دهنده، روان کننده، و مواد غیر ضروری دیگر بکار نرفته است.

سطح بالای ویتامین سی ویتامین ث (ویتامین C ) به طور طبیعی باعث افزایش فعالیت آنتی اکسیدانی شده، تولید کلاژن شده که برای پوست، مو، ناخن بسیار مفید موثر و کاراست و به داشتن مفاصل سالم کمک می کند.

آهن برای تولید انرژی، عملکرد فیزیکی بهتر، حمایت و نگهداری بافت ماهیچه های نخاعی ضروری است. لاکتوفرین دارای فعالیت های ضد میکروبی است و نقش کلیدی در جذب آهن در سلول ها دارد. کلسیم در حفظ دندان سالم و ساختار استخوانی بسیار مهم است.

کپسول شیر شتر، و پودر شیر شتر مانند شتر شیر دارای ده برابر کلسیم بیشتر از شیر گاو است و به راحتی قابل استفاده و مصرف برای انسان است و سیستم بدن انسان بر خلاف بسیاری از مکمل های ساخته شده از منابع ناقص و غیر طبیعی با شیر شتر آشنا است و آن را می شناسد و می پذیرد.

میزان مصرف کپسول شیر شتر

برای گرفتن بهترین نتیجه از مصرف و استفاده از کپسول شیر شتر توصیه می کنیم که روزانه 4 تا 6 کپسول را با یک لیوان آب در برنامه روزانه خود قرار دهید. برای مشاهده نتیجه کارایی و عملکرد کپسول شیر شتر، مصرف در مدت زمان سه ماه برای بهبودی و بازیافت سلامتی برای بسیاری از بیماری ها لازم است. تاریخ انقضای کپسول ها اگر در جای خشک نگهداری شوند یک سال است.

  • حداقل روزی سه کپسول را با یک لیوان آب میل کنید.
  • کپسول شیر شتر و پودر شیر شتر حاوی بتا لاکتوگلبولین که در شیر گاو وجود دارد، نیست.
  •  مصرف آن برای معده  هیچ حساسیتی شناخته شده ایی ایجاد نمی کند.
  • کپسول شیر شتر از کپسول های طبیعی ژلاتین ساخته می شود.
  • هر کپسول شیر شتر حاوی 700 میلی گرم پودر شیر شتر است.

شیر شتر و دیگر محصولات لبنی شیر شتر مانند دوع شتر، و صابون شیر شتر در ایران تولید و عرضه می شود. پودر شیر خشک شتر هم به تازگی وارد چرخه تولید شده است. ;پسول شیر شتر و شکلات شیر شتر در بهار سال جدید نیز وارد چرخه عرضه تولید و فروش قرار می گیرد.

برای مشاوره راهنمایی، و داشتن اطلاعات دقیق، همکاری در فروش داخلی و صادارات خارجی با ما در تماس و ارتباط باشید.

 

عرضه تولید

مشاوره و راهنمایی فروش

به ما ایمیل بفرستید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.