خرید آنلاین صابون شیر شتر دست ساز با خواص دارویی

خرید آنلاین صابون شیر شتر دست ساز با خواص دارویی

صابون شیر شتر دارای خواص دارویی و ضد باکتری طبیعی است. صابون شیر شتر دست ساز علاوه بر خواص دارویی، یک پاک کننده ملایم و موثر هم هست. صابون دست ساز شیر شتر کمک می کند تا سلول های مرده پوست از روی پوست بدن و صورت شما پاک شوند.

خواص دارویی و درمانی صابون شیر شتر

از خواص دارویی و درمانی دیگری که بر صابون دست ساز شیر شتر مرتبط است می توان به تسکین علائم درماتیت اشاره کرد. خواص درمانی و خواص دارویی صابون شیر شتر برای درمان آکنه، درمان اگزما و دیگر آسیب ها و مشکلات پوستی مزمن هم مناسب است. استفاده از این صابون بدین منظور توصیه و پیشنهاد می شود.
صابون شیر شتر تولیدی ما کمک می کند تا تعادل به پوست بازگردد. این صابون دست ساز رطوبت و آبرسانی طبیعی برای بدن و صورت شماست.
صابون شیر شتر غنی از  آلفا هیدروکسید اسید طبیعی است. این یعنی به پوست شادابی و لطافت می بخشد و چین و چروک های روی پوست و صورت و چهره شما را ترمیم می کند. به عبارت بهتر خواص دارویی صابون دست ساز شیر شتر دارای ویژگی ضد پیری، حوانسازی  است.
ویژگی آنتی اکسیدان شیر شتر در صابون شیر شتر هم وجود دارد. از دیگر خواص دارویی صابون شیر شتر می توان به وجود ویتامین ث ( ویتامینC )، ویتامین بی 2 (ویتامین B2)، ویتامین آ (ویتامینA) و ویتامین دی (ویتامینD ) اشاره کرد.
صابون شیر شتر به کاهش علائم پیری (مانند افزایش تراکم و تعداد رنگدانه ای ملانین Hyperpigmentation و لکه های پیری age spots) هم کمک می کند.

موارد بیشتر در مورد خواص دارویی درمانی صابون شیر شتر

معروف ترین زن در تاریخ  که از شیر شتر برای زیبایی و درمان استفاده می کرد به روایت تاریخ کلئوپاترا بود. او در شیر شتر تازه استحمام می کرد.
صابون شیر شتر به روش سرد تهیه تولید و ساخته می شود. این فرم تهیه صابون دست ساز خواص دارویی و خواص درمانی شیر تازه شتر و روغن طبیعی ارگانیک را حفظ می کند.
آیا می دانستید که بسیاری از محصولات پاک کننده تولید شده کودک دارای مواد شیمیایی خطرناک مانند رطوبت ساز صنعتی هستند؟

نتیجه گیری


آیا چیزی به جز تحسین این صابون شگفت انگیز طبیعی و دست ساز وجود دارد؟ صابون دست ساز شیر شتر یکی از محصولات برای استفاده تمامی اعضای خانواده از صیر تا حوان و حتی کودک دلبندتان می تواند باشد.
همچنین یک هدیه بی نظیر برای کسانی که دوست شان دارید. شما بایستی آن را تهیه و مصرف امتحان کنید تا به خواص دارویی، خواص درمانی و ویژگی های آن پی ببرید.

خرید آنلاین صابون شیر شتر این اطمینان را به شما می دهد که محصولی دست اول و بدون واسطه را خریداری می کنید. با خرید آنلاین صابون دست ساز شیر شتر علاوه بر تصمین اصل بودن در هزینه شما نیز صرفه جئیی می شود.

خرید آنلاین صرفه جویی در هزینه و زمان با شماست. با ما تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتر در اختیار شما قرار گیرد.

خرید آنلاین

برای خرید آنلاین با ما در تماس باشید