با خرید و مصرف پودر شیر خشک شتر باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شوید

با تهیه، خرید و مصرف پودر شیر خشک شتر سیستم ایمنی بدن تقویت می شود. خرده فروشانی که این محصول ارگانیک را می فروشند، در واقع به زندگی بهتر و طولانی تر مردم کمک می کنند. فروشنده و خریدار این ماده غذایی سالم می تواند بطور مستقیم و بی واسطه از کارخانه تولید، تهیه و تامین کننده این محصول جدید را خریداری کنند.

آیا پودر شیر خشک شتر سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند؟

ایمونوگلوبولین ها (آنتی بادی ها) پروتئین های تولید شده توسط انسان و حیوانات در پاسخ به آنتی ژن ها هستند. آنتی ژن ها مواد خارجی مانند ویروس ها و باکتری ها هستند. از آنجا که ایمونوگلوبولین ها به مواد خارجی متصل می شوند، بی خطر می شوند. شترها دارای ایمونوگلوبولین های نوع A (IgA) ، G (IgG) ، M (IgM) و حتی D (IgD) هستند که در شیر یافت می شوند. ایمونوگلوبولین ها با زنجیره های اسید آمینه سنگین و سبک وجود دارد.

زنجیره های اسید آمینه سبک در رسیدن و ورود آنتی ژن ها مشکل بیشتری دارند. ایمونوگلوبولین های شتر فقط دارای زنجیره های اسید آمینه سنگین هستند و بنابراین در برابر آنتی ژن ها بسیار فعال هستند. بنابراین برای مبارزه با بیماری های خود ایمنی ایده آل هستند.

درمان های متداول برای بیماری های خود ایمنی مبتنی بر سرکوب سیستم ایمنی بدن با دارو (سرکوب سیستم ایمنی) است. در حالی که شیر شتر و شیر خشک شتر در واقع باعث بهبود و تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.

آیا پودر شیر خشک شتر خاصیت ضد باکتری دارد؟

 

با خرید و مصرف پودر شیر خشک شتر باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شوید

با خرید و مصرف پودر شیر خشک شتر باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شوید

 

خرده فروشان پودر شیر خشک شتر در واقع محصولی را که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود را در معرض فروش و خرید قرار می دهند. نشان داده شده است که شیر شتر طبیعی و شیر خشک شتر دارای اثر ضد میکروبی بر باکتری های گرم مثبت و گرم منفی مانند اشرشیاکلی، لیستریا مونوسیتوژنز، استافیلوکوکوس اورئوس و سالمونلا تیفی موریوم است.

فعالیت بازدارندگی به دلیل وجود مواد ضد میکروبی در شیر شتر تازه و پودر شیر خشک شتر، از جمله لیزوزیم ها، پراکسید هیدروژن، لاکتوفرین، لاکتوپراکسیداز و ایمونوگلوبولین ها است. اثر بازدارندگی شیر شتر خالص و پودر شیر خشک شتر روی L. monocytogenes ، S. aureus و E. coli را می توان به وجود لاکتوپراکسیداز، پراکسید هیدروژن و لیزوزیم نسبت داد.

رشد S. typhimurium توسط لاکتوفرین موجود در شیر شتر خام و پودر شیر خشک شتر باعث اتصال آهن می شود، و آن را برای رشد غیرقابل دسترس می کند. مقادیر لیزوزیم ها، لاکتوفرین و ایمونوگلوبولین ها در شیر شتر طبیعی بیشتر بوده و پودر شیر خشک شتر را نسبت به شیر گاو یا گاومیش بهتر می کند. در مقایسه با شیر گاو، به نظر می رسد توده مولکولی لاکتوفرین و لاکتوپراکسیداز در شیر شتر و پودر شیر خشک شتر تازه بیشتر باشد را کند، در حالی که میزان لیزوزیم ها آن قابل مقایسه با شیر گاو است.

تفاوت در ترکیب و ساختار این مواد ضد میکروبی بین شیر هر دو حیوان ممکن است تا حدی تفاوت در فعالیت مهاری آنها در برابر باکتریهای گرم گرم و منفی مختلف را توضیح دهد.

آیا می توان از شیر شتر برای بیماری کرون استفاده کرد؟

بیماری کرون در واقع یک بیماری التهابی گوارشی مزمن بوده و در دسته بیماری‌های التهابی روده قرار می گیرد. فرد مبتلا به این بیماری ممکن است استرس و نگرانی زیادی را در زندگی خود تجربه کند.

تعداد افراد مبتلا به بیماری کرون در سراسر جهان در حال افزایش است. تحقیقات بیشتر نشان می دهد که این به دلیل عفونت اولیه باکتریایی توسط مایکوباکتریوم پاراتوبرکلوز (MAP) است. این نوع باکتری می تواند از طریق شیر گاو پخش شود. زیرا با پاستوریزاسیون از بین نمی رود MAP می تواند به غشای مخاطی نفوذ کند و فقط با استرس ذهنی یا جسمی فعال می شود و منجر به واکنش خود ایمنی می شود.

از آنجا که این باکتریها از خانواده سل هستند و برای درمان سل از شیر شتر و شیر خشک شتر استفاده شده است. مشخص می شود که از ویژگی های باکتریایی شیر شتر و پودر شیر خشک شتر در ترکیب با PGRP (پروتئین تشخیص PeptidoGlycan) ) می تواند تأثیر سریع و مثبتی بر روند بهبودی داشته باشد. علاوه بر این، ایمونوگلوبولین ها به ضد DNA حمله کرده و از این طریق سیستم ایمنی بدن را بازیابی می کنند.

عرضه کنندگان پودر شیر خشک شتر و عرضه سلامتی

خرده فروشانی که پودر شیر خشک شتر را عرضه و در معرض فروش قرار می دهند، در واقع به مردم کمک می کند زندگی سالم داشته باشند. شرکت عمده فروش، وارد کننده تاجر و صادر کننده می توانند بطور مستقیم و بی واسطه برای خرید این لبنیات بهداشتی از تامین، تهیه، و کارخانه تولید کننده خرید و سفارش خرید به صورت عمده نمایند. مستقیماً با ما در تماس باشید.

ما بهترین قیمت پودر شیر خشک شتر با کیفیت بالا  و صادراتی را برای فروش عمده و صادرات عرضه می کنیم. با تهیه، خرید و مصرف پودر شیر خشک شتر از ابتلا به برخی بیماری ها جلوگیری کرده و به بهبودی بعضی دیگر از بیماری ها کمک کنید. سیستم ایمنی با تهیه خرید و مصرف پودر شیر خشک شتر تقویت کننده سیستم ایمنی بدن و زنگی سالم تر را تجربه کنید.

 

خرید عمده

پودر شیر خشک شتر باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شوید

به ما ایمیل بفرستید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.