خرید شیر شتر به عنوان دارو و درمان کودکان مبتلا به اختلال اوتیسم

خرید شیر شتر به عنوان دارو و درمان کودکان مبتلا به اختلال اوتیسم

خرید شیر شتر به عنوان دارو درمان کودکان اختلال اوتیسم کارایی و کاربردی دارد؟ آیا با خرید شیر شتر می توان درمان کودکان اختلال اوتیسم را شاهد بود؟ با خرید شیر شتر می تواند نیاز به دارو های دیگر را در درمان اوتیسم کاهش داد؟

سال ها شیر شتر به عنوان دارو و درمان در فرهنگ های مختلف مانند جوامع خاورمیانه و آفریقا مورد استفاده قرار گرفته است. بعضی افراد معتقدند که پروتئین های خاصی در شیر شتر وجود دارد که می توانند برای افرادی که اختلال اسپکتروم اوتیسم (ASD) دارند، مفید باشد. و درمان اختلال اوتیسم را انجام دهد.

یک مطالعه منتشر شده در سال 2013 نشان داد که آنزیم های آنتی اکسیدانی مانند گلوتاتیون (GSH) عملا میتوانند رفتارهای معمولی را که کودکان مبتلا به اوتیسم اغلب نشان می دهند را بهبود بخشد و به عنوان درمان اوتیسم عمل کنند.

این به این دلیل است که آنزیم ها در افرادی که مبتلا به اوتیسم هستند، در سطوح پایین تر از افرادی هستند که اختلال اوتیسم ندارند. اعتقاد عمومی این است که استرس اکسیداتیو بیشتر می تواند در درمان اختلال اوتیسم موثر باشد و آنتی اکسیدانی مانند گلوتاتیون (GSH) می تواند به جلوگیری از چنین استرس کمک کند.

خرید شیر شتر به عنوان دارو و درمان کودکان مبتلا به اختلال اوتیسم

خرید شیر شتر به عنوان دارو و درمان کودکان مبتلا به اختلال اوتیسم

گزارش منتشر شده در سال 2013 جزئیات تجربه یک مادر دارای کودک مبتلا به اختلال اوتیسم  و درمان اوتیسم را با مصرف روزانه شیر شتر و نحوه تاثیر مثبت آن بر زندگی اطفال دارای اختلال اوتیسم را نشان داد .

در این گزارش مادر دارای فرزند اوتیسمی از پسرش که 9 ساله بود، می گوید. پسرش شروع به نوشیدن شیر شتر کرد. این پسر مبتلا به اوتیسم ابتدا با نیم فنجان شیر شتر در روز آغاز کرد.

  پسر او با مسائلی از قبیل بیش فعالی ناگهانی، نداشتن توجه و نداشتن تمرکز، ارتباط برقرار کردن به دشواری، و عدم توانایی خودتنظیمی دست به گریبان بود.

صبح روز بعدی که پسرش شیر شتر را مصرف کرد، او شاهد بهبود در تماس چشمی او بود، در چشمان پسرش ارتباطات، و بیان عاطفی را می شد دید. او قادر شده بود بیشتر روی درسهایش در مدرسه تمرکز کند، می توانست چند کار را با هم انجام دهد و نمرات آزمون او حتی بهبود یافت.

مادرش به یاد می آورد که در یک دوره دو هفته ای دور از خانه بود و به همین دلیل پسرش نتوانسته بود روزانه و بطور مرتب شیر شتر بنوشد. او خاطر نشان کرد که در این دوره زمانی مهارت های او بدتر شد، و این درست زمانی بود که پسرش بایستی به یک کلاس آموزش ویژه می رفت. فقط یک روز پس از بازگشت مادر و شروع دوباره نوشیدن نیم فنجان شیر شتر به صورت منظم، پسرش به سطوح عملکرد قبل از دوره دو هفته بازگشت.

در یک مطالعه اخیر، 65 کودکان مبتلا به اختلال اوتیسم، و بر اساس مقیاس درجه بندی اطفال اوتیسم Children Autism Rating Scale (CARS))، مقیاس پاسخگویی اجتماعی Social Responsiveness Scale (SRS)) و چک لیست ارزیابی درمان اوتیسم Autism Treatment Evaluation Checklist (ATEC)) ارزیابی شدند.

خرید شیر شتر به عنوان دارو و درمان کودکان مبتلا به اختلال اوتیسم

خرید شیر شتر به عنوان دارو و درمان کودکان مبتلا به اختلال اوتیسم

نتیجه گیری این بود که این کودکان مبتلا به اوتیسم پس از 2 هفته تغییرات قابل توجهی (مثبت) نشان دادند. و به نوعی درمان اوتیسم را شاهد بودند.

اگر چه هنوز هم برای تحقیقات بیشتر در مورد شیر شتر و درمان اوتیسم نیاز وجود دارد. اما بسیاری از مطالعات و گزارش هایی که مادران در مورد اثرات درمان اوتیسم و جلوگیری از اوتیسم با مصرف روزانه و مرتب شیر شتر برای کودکان مبتلا به اوتیسم داده اند، تغییر مثبت در روند درمان را نشان داده است.

مطالعات جدید در مورد درمان اختلال اوتیسم نشان می دهد این اختلال ارتباط با سیستم های خود ایمنی بدن و همچنین باکتری های خوب روده ای دارد. بسیاری از کودکان مبتلا به اوتیسم دارای مشکلاتی در زمینه آموزش های ابتدایی هشتند. تجربه اسهال و همچنین یبوست از دیگر مشکلات آن هاست.

 به این دلیل می توان گفت که داشتن رژیم غذایی مبتنی بر شیر شتر بسیار سودمند تر از شیر گاو است. این به این دلیل است که شیر گاو دارای ترکیبات خاصی است که ممکن است مشکلات رفتاری و عاطفی در کودکان مبتلا به اوتیسم را حتی بیشتر هم بکند.

شیر شتر دارای پروتئین هایی است که در بدن کودکان مبتلا به اوتیسم وجود ندارد. در نهایت، شیر شتر یک جایگزین سالم برای شیر گاو است. بدون در نظر گرفتن علت این که چرا شیر شتر می خرید، ببینید که چگونه شیر شتر رفتار کودک شما تغییر می دهد. پس خرید شیر شتر و دیگر محصولات لبنی شیر شتر (شیر شتر، شیر خشک شتر، پودر شیر خشک شتر، دوغ شتر، بستنی شیر شتر) را در اولویت زندگی خود قرار دهید.

بازار عرضه مستقیم شیر شتر برای انجمن اوتیسم در سراسر کشور

محصولات لبنی شیر شتر (شیر شتر، شیر خشک شتر، پودر شیر خشک شتر، دوغ شتر، بستنی شیر شتر) به طور موثری بر سلامت انسان اثر مثبتی دارد. با خرید و مصرف مدداوم و منظم محصولات لبنیات شیر شتر (شیر شتر، شیر خشک شتر، پودر شیر خشک شتر، دوغ شتر، بستنی شیر شتر) شما پیشگیری از بسیاری از بیماری ها، کمک به درمان برخی بیماری ها را به عین شاهد خواهید بود.

با خرید عمده محصولات شیر شتر (شیر شتر، شیر خشک شتر، پودر شیر خشک شتر، دوغ شتر، بستنی شیر شتر) برای خود یا انجمن اوتیسم از تخفیف ها ویژه نیر برخوردار می شوید.

اگر در مکانی هستید که دسترسی روزانه یا مرتب به شیر تازه شتر ندارید می توانید به عنوان جایگزین از پودر شیر خشک شتر یا شیر خشک شتر استفاده کنید.

از پودر خشک شیر شتر یا شیر خشک شتر می توانید به صورت همراه با قهوه چای و یا در دیگر نوشیدنی ها و یا غذا ها هم استفاده کنید. توجه داشته باشید که دما را پایین تر از 70 درجه سانتی گراد نگهدارید.

ما به انجمن اوتیسم در کشور و شهرها و استان مختلف پیشنهاد می کنیم به طور مستقیم از ما محصولات شیر شتر (شیر شتر، شیر خشک شتر، پودر شیر خشک شتر، دوغ شتر، بستنی شیر شتر) را نهیه نمایند و تا علاوه بر به روز بودن محصولات، اصل بودن و راحتی و منظم رسیدن محصولات به دست شما و اعضای شما، محصولات را با قیمت مناسب خرید کنید.

انجمن اوتیسم استان های اصفهان، البرز کرج، استان تهران، خراسان، خوزستان و سایر شهر ها و استان ها.

منبع:

https://www.camilkdairy.com.au/

بازار فروش عمده و مستقیم

محصولات سالم برای انجمن اوتیسم در سراسر کشور و همه اعضای خانواده