فروش آنلاین بهترین صابون شیر شتر دست ساز تولید و تهیه شده با روش سرد

فروش آنلاین بهترین صابون شیر شتر دست ساز تولید و تهیه شده با روش سرد

فروش آنلاین بهترین صابون شیر شتر؛ برای تهیه و تولیدصابون دست ساز به صورت سنتی دو روش و شیوه وجود دارد:

الف) روش اول تهیه و تولید صابون به شیوه و روش گرم
ب)  روش دوم تهیه و تولید به شیوه و روش سرد

روش اول یا روش گرم

روش گرم مدت هاست که در تهیه صابون دست ساز به صورت سنتی انجام می شده است. در این روش مواد اولیه مانند روغن های مورد استفاده از چربی و پیه حیوانی مصورف می شود. روغن و پیه حیوانی با حرارت زیاد و بالا پخته می شود، تا در نهایت و در آخر، آن ماده بدست امده که به صورت مایه یا نیمه جامد است به درون قالب های از پیش آماده شده ریخته و پس از سرد شدن آماده ارائه به دست مصرف کننده و فروش می شود.

مثال های متعددی در این زمینه وجود دارد که بهترین و معروف ترین ها که برای ما نیز بسیار آشناست، می توان به صابون مراغه یا صابون زیتون رودبار  اشاره کرد که به روش گرم تولید، تهیه و آماده فروش می شود.

روش دوم یا همان روش سرد

روش سرد در تهیه و تولید صابون دست ساز کمتر در ایران مورد توجه بوده است. اما در خارج از کشور بیشتر مورد استفاده برای تولید است. در این روش روغن گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد. در بعضی از انواع صابون ها از شیر بز یا شیرگاو هم بدین منظور استفاده می شود.

در کشور هایی که تولید شیر شتر دارند و به اهمیت و فواید تولید صابون شیر شتر پی برده اند، برای تولید و تهیه صابون دست ساز از شیر شتر استفاده می کنند. در میان کشورهای اطراف می توان به امارات اشاره کرد. کشورهایی اروپایی مانند سوئد هم در این راه گام برداشته اند و دست به تولید صابون شیر شتر زده اند.

فروش آنلاین بهترین صابون شیر شتر دست ساز تولید و تهیه شده با روش سرد

فروش آنلاین بهترین صابون شیر شتر دست ساز تولید و تهیه شده با روش سرد

استرالیا هند و … از دیگر نمونه در این زمینه هستند. افدام به فروش آن به صورت مستقیم و آنلاین هم در دستور کار کارخانه های سازنده قرار گرفته است.

علت اقبال به شیر شتر و صابون شیر شتر به این مسئله بر می گردد که، در روش سرد روغن یا صابون بدست آمده حرارت نمی بیند. در نتیجه تمام روغن و مواد مغذی و با اهمیت موجود در صابون شیر شتر خاصیت درمانی خود را حفظ می کند.

همانطور که می دانیم حرارت برای بسیاری از ویتامین ها و پروتئین ها اصلا خوب نیست و باعث نابودی یا کم شدن خواص مهم و درمانی آن ها می شود. به خصوص در مورد شیر شتر این قضیه بسیار با اهمیت تر می شود.

فروش آنلاین بهترین صابون شیر شتر

فروش آنلاین بهترین صابون شیر شتر دست ساز تهیه و تولید شده با روش سرد فرصتی برای همه از جمله فروشگاه های آنلاین، داروخانه ها، عطاری ها و فروشگاه های فروش مواد آرایشی بهداشتی است که یکی از بهترین و جدیدترین نمونه های موفق و با کیفیت صابون را در جهان عرضه کنند.

خانواده های محترم هم می توانند با خرید به تعداد اعضای خانواده از تخفیف بسیار خوب بهره بگیرند. با فروش آنلاین شما هم فرصت این را می یابد تا صابون شیر شتر را بدون دردسر در محل زندگی خود تحویل بگیرید.

فروش آنلاین صابون دست ساز شیر شتر به همه ما این امکان را می دهد تا بهترین ماده پاک کننده طبیعی بدن، دست و صورت را با کمترین صرف هزینه و زمان و انرژی بدست آوریم.

فروش آنلاین

محصولات زیبایی شیر شتر

کنترل گلیسمی و آنزیم های آنتی اکسیدان شیر شتر دوغ شتر برای درمان بیماری دیابت

کنترل گلیسمی و آنزیم های آنتی اکسیدان شیر شتر دوغ شتر برای درمان بیماری دیابت

مصرف شیر شتر و محصولات لبنی شیر شتر (دوغ شتر سر شیر شتر کشک شتر و …) باعث افزایش تولید آنزیم های آنتی اکسیدان بدن و کاهش استرس اکسیداتیو و کنترل گلیسمی می شود.

فروشگاه آنلاین بهترین محصولات بهداشتی آرایشی شیر شتر

فروشگاه آنلاین بهترین محصولات بهداشتی آرایشی شیر شتر

11 دلیل برای نوشیدن و مصرف شیر شتر و محصولات لبنی شتر

نوشیدن شیر شتر و مصرف محصولات لبنی شتر، به دلیل های مختلف توجیه پذیر است.

به ما ایمیل بفرستید