فروش بهترین پودر شیر خشک شتر تولید شده در ایران

فروش بهترین پودر شیر خشک شتر تولید شده در ایران

فروش بهترین پودر شیر خشک شتر تولید شده در ایران با کیفیت بالا و قیمت مناسب و رقابتی مهیا شده است.

پودر شیر خشک شتر هم دارای مزایا، منافع و محاسن مشابه شیر شتر است و هم می توان براحتی آن را تا مدت ها در جای خشک و خنک نگهداری کرد، در عین اینکه با عمر طولانی تر شما شیر تازه شتر را هر زمان بخواهید خواهید داشت طعم و مزه آن هم کاملا شبیه شیر شتر تازه خواهد شد.

فرایند تولید و تهیه پودر شیر خشک شتر

فرایند خشک کردن شیر  تبدیل آن پودر شیر خشک یک فرآیند گران قیمت و انرژی بر است که اغلب برای مواد حساس به حرارت (به عنوان مثال، پروتئین، آنزیم ها، میکروارگانیسم ها و پلاسما خون) مضر است و برای داشتن حفظ ارزش غذایی، رنگ و طعم شیر تازه شاید خوب نباشد. اما پودر شیر خشک تولید شده شتر با تکنیک و روشی خاص که دما در آن بالا نمی رود تولید و ارزش های مواد عذایی آن کاملا حفظ می شود.

پودر خام شیر خشک شتر دارای مزایای مشابه با شیر شتر است وقتی که تبدیل به مایع می شود. لذا با داشتن طول عمر بیشتر خیال شما هم بابت داشتن شیر شتر تازه برای همیشه مرتفع می شود.

فرایند خشک کردن، یخ بستن شیر شتر گران است و همچنین یک فعالیت انرژی بر است. ما معتقدیم تولید محصولات شتر شتر را با بهترین روش های موجود مورد استفاده انجام می دهیم. از شیر شتر پودر شیر خشک شتر خام بدست آید. ما از شیر شتر تازه بدین منظور بهره می بریم. این روند با انجماد شیر آغاز می شود و سپس آن را در یک خلاء کمی در معرض دمای قرار می دهیم. این برای حفظ مواد مغذی در شیر شتر بسیار حیاتی و مهم است تا شیر شتر به شکل پودر خشک در آمده و تبدیل شود.

پودر شیر خشک شتر تولید ما دارای ارزش تغذیه ای بالا و طعم غنی مطلوب و مطبوع است، که در اختیار شما قرار می دهیم.

حفظ ارزش مواد غذایی پودر شیر خشک شتر

همانطور که ما اطمینان کامل از ایمنی محصولات و تولید سالم داریم در گام بعدی، ما از سیستم انبار دقیق و سازماندهی شده در انبار پیشرفته کشورمان استفاده می کنیم تا تولید بی نقص و پورد شیر خشک تولید شده با کیفت به درستی و صحیح و سالم بدست شما مصرف کننده گرامی برسد.

فروش بهترین پودر شیر خشک شتر تولید شده در ایران

فروش بهترین پودر شیر خشک شتر تولید شده در ایران

سیستم ما از ابتدا تا انتها توسط کارشناسان برجشته و نخبه نظارت می شود. با سازماندهی خوب ما به خریداران مان در هرجای کشور که باشند و یا حتی خارج از کشور بهترین خدمات و سرویس ها را ارائه می کنیم.
در مراحل اولیه تهیه مواد خام یا همان شیر شتر و سایر منابع، به شدت برای بالا بردن و ارتقا کیفیت تمرکز داریم و مواظبت و کنترل دقیق انحام می شود. ما بهترین مواد خام را برای تولید بهترین محصول پودر شیر خشک شتر استفاده می کنیم.

ما در میان تولید کنندگان اولیه و شاید تنها تولید کننده واقعی پودر شیر خشک شتر در ایران باشیم. بزودی در سطح منطقه و جهان هم با توجه به کیفیت و قیمت رقابتی جایگاه بلندی خواهیم یافت، زیرا هدف ما فقط تولید و عرضه بهترین پودر شیر خشک شتر است.

جای هیچ نگرانی نیست وقتی که شما  پودر شیر خشک شتر و شیر شتر را تهیه، خرید و مصرف می کنید. پودر شیر خشک شتر با توجه به داشتن مزایای بی حد و حصر، حتی برای کودکان و مادران شیر ده هم بسیار مناسب و سالم است.

ما این افتخار را داریم که بهترین پودر شیر خشک شتر را در ایران تولید و برای فروش عرضه و خرید به مردم ایران و دیگر کشور ها صادر می کنیم. محصولی سالم، ایرانی، طبیعی با کیفیت بالا هم اکنون در کشور عزیزمان ایران هم تولید و عرضه . به فروش می شود.

با توجه به عدم توسعه توزیع لبنیات شی شتر (شیر شتر، دوغ شتر و …) ارزش پودر شیر خشک شتر بیشتر از پیش آشکار می شود. عرضه و فروش پودر شیر خشک شتر باعث می شود شما بتوانید آن را به تنهایی یا با چای، قهوه و یا در پخت غذا ها و یا شیرنی ها مختلف استفاده کنید.

فروش مستقیم توسط تولید کنننده انجام می شود و بطور مستقیم و بدون واسطه فروش پودر شیر خشک شتر تولید شده به دست مصرف کننده می رسد.

فروش ویژه

بهترین پودر شیر خشک شتر تولید شده در ایران را از ما بخواهید