شتر طب سنتی و پزشکی نوین

شتر طب سنتی: روایتی از امام صادق علیه السلام: شیر شتر درمان هر بیماری است. بدن را پاک، و چربی و الودگی های موجود داخل بدن را نیز خارج می کند.

در طب و پزشکی سنتی اعتقاد بر این است که شیر شتر رگ های بدن را شسته و پاک می کند،  و آن ها را باز می کند. درد گردن، درد پا ها، درد کتف، گرفتگی رگ و تنگ شدن رگ ها بیشتر به رگ ها بر می گردد. همانطور که می دانیم علت فشار خون تنگ شدن غروق است. در منظر شتر طب سنتی  شیر شتر باز کننده رگ ها و عروق است.

محصولات لبنی شیر شتر کدام است؟

شیر شتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر (یا پودر شیر شتر)، بستنی شیر شتر، قهوه شیر شتر، پودر شیر خشک نوزاد، کاپوچینو شیر شتر، . سر شیر شیر شتر (یا کشک شتر) و … از محصولات لبنیات شیر شتر است.

شکلات شیر شتر محصول جدیدی است که وارد بازار محصولات شیر شتر شده است.

بستنی شیر شتر یا شکلات شیر شتر برای کودکان، بچه ها و کسانی که شاید طعم شیر شتر را کمتر بپسنند پیشنهاد می شود. کودکان مبتلا به اوتیسم احتمالا براحتی بیشتری بستنی شیر شتر را مصرف می کنند. با شروع به مصرف بستنی شیر شتر بزودی شیر شتر هم با ذائقه این کودکان و افراد هم آشنا تر می شود.

کدام محصولات لبنی از شیر شتر تهیه نمی شود؟

از شیر شتر فعلا ماست نمی توان تهیه کرد. البته به تازگی با روش هایی پنیر شتر شتر از شیر شتر تهیه شده است.

محصولات بهداشتی آرایشی شیر شتر

صابون شیر شتر، شامپو شیر شتر،لوسیون و کرم های شیر شتر به تازگی راه خود را در بازارهای جهانی باز کرده است.

کرم کوهان شیر شتر مدت هاست که به صورت سنتنی در درمان بسسیاری ار بیماری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

گوشت شتر

شتر طب سنتی معروف به تحمل شرایط سخت آب و هوائی است. ساختار بدنی شتر آن را مناسب زندگی در شرایط نا مناسب می کند. لذا مصرف گوشت آن، با توجه به  حسب رابط خورنده خورده شده، همان اترات را روی انسان می‌گذارد و سخت‌ کوشی و مقاومت جسم و روح فرد را در پی خواهد داشت.

طب سنتی می گوید: با توجه گرم بودن گوشت شتر، بویژه برای اشخاص سرد مزاج پیشنهاد می شود. حتی پیچیدن پوست شتر به دور اندام سرد به آن اندام گرما می دهد.

چربی و کوهان شتر از نظر طب سنتی جزء بهترین روغن‌ ها و چربی‌ ها جهت گرما بخشی به اندام و رفع سردی معرفی می شود. تسکین درد مفاصل بدوین وسیله حاصل می شود.

برای درمان کمبود پلاکت خون طب سنتی می گوید: ترکیب مغز شتر ( دو واحد) با گوسفند (یک واحد) را پخته و روزی یک قاشق میل شود.
مصرف زیاد گوشت شتر برای افراد گرم مزاج را طب سنتی پیشنهاد نمی دهد و بهتر است با انواع دیگر خوراکی های سرد مصرف شود.
دوغ شتر خواصی از جمله برای استخوان سازی و درمان دیابت دارد.

تهیه عمده محصولات شیر شتر

برای تهیه خرید عمده محصولات شیر شتر بطور مستقیم با ما در تماس باشید. عرضه محصولات شیر شتر با قیمت عمده را بطور آنلاین از ما بخواهید.

محصولات شیر شتر (شیرشتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، شیرخشک شتر، بستنی شیر شتر) بواسطه ارزش های درمانی در طب ستنی و پزشکی نوین در حال گسترش روز افزون است.

حتی در لوزام بهداشتی ارایشی هم به تازگی بسیاری از تولید کنندگان به سمت استفاده از محصولات شیر شتر روی آورده اند.

برای خرید عمده

محصولات سلامت محور بر مبنای طب سنتی و نوین با ما تماس بگیرید

قیمت فروش شیر خشک شتر عمده درمان طبیعی بی نظیر دیابت و گاستریت یا ورم معده
خرید عمده شیر خشک شتر برای پیشگیری درمان بیماری

خرید عمده شیر خشک شتر: برای پیشگیری درمان بیماری

خرید عمده شیرخشک شتر با بهترین قیمت و کیفیت بالا صادراتی از کارخانه تامین و تولید کننده بطور مستقیم منافع چند جانبه برای خریدار، تولید و مصرف کننده خواهد داشت. آیا می دانید این محصول سالم برای پیشگیری و درمان چه بیماری هایی مفید است و توصیه می شود؟
خواص درمانی شیر خشک شتر تولید ایران برای افراد مبتلا به آلرژی غذایی

خواص درمانی شیر خشک شتر تولید ایران برای افراد مبتلا به آلرژی غذایی

خواص درمانی شیر خشک شتر برای افراد مبتلا به بیماری های مختلف ار قدیم الایام تجویز و استفاده می شد. این لبنیات سالم دارای برخی ویژگی ها برای درمان و آلرژی و حساسیت غذایی است. به عنوان تولید و تامین کننده آماده فروش عمده، مستقیم و بی واسطه هستیم. محصول با کیفیت بالا صادراتی خود را با بهترین قیمت خرید نمائید.

به ما ایمیل بفرستید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.