تولید و پخش مستقیم صابون شیر شتر عسل دست ساز

تولید و پخش مستقیم صابون شیر شتر عسل دست ساز

صابون شیر شتر عسل دست ساز تولید و پخش مستقیم

صابون شیر شتر عسل که به روش سنتی و فرایند سرد تولید می شود، سلامت پوست شما را تصمین می کند. شیر شتر و عسل به تنهایی و مستقیم دارای خواص درمانی و پیشگیری فراوانی دارند که آن را در سراسر پوست بدن ما پخش می کند. پخش ترکیب شیر شتر عسل در صابون دست ساز آن را به محصولی بی نظیر طبیعی و با کیفیت برای بدن و چهره ما تبدیل می کند.

صابون دست ساز از گذشته های دور با استفاده از تکنیک یا روش فرآیند سرد، تولید، ساخته و تهیه می شده است. مجموعه صابون دست ساز لوکس ما حاوی شیر شتر عسل و دیگر مواد طبیعی موثر، بر اساس طب سنتی و پزشکی نوین تولید پخش و عرضه می شود.

صابون شیر شتر عسل تولید، ساخته و تهیه شده ما همچنین حاوی غلظت مناسبی از شی باتر است. غلظت طبیعی ویتامین آ (ویتامین A)، ویتامین آی (ویتامین E ) و امگا در شی باتر صابون شیر شتر عسل آن را به یک تغذیه کننده و مرطوب کننده فوق العاده برای پوست تبدیل کرده است.

صابون شیر شتر عسل دست ساز تولید شده ما در ایران یک محافظ طبیعی مستقیم در مقابل اشعه و پرتو های فرا بنفش (~ SPF 6) یا ماروای بنفش UV است. همین طور مواد مغذی لازم برای تولید کلاژن را نیز مستقیم به پوست ما می رساند و در ساسر بدن ما پخش می کند.

عسل یک تاریخ طولانی و جالبی دارد. عسل یکی از قدیمی ترین مواد مغذی شناخته شده برای انسان است. زنان (و بعضی از مردان باهوش) در سنین مختلف، برای مراقبت از پوست و مو هایشان از عسل استفاده می کنند.

تولید و پخش مستقیم صابون شیر شتر عسل دست ساز

تولید و پخش مستقیم صابون شیر شتر عسل دست ساز

  • مادام دو باري، (1743 –1793) بواسطه وجاهت ظاهری، در دربار فرانسه نفوذی مستقیم و بالایی داشت، او از عسل به عنوان يك ماسك صورت استفاده می نمود. زمانی كه عسل بر روی چهره داشت كار های خود را نیز انجام مي داد.
  • کلئوپاترا ملکه معروف مصر به طور مرتب از عسل و حمام شیر شتر برای حفظ ظاهر جوان خود استفاده می کرد.
  • گفته شده است که ملکه ان، انگلستان از عسل و روغن برای موهای بلندش بهره می برد تا مو هایش را با شکوه، ضخیم و براق تر جلوه دهد.
  • ادعا شد که یکی دیگر از زنان مشهور انگلیس سارا، دوشس ملبورو، دستور العمل مخفی برای خود داشته است که از آب و عسل برای حفظ زیبایی مو های خود استفاده می کرد.
  • زنان چینی یک سنت در استفاده از مخلوط دانه های نارنجی، عسل و برنج را دارند تا پوست بدن خود را از عوارض پوستی مصون بدارند.

اما در کنار تاریخ عسل، عسل در واقع یک مایع بسیار قابل توجه است. عسل در درجه اول به خاطر کیفیت آنتی بیوتیک و روان کننده خود شناخته شده است. (عسل ترکیبی است که رطوبت را جذب می کند و به حفظ رطوبت پوست و چهره کمک می کند.) به طور طبیعی، روان کننده ها، روغن های افزدونی فوق العاده ایی هستند که به لوسیون، اسکراب و دیگر محصولات مراقبت از پوست اضافه می شوند.

ترکیب شیمیایی منحصر به فرد عسل نیز آن را یک عامل ضد میکروبی موثر می کند. مردم از آن برای درمان سوختگی های جزئی و خراش استفاده کرده اند و برای قرن ها عسل به طور مستقیم برای درمان گلو درد و سایر عفونت های باکتریایی مورد نظر مردم بوده است.

شیر شتر عسل در ساخت صابون

عسل نیز یک ماده افزودنی فوق العاده برای صابون است. عسل عطر و طعم، گرما و شیرینی را به ارمغان می آورد، قند موجود در آن کمک می کند تا به عنوان یک ماده ی خنک کننده عمل کند. شیر شتر نیز سرشار از انواع ویتامین ها و مواد تعذیه کننده، آنتی اکسیدان برای پوست است.

صابون شیر شتر به تنهایی دارای خواص بسیار زیادی است، حال ترکیب شیر شتر  عسل آن را به معجونی شفا بخش برای پوست بدن و چهره ما تبدیل می کند.

شما حتی می توانید صابون تولید شده ما را به دوستان آشنایان و کسانی که دوستشان داریم و برای ما مهم اند به طور مستقیم هدیه بدهیم.

تولید، ساخت، تهیه و پخش مستقیم صابون شیر شتر عسل دست ساز را از ما بخواهید.

پخش مستقیم

تولید و فروش صابون شیر شتر عسل