شتر در طب نوین و پزشکی نوین چشم پزشکی اشک مصنوعی

شتر در طب نوین و پزشکی نوین چشم پزشکی اشک مصنوعی

شتر  طب نوین و پزشکی جدید چشم پزشکی اشک مصنوعی

مطالعات علمی در شتر طب نوین شتر پزشکی نوین و چشم پزشکی بدنبال این است که چگونه پروتئین های اشک شتر می توانند به کمک انسان بیایند. در پرشکی و طب نوین و چشم پزشکی مانند طب سنتی شتر و محصولات لبنیات و محصولات غیر لبنی آن جایگاه خاص یافته است.

هدف از این پروژه که در سال 2007  آغاز شد، یافتن یک داروی موثر برای درمان سندرم Sjogren، یک بیماری خود ایمنی است که باعث از بین رفتن توانایی چشم ها برای تولید اشک ها می شود و آنها را در معرض عفونت های باکتری و ویروسی قرار می دهد.

یکی از پژوهشگران چشم پزشکی می گوید “بیماران اغلب از خشکی چشم ها به شکل حساسیت بدن خارجی یا رطوبت شکایت دارند”.

“این می تواند بسیار نگران کننده باشد. ما فکر کردیم که شتر، که به طور طبیعی در خشک ترین مناطق زمین  و آب و هوای  سخت زندگی می کند، باید نوعی سیستم محافظتی داشته باشد که اجازه می دهد تا در صحرای زندگی کند.

“این فرض ما بود و ما شروع به جمع آوری اشک از شتر و پیدا کردن اجزای اساسی مولکول پروتئین شدیم”.

پروفسور مایکل کنلون، می گوید “فرضیه ما بر این واقعیت است که شتر ها به طور باورنکردنی برای زندگی در صحرای سازگار بوده اند. “، باد اغلب شن و ماسه را در هوا می کوبد و شتر چشم خود را محافظت می کند، شتر ها مژه های بلندی دارند که بیشتر دانه ها را می گیرند.”

“اما مژه ها تمام کارها را انجام نمی دهند. شترها نیز دارای اشک های مؤثر هستند که آن ها را از عفونت محافظت می کند. بنابراین اگر تمام ترکیبات موجود در اشک شتر را تجزیه و تحلیل کنیم، ممکن است یک پروتئین یا چیزی را پیدا کنیم که بتواند به اشک مصنوعی اضافه می شود.”

” ما کشف کرده ایم که شتر یک سیستم ایمنی کاملا منحصر به فرد دارد که می توانیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان انسان ها از آن استفاده کنیم.”

پروفسور کانکا می گوید: “ما چیزهایی بسیار جالب پیدا کرده ایم که در آن اشک شتر یا انسان ها مقایسه شده است.”

به عنوان مثال، لیزوزیم ها، که باکتری ها، ویروس ها و حشرات را در شتر، نی کشد دارای دو اندازه مولكولی مختلف است در حالی كه در انسان ها تنها دارای یک مولکول است.

“ما امیدواریم که با تجزیه و تحلیل ترکیب مایع اشک شتر بتوانیم در طراحی اشک مصنوعی برای انسان کمک کنیم.”

پروفسور کانکا امیدوار است تا برخی از کارهای اولیه تیم را به زودی منتشر کند. او می گوید: «من امیدوارم ظرف شش ماه پاسخ قطعی در مورد ترکیب آنتی بادی داشته باشیم.

در حالی که دیگر پستانداران بزرگ مانند اسب ها، فیل ها و نهنگ ها در دهه ها طولانی مورد مطالعه قرار گرفته اند، اخیرا شتر ها توجه خاصی را به خود معطوف کرده است.

در موضوع شتر طب نوین شتر پزشکی نوین به مسائل دیگری هم در حال مطالعه می باشد که نتایج ان به مرور در حال انتشار است.

تهیه و فروش عمده محصولات لبنیات و بهداشتی آرایشی شیر شتر

هامنطور که در مقاله به یکی از یافته های جدید در مورد شیر شتر در پزشکی نوین آمده است، شیر شتر و محصولات حاصل از شیر شتر می تواند در سلامت، پیشگیر و درمان بسیاری از بیماری که حتی گاهی اسم آن را هم نشنیده ایم کمک شایانی بنماید.

مصورف روزانه شیر شتر و محصولات لبنی شیر شتر می تواند تضمین کننده سلامت ما و جامعه باشد.

محصولات شیر شتر که فعلا در ایران قابل تهیه است شامل:

 • شیر شتر
 • دوغ شتر
 • پودر شیر خشک شتر یا پودر شیر شتر
 • بستنی شیر شتر
 • سرشیر یا کشک شتر

محصولات دیگری مانند شکلات شیر شتر و پودر شیر خشک با فرمولاسیون مناسب نوزاد، نیز در راه استو پنیر شتر شتر هم قابل تولید است اما در مقیاس تجاری نیاز به مشتری دارد تا وارد فاز تولید انبوه شود.

محصولات بهداشتی آرایشی شیر شتر

صابون دست ساز شیر شتر که به روش سرد تولید می شود از دیگر محصولات شیر شتر است. صابون دست ساز شیر شتر انواعی مختلفی دارد:

 • صابون شیر شتر
 • صابون شیر شتر زعفران
 • صابون شیر شتر عسل
 • صابون شیر شتر اسطخودس یا لوندر
 • صابون شیر شتر ذغال فعال
 • ضابون شیر شتر گل محمدی
 • و……

همچنین کرم کوهان شتر هم در ایران تولید می شود.

خرید عمده مستقیم محصولات شیر شتر

برای تهیه عمده محصولات لبنی و بهداشتی آرایشی شیر شتر با ما تماس بگیرید تا بطور مستقیم محصولات با قیمت تولید و عمده برای شما ارسال شود.

منبع:

https://www.thenational.ae

فروش عمده و مستقیم

محصولات شتر برای کمک به سلامت مشتریان

خواص درمانی شیر خشک شتر تولید ایران برای افراد مبتلا به آلرژی غذایی

خواص درمانی شیر خشک شتر تولید ایران برای افراد مبتلا به آلرژی غذایی

خواص درمانی شیر خشک شتر برای افراد مبتلا به بیماری های مختلف ار قدیم الایام تجویز و استفاده می شد. این لبنیات سالم دارای برخی ویژگی ها برای درمان و آلرژی و حساسیت غذایی است. به عنوان تولید و تامین کننده آماده فروش عمده، مستقیم و بی واسطه هستیم. محصول با کیفیت بالا صادراتی خود را با بهترین قیمت خرید نمائید.
قیمت شیر خشک شتر تامین تولید با کیفیت بالا صادراتی

قیمت شیر خشک شتر: تامین تولید با کیفیت بالا و صادراتی

بهترین قیمت شیر خشک شتر عرضه شده توسط کارخانه تولید و تامین کننده بسیار مناسب برای شرکت های عمده فروش، توزیع کننده، بازرگانی و صادر کننده فعال در بازر های داخلی و خارجی برای صادرات را از ما بخواهید. با خرید مستقیم و بی واسطه محصول با کیفیت بالا صادراتی تهیه می کند.
قیمت خرید عمده شیر خشک شتر: مناسب برای پیشگیری بهبود درمان سرطان

قیمت خرید عمده شیر خشک شتر: مناسب برای پیشگیری بهبود درمان سرطان

آیا به عنوان شرکت بازرگانی، فروش، توزیع، و صادرکننده مایلید از قیمت خرید عمده شیر خشک شتر تولید ایران مطلع شوید؟ فروش بی واسطه و مستقیم از کارخانه تامین، بهترین قیمت در منطقه خاورمیانه را به شما می دهد. مصرف آن برای پیشگیری، بهبود و درمان سرطان تایید شده است. برای جاهایی امکان تهیه شیر شتر به طور منظم نیست، انتخابی مناسب است.
فروش شیر شتر دوغ شتر برای بهبودی بیماری هاشیموتو

فروش شیر شتر دوغ شتر برای بهبودی بیماری هاشیموتو

فروش شیر شتر و دوغ شتر برای بهبودی بیماری هاشیموتو یا هاشی: آیا با اینکه لبنایت برای این بیماری توصیه نمی شود، مصرف محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر و...) می تواند به درمان این بیماری کمک کند؟

به ما ایمیل بفرستید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.