• شیر شتر بهترین غذا دوران بارداری حاملگی شیردهی

  • شیر شتر بهترین غذا دوران بارداری حاملگی شیردهی

  • شیر شتر بهترین غذا دوران بارداری حاملگی شیردهی

شیر شتر بهترین غذا دوران بارداری حاملگی شیردهی

بارداری حاملگی شیردهی

آیا باردار هستید یا سعی دارید باردار حامله شوید؟ آیا شما منتظر یک معجزه کوچک هستید؟ و به طور مداوم پیوسته نگران آینده که چه خواهد شد؟ آیا می خواهید زندگی موجود کوچکی که در درون شما در حال رشد است، همیشه سالم، تندرست و شاداب باشد؟ آیا دوست، یا اعضای خانواده شما منتظر او هستند؟ آیا به دنبال این می گردید به دوست، همکار، فامیل و آشنایان خود که بادار هستند یا برنامه ایی برای بارداری دارند؛ یک هدیه ویژه، عالی و بی نظیر بدهید؟

تندرستی و سلامت و شادابی هم مادر و فرزند در دوران بارداری، زایمان و شیر دهی از مهم ترین الویت هاست. در اینجا یک راه حل ساده برای شما داریم. تا این دوران را برای شما همراه با استرس و فشار کمتری کنید و با امید بیشتر این دوران را پشت سر بگذارید.

شیر شتر یک فوق غذا برای شما که بارداری هستید و دوران حاملگی را می گذرانید، است. دوران شیر دهی با نوشیدن منظم محصولات لبنی شیر شتر دوران راحت تری را سپری خواهید کرد..

بیایید فواید، مزایا، منافغ و محاسن سلامتی نوشیدن شتر شیر را در دوران بارداری مرور کنیم.

داشتن بارداری سالم با فولات اسید فولیک بالا در شیر شتر

نوشیدن شیر شتر برای زنان باردار کاملا ایمن و سالم و بی خطر است زیرا دارای محتوای بالایی از فولات (اسید فولیک) است. بهمین دلیل شیر شتر یکی از مهمترین شیر ها برای زنان باردار است. فولات یا همانطور که همه ما آن را اسید فولیک می نامیم، یک ماده غذایی حیاتی است که زنان باردار برای رشد سالم جنین به آن نیاز دارند.

Folate فولات (اسید فولیک) به رشد عصبی نوزاد کمک می کند. با توجه مقاله منتشر شده در  مجلات معتبر علمی فولات موجود در شیر شتر می تواند از آنانسفالی anencephaly، جلوگیری کند.

آناسفالی بی‌مخ‌زایی یک اختلال مغزی است مه به دلیل نقص در کانال عصبی بوجود می آید. با توجه به عدم بسته‌ شدن انتهای کانال عصبی ایم وضعیت برای جنین و نوزاد بوجود می آید. این اختلال در ۲۳ و ۲۶ روز حاملگی یا بارداری پدید می آید. معمولاً بدین شکل این اختلال ظهور می کند که، مغز، جمجمه و پوست سر در جنین پدید می آید.

کودکان آناسفالی بخش جلوی مغز و نیمکره‌ های مغزی را ندارند و بهمین دلیل سطح بالای اختلال شناختی و درکی را دارا می باشند.

فولات (اسید فولیک)  از دست دادن توسعه لوله عصبی و همچنین شکاف لب و کام جلوگیری می کند. از آنجا که  فولات (اسید فولیک)در شیر طبیعی شبیه شکل طبیعی خود است، به جلوگیری از بیماری های مرتبط با کمبود فولات (اسید فولیک)کمک می کند. بیماری های مانند پریودنتال، که اگر مشکلی در هر یک از اجزا، نگهدارنده دندان در استخوان ایجاد شود فرد دچار بیماری پریودنتال یا پیرا دندانی می شود.

بیماری کودکان Anemia که به آن کم خونی، آنمی، هم می گویند که یک نوع اختلال خونی شایعی است که در آن گلبول های قرمز هون و هموگلوبین کافی در خون وجود ندارد.

بیماری کرون کودکان که از بیماری های التهابی روده است. بیماری کرون کودکان بیماری مزمن، و بخش های مختلف دستگاه گوارش از دهان تا مقعد را تحت تأثیر قرار می دهد. از علائم و نشانه‌ های آن اسهال، گاهی اسهال خونی، تب، کاهش وزن و درد شکم را می توان نام برد. کم خونی، خارش پوست، ورم مفاصل، التهاب چشم و احساس خستگی از خوارض یسرونی آن است.

شیر شتر بهترین غذا دوران بارداری حاملگی شیردهی

شیر شتر بهترین غذا دوران بارداری حاملگی شیردهی

تقویت استخوان ها در طول بارداری با شیر شتر

شیر شتر دارای بالاترین مقدار کلسیم در مقایسه با سایر شیر ها مانند شیر گاو است. جنین باردار، به کلسیم بیشتری نیاز دارید. به جای آنکه مکمل های کلسیم را در دوران بارداری استفاده کنید، شیر شتر غذای غنی از کلسیم است و تمام کلسیم مورد نیاز بدن را به شکل طبیعی بدین طریق دریافت می کنید.

بنابراین شیر شتر و محصولات لبنی شیر شتر بایستی در رژیم بارداری شما باشد.

اجازه ندهید عفونت ها در بارداری شما را بترساند، فقط شیر شتر مصرف کنید

تحقیقات نشان می دهد که شیر شتر و محصولات لبنی شیر شتر بدون شک مصونیت یک فرد را به طیف گسترده ای از عفونت ها از جمله سالمونلا را  داراست. شیر شتر و محصولات لبنیات شیر شتر در دوران بارداری مزایای گسترده ای برای کودک نوزاد و جنین شما هم دارد. به خصوص بهبود سیستم ایمنی و رشد و نمو فرزند شما.

این به این دلیل است که تغذیه با شیر شتر و محص,لات لبنی شتر دارای محتوای بالاتر چربی، پروتئین به ویژه کازئین، کلسیم، فسفر، پتاسیم، سدیم، مس، و آهن Cu، Na، K، P، Ca و Fe است.

شیر شتر و محصولات شیر شتر همچنین اثر antihypertensive دارو های کاهنده فشار خون و آنتی بیوتیک داراست. چه چیز دیگری در دوران بارداری شما نیاز دارید؟ راه طبیعی ساده برای دور شدن از بسیاری از عفونت های رایج در دوران بارداری با نوشیدن مصرف شیر شتر و محصولات لبنی شیر شتر همراه شده است.

شتر شیر ممکن یبوست بارداری و حاملگی شما را کاهش دهد

هضم شیر شتر و محصولات لبنی شیر شتر راحت تر شیر گاو  است. زیرا پروتئین شیر شتر در مقایسه با شیر گاو کم تر است. یبوست شایع ترین رخداد در دوران بارداری است و شیر شتر ممکن است پاسخی برای از بین بردن برخی از امراض باشد.

شیر شتر  غذای معجزه آسا برای کنترل دیابت حاملگی

به گفته دکتر R.P. Agrawal پژوهشگر ارشد،  500 میلی لیتر شیر شتر تازه روزانه باعث بهبود زندگی دیابتی ها از طریق پروتئین مانند انسولین می شود که به سرعت جذب می شود و انعقاد نمی یابد.

یک مادر در یک توصیف گفته است: “من دیابت بارداری دارم و لبنیات و شیر گاو وضعیت من را خیلی بدتر کرد، اما شیر شتر من را در مدت زمانی طولانی تر سالم نگاه داشت و زندگی نرمال به من بخشید. این هم به من و هم به پسرم کمک می کند! ”

حاملگی . دوران بارداری سالم با شیر شتر داشته باشید. غذای سالم در طول حاملگی و بارداری و شیر دهی مورد توجه شما به عنوان مادر است و شیر شتر این بستر را در اختیار شما قرار می دهد.

این موضوع را حتی اگر خودتان و همسرتان در چنین وضعیتی نیستید راه به اطلاع دیگران برسانید تا دوران بارداری، حاملگی و شیردهی خوبی داشته باشند. معجزات شیر ​​شتر را با همه به اشتراک بگذارید، و مزایای شیر شتر را از طریق اشتراک گذاری این مقاله با دیگران مطرح کنید.

اگر شما حامله هستید و در مورد شیر شتر برای بارداری سوالی دارید، لطفا نظر را در زیر بنویسید. اگر مزایای شیر شتر را تجربه کردید، خوشحال خواهیم شد که داستان خود را به ما بگویید تا دیگران هم بدانند.

 

منبع:

 

بهترین و سالم ترین گزینه

برای دوران بارداری و شیردهی، محصولات شیر شتر است.