• سر شیر شتر، کشک شتر، شیر شتر خام و جوشانده نشده

  • سر شیر شتر، کشک شتر، شیر شتر خام و جوشانده نشده

  • سر شیر شتر، کشک شتر، شیر شتر خام و جوشانده نشده

سر شیر شتر، کشک شتر، شیر شتر خام و جوشانده نشده

سر شیر (کشک شتر) شتر شیر شتر

آیا شیر شتر، سر شیر شتر (کشک شتر) و محصولات لبنی شیر شتر به من و خانواده ام مزیتی نسبت به دیگر انواع شیر ها نشان می دهد؟ برخی معتقدند که شیر شتر، سر شیر شتر (کشک شتر) و محصولات لبنی شیر شتر مزیت های درمانی و دارویی برای افراد مبتلا به اوتیسم دارد. آیا شیر شتر جایگزین نیاز به داروهای افراد مبتلا به اوتیسم می شود؟ و واقعا، کجا می توانم هر یک از این ادعاهای برتری سر شیر شتر (کشک شتر) و شیر شتر را بررسی کنم؟ شبکه خبری CNN از شیر شتر، سر شیر شتر (کشک شتر) و محصولات لبنی شیر شتر به عنوان “درمان” و یک “سوپر غذا یا فوق غذا” بعدی جهان یاد می کند.

خام و جوشانده نشده شیر شتر آیا آنگونه که بعضی می گویند بهتر است؟ شاید جوشانده نشدن شیر شتر از نظر حفظ مواد غذایی رجحان داشته باشد، اما خطرات دیگری دارد

آیا شیر شتر و سر شیر شتر متفاوت از دیگر شیر هاست؟

بسیاری از شیرها که مصرف می کنیم ترکیبات نسبتا مشابهی دارند. شیر گاو حالت استانداردی پیدا کرده است و بقیه شیر را با آن مسنجند. شیر گوسفند نسبت به شیر گاو شیرین تر و خیلی بیشتر مواد مغذی دارد، و برای کسانی که نسبت به لاکتوزمشکل دارند بهتر است.

شیر بز از مواد مغذی کمتری برخوردار است اما خواص شفا دهنده و همچنین هضم آسان را دارد.

شیر بوفالو نسبت به شیر گاو دو برابر چربی بیشتر دارد. بعضی از آنها مانند شیر بز کاملا از شیر گاو متفاوت هستند اما هیچ کدام تنوع شیر شتر را ندارند.

شیر شتر، سر شیر شتر (کشک شتر) و محصولات لبنی شتر حاوی انواع پروتئین است. در واقع، بیش از 200 نوع پروتئین متفاوت دارد. این پروتئین اثرات مثبت بر افراد مبتلا به اوتیسم ASD دارند. گزارش یک مطالعه از این شیر غیر معمول می گوید: “پروتئین اصلی در مایه شیر شتر، CSA است، در حالیکه مایه پنیر شیر گاو، b-lg است.”

همه این ها به معنی چیست؟ ما را دنبال کنید تا اطلاعات بیشتر و مفید تری بیابید. ما شما را با افرادی که از این شیر استفاده کرده اند و تجربه های آن آشنا می کنیم. ارزیابی مزیت ها و محاسن این نوع شیر را به خود شما می سپاریم.

آیا شتر شیر و سر شتر برای اهداف دارویی و درمانی مناسب است؟

برای قرن ها، ارزش غذایی باعث شد تا شیر شتر و برخی مناطق سر شیر شتر را به عنوان دارو و یک درمانگر بشناسند.  واکنش های واضح و مثبت مصرف، نوشیدن و خوردن شیر شتر، سر شیر شتر (کشک شتر) و محصولات لبنی شتر در بیماران مبتلا به بیماری های التهابی مانند آرتریت، مولتیپل اسکلروز، بیماری کرون و کولیت بسیار زیاد است.

علاوه بر این، برخی مطالعات نشان می دهد که نوشیدن شیر شتر و خوردن محصولات لبنی شیر شتر مانند سر شیر شتر یا دوغ شتر می تواند به مبارزه با سرطان کمک کند. با این حال، طبق گفته دکتر تگز برخی از این ادعا ممکن است نیاز به مطالعات کامل تر داشته باشند، قبل از آن که بتوان اعتبار قانونی علمی و همه جانبه به آن ها داد.

شیر شتر، سر شیر شتر (کشک شتر) و اوتیسم

شیر شتر  GABA، بالایی دارد. گابا (گاما آمینوبوتیریک اسید) γ-Amino butyric acid)GABA) یک میانجی عصبی مهم در سیستم عصبی مرکزی پستانداران است که عموماً نقش مهاری دارد یعنی موجب مهار تحریکات نورون ها یا تضعیف آن‌ها می‌شود.

در واقع یک اسید آمینه آرام کننده است. جالب است که شیر بز هم مقدار زیادی از آن را داراست. به دلیل این واقعیت مطالعات نشان می دهد که استفاده از شیر شتر، سر شیر شتر و محصولات لبنی شیر شتر بطور منظم مرتب و روزانه ممکن است به بیماران مبتلا به اوتیسم کمک کند.

GABA، یک اسید آمینه است، که بدن ما نیاز به این ماده مغذی برای عملکرد مغز و سیستم عصبی مرکزی دارد. در واقع، GABA انتقال دهنده عصبی مهار کننده اصلی در سیستم عصبی مرکزی است.

یعنی در واقع پیوندی بین این اسید امینه شیر شتر و ASD افرادا مبتلا به اوتیسم ایجاد می کند. اگر میخواهید GABA بیشتری مصرف کنید، شیر بز یا شیر شتر را در اولیت قرار دهید. برخی از این اسید امینه ها به کاهش اضطراب کمک می کنند.

بعضی از والدین دارای فرزندان مبتلا به اوتیسم نتایج مثبتی را در عرض چند روز پس از شروع مصرف شیر شتر، سر شیر شتر و محصولات لبنی شیر شتر، گزارش می دهند. ما شما را به عنوان والدین تشویق می کنیم تا بهترین کار را برای فرزندتان انجام دهید. ما می دانیم که می خواهید به آنها بهترین چیز را هدیه بدهید. پس لطفا،  به همه این موارد را با دقت بررسی کنید.

شیر شتر مسلما دارای مزیت ها و منافغ بیشماری است. آن را ازمایش کنید ضرر ندارد و البته این ادعا هم وجود ندارد که هر شخصی با هر نوع مشکل سلامتی با نوشیدن شیر شتر و یا هر داروی دیگری سلامتی خود را بازمی یابد. این ادعا از جانب هر شخص یا محصولی مطرود است. ما می گوییم شیر شتر، سر شیر شتر (کشک شتر) و محصولات لبنی شیر شتر منافع بسیار بیشتری نسبت به دیگر شیر ها داراست. برخی تحقیقات علمی و تاریخی هم آن را نشان داده است.

مطالعات علمی نشان داده است که  علائم فیزیولوژیک و همچنین علائم رفتاری با یک سیستم گوارشی سالم تر بهبود می یابند. اعتقاد بر این است که مصرف شیر شتر و سر شیر شتر برای سلامت جسمانی بهتر است. شاید این یک عامل مهم در درمان و بهبود در اوتیسم باشد.

شتر شیر مواد مغذی

شیر شتر  یک غذای غنی از آنتی اکسیدان است. و  ویتامین B و آهن بیشتر (10 برابر بیشتر از شیر گاو) دارد. علاوه بر این، منبع فراوانی از مس، روی، پتاسیم، منیزیم و سدیم را فراهم می کند. مواد غذایی حاوی آنتی اکسیدان یک بستر سالم برای زندگی فراهم می کند!

شتر شیر و محصولات لبنی شتر برای نوزادان

بنابراین با چنین مواد غذایی پر از مواد مغذی، چرا فرمول غذایی برای فرزندان خود نداشته باشیم. بله، و در نظر داشته باشید بیماران که به لاکتوز حساسند، اغلب می توانند از شیر شتر استفاده کنند، بنابراین دلیل دیگری برای استفاده از آن در فرمول غذایی کودکان شماست. و پس از آن، شاید شیر شتر در فرمول کودکان ابتلا به اوتیسم ASD علائم این اختلال را در آن ها کاهش دهد.

یا یک دستورالعمل برای داشتن شیر شتر خانگی برای کودکان را به شما می گوئیم و خودتان آن را پاستوریزه کنید. این خیلی ساده است؛ به سادگی آن را به آرامی به 145 درجه برسانید و آن را به مدت 31 دقیقه نگه دارید.

شیر شتر، سر شیر شتر (کشک شتر) برای دیابت ؟

بعضی از افراد معتقدند که انسولین موجود در شیر شتر، سر شیر شتر (کشک شتر) و محصولات لبنی شیر شتر، برای بیمار های دیابتی مفید خواهد بود.

برخی از حقایق در مورد شیر شتر، سر شیر شتر (کشک شتر) و محصولات لبنی شیر شتر روشن شده است. علاوه بر داشتن انسولین، شیر شترقند کمتری در شیر خود دارند. این نیز ممکن است به کسانی که با  لاکتوز مشکل دارند، سودمند و مفید باشد.

سطح کلسترول پایین تر

در کنار اثرات مثبت برای کسانی که نسبت به لاکتوز حساس هستند و انسولین موجود در شیر شتر، سر شیر شتر (کشک شتر) و محصولات لبنی شیر شتر، حقیقت دیگر تعادل کلسترول موجود در شیر شتر است.

کلسترول در شیر می تواند سطح کلسترول سالم را نثبت کند. یک مطالعه گزارش می دهد: “شیر شتر به نظر می رسد بسیار متفاوت از دیگر شیر پستانداران مصرف شده توسط انسان از نظر ترکیب اسید چرب اشباع نشده و در مقدار پایین  اسید های چرب با زنجیره کوتاه است” و البته قند کمتر.

شیر شتر، سر شیر شتر (کشک شتر) و محصولات لبنی شیر شتر از شتر هایی که در طبیعت و با کمترین دخالت انسانی تعلیف می کنند. سالم بودن و در بسیاری مواقع شیر شتر، سر شیر شتر (کشک شتر) و محصولات لبنی شیر شتر را می توان حتی در طبقه ارگانیک طبقه بندی کرد.

خرید، مصرف شیر شتر، سر شیر شتر (کشک شتر) و محصولات لبنی شیر شتر احترام به سلامت خودتان، خانواده و عزیزان تان است.

منبع:

swissvillallcلبنیات شیر شتر

خاص، طبیعی، با ویژگی درمانی

به ما ایمیل بفرستید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.