تولیدکنندگان خارجی محصولات شتر

تولیدکنندگان خارجی

تولیدکنندگان خارجی در استرالیا شرکت شیر شتر استرالیا ست که به عنوان یکی از  تولیدکنندگان خارجی محصولات لبنی و غیر لبنی شتر، ماموریت خود را بر این قرار داده است، که اگر شتر های و بچه های شتر شاداب، تندرست و راضی باشند، شیر تولیدی آن ها هم بهترین خواهد شد.

مگان و کریس برای اولین بار در سال 2008 در آلیس اسپرینگز، و در یک تعطیلات 12 ماهه در استرالیا همدیگر را ملاقات کردند. مدت کوتاهی پس از ملاقات شان، در ایستگاه اندادو مشغول به کار شدند، که در آن شتر ها مشغول چرا بودند. آن ها از زیبایی شترها شگفت زده شدند و اغلب ساعت ها آنها را تماشا می کردند. در این زمان بود که کریس و مگان شروع به تعبیر رویا خود کردند…..

چند سال بعد آن ها با والدین مگان به ویکتوریا مهاجرت کردند. مگان و کریس در سال 2011 ازدواج کردند و صاحب سه پسر سالم شدند.

مگان می گوید: ” کار کردن در یک مزرعه لبنی و پس از آن آشنایی با شتر ها، و عشق علاقه ما به هم، در نهایت منجر به یک شغل عالی یعنی راه اندازی شرکت لبنیات شیر شتر شد و آن را تکمیل کرد…”

جایگاه این تولیدکننده خارجی

همانطور که تقاضا برای شیر تازه شتر افزایش یافت، مساحت مزرعه نیز می بایست افزایش بیابد. سال ها بعد خرید منظم شتر ها و تولد شترهای جدید کار را بیش از پیش گسترش داد. تعداد شتر ها به 150 نفر افزایش یافت.

در پایان سال 2016، مگان و کریس کارکنان خود را سه برابر کردند. با تقاضای زیاد برای شیر تازه و سایر محصولات شیر شتر، آنها مزرعه خود را به یک مزرعه 480 هکتار و ساخت یک سیستم جدید اتوماتیک ارتقاء دادند.

کریس و مگان با توجه به تقاضای بالا و علاقه جهانی، به این نتیجه رسیدند که این تجارت کوچک خانوادگی را از برند شیر شتر در ویکتوریا به شرکت Camel Milk Co استرالیا تغییر نام دهند.

این یک رویایی شیرین تحقق یافته بود برای مگان و کریس بود، اما بزرگترین و هیجان انگیز ترین موضوع، شناخته شده شدن بیش از پیش مزایای، منافع و محاسن شیر شتر در استرالیا و در سراسر جهان بود.

تمام شیر شتر در مزرعه پاستوریزه می شود و در سراسر استرالیا و کشورهای دیگر در سراسر جهان توزیع می شود. علاوه بر شیر شتر، صابون شیر شتر، بالم لب شتر، روغن بدن شتر، صابون های مایع شتر و پودر شیر خشک شتر هم تولید می کنند.

فروش عمده محصولات شیر شتر تولید داخل

محصولات شیر شتر هم در داخل ایران رونق خوبی یافته است. محصولات شیر شتر ایران از نظر کیفیت طعم و مزه یکی از بهترین ها در دنیاست. دوغ شتر با توجه به اینکه بطور مسعقیم از شیر شتر بدست می اید طعم مزه دلپذیری دارد.

اوناع دیگر محصولات شیر شتر مانند صابون شیر شتر هم دارای کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسبی در مقایسه با انواع خارجی ان دارد. مصرف صابون شیر شتر علاوه بر پیشگیری و درمان برخای مشکلات پوستی برای کسانی که مایلند پوست و بدنی سالم داشته باشند بسیار پیشنهاد می شود.

عدم وجود هرگونه ماده شیمیایی از مزیت های بارز این نوع صابون است. کسانی که بهدنبال محصول نوین لوکس و طبیع و سازکار با پوست خود هستند؛ صابون شیر شتر بهترین پیشنهاد  است.

صابون شیر شتر همراه با عصاره و روعن های طبیعی و گیاهی و دیگر مواد طبیعی مانند عسل، زعفران، اسطوخودوس یا لوندر، گل محمدی و سدر و ….هم ساخته و تولید می شود.

روش سرد بکار رفته در این نوع صابون باعث می شود همه ویژگی ها خواص و محاسن و مزایایی نواد طبیعی آن حفظ شود.

برای تهیه و فروش عمده محصولات لبنی و بهداشتی ارایشی شیر شتر با ما در تماس مسقیم باشید و به قیمت تولید و عمده از ما خرید کنید، و بازار خوب و سالمی را برای مشتریان خود رقم بزنید.

منبع:

http://www.camelmilkco.com.au

خرید عمده قیمت تولید

بهترین تولیدات شیر شتر را به شما ارائه می دهیم