خرید شیر شتر دوغ شتر یعنی دستیابی به منبع غنی از ویتامین ث برای درمان مشکلات پوستی

خرید شیر شتر دوغ شتر یعنی دستیابی به منبع غنی از ویتامین ث برای درمان مشکلات پوستی

با خرید شیر شتر دوغ شتر به منبع غنی ویتامین ث برای مبارزه با مشکلات پوستی دست می یابیم. ارزش ویتامین ث در درمان بسیاری از بیماری ها که به سیستم دفاعی بدن ارتباط دارند، محرز و اثبات شده است. شیر شتر دوغ شتر منبعی بسیار غنی از ویتامین ث است.

در واقع خرید حصولات لبنی شیر شتر (شیرشتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و …) یعنی دستیابی به منبع غنی از ویتامین سی برای درمان مشکلات پوستی.

ویژگی های ویتامین ث

  • مبارزه با رادیکال های آزاد یا همان آنتی اکسیدان ها از ویژگی های ویتامین ث است،
  • پیشگیری و درمان کمبود ویتامین ث در بدن به خصوص در پوست با مصرف محصولات لبنی شیر شتر (شیرشتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و …) انکار پذیر می شود،
  • کمک به درمان سندرم سوء جذب،
  • ویتامین ث موجود در شیر شتر دوغ شتر بهبودی زخم ها بخصوص پس از عمل جراحی را زیاد می کند،
  • با مصرف روزانه شیر شتر دوغ شتر باعث رفع خستگی خود می شویم،
  • ویتامین ث یکی از مهمترین ترکیبات در سلامت پوست است. که باعث مرطوب نگهداشتن پوست و محرک رشد کلاژن است. این ویتامین در محصولات لبنی شیر شتر (شیرشتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و …) به مقدار زیادی وجود دارد.
  • با خرید و نوشیدن و مصرف محصولات لبنی شیر شتر (شیرشتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و …) به پوست خود لطافت می بخشیم و  چین و چروک را چهره و صورت خود را از بین می بریم،
  • کلاژن عامل ساختار و قدرت بخشیدن به پوست است. ویتامین ث باعث می شود تا تولید کلاژن پوست روند رو به رشدی به خود بگیرد، پس با نوشیدن و خوردن محصولات لبنی شیر شتر (شیرشتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و …) خرید دیگر مکمل ها رو کاهش می دهید،
خرید شیر شتر دوغ شتر یعنی دستیابی به منبع غنی از ویتامین ث برای درمان مشکلات پوستی

خرید شیر شتر دوغ شتر یعنی دستیابی به منبع غنی از ویتامین ث برای درمان مشکلات پوستی

  • با افزایش سن، ساخته شدن کلاژن در پوست به طور طبیعی کاهش، در نتیجه چین و چروک در پوست افزایش می یابد. ویتامین ث تولید کلاژن را تا حدودی افزایش می دهد.
  • ویتامین ث کارکردی همانند یک آنتی اکسیدان دارد. وقتی که پوست در معرض پرتو های فرا بنفش خورشید قرار می گیرد، باعث می شود تا رادیکال های آزاد بیشتر ایجاد شوند و بدین ترتیب به پوست آسیب می رساند  این موضوع آنقدر می تواند پیش رود که حتی منجر به ایجاد سرطان در پوست  انسان گردد.
لذا با خرید محصولات لبنی شیر شتر (شیرشتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و …) و قرار دادن آن در سبد غذایی خود به منبع طبیعی و بسیار غنی از ویتامین سی دست می باید. شیر گاو میزان بسسیار کمتری ویتامین ث دارد.
در واقغ با خرید و مصرف منظم محصولات لبنی شیر شتر (شیرشتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و …) شما سلامت، زیبایی و طراوت را به پوست خود هدیه می کنید و جوان تر و شاداب تر از سن خود به نظر خواهید آمد.
با ما برای نحوه تهیه، خرید و اطلاعات بیشتر در تماس باشید.
منبع:
https://www.darukade.com/
بهترین محصول

برای سلامت پوست و چهره شما، طبیعی سالم