فروش بی واسطه شیر خشک شتر ایرانی: مواد مغذی ارزش هاو واقعیت های تغذیه ایی

فروش بی واسطه شیر خشک شتر ایرانی و تولید شده داخل کشور با نمونه های دیگر کشور ها از نظر کیفیت و قیمت کاملا قابل رقابت و عرضه است. چرا باید به فکر خرید و استفاده و مصرف این غذای سالم باشیم؟ نگاهی گذارا به مواد معذی، ارزش های تغذیه ایی و واقعیت های آن می کنیم.

چرا مصرف شیر شتر مفید است؟

شیر طبیعی شتر و شیر خشک شتر منبع مهمی از مواد مغذی، پروتئین های حیوانی، چربی ها و ویتامین ها است. لبنیات تازه شتر از جمله شیر خشک شتر دارای اثر تقویت کننده کلی بر سیستم ایمنی بدن انسان و سرکوب فرآیندهای التهابی در بدن است.

شیر شتر و شیر خشک شتر حاوی تعدادی عنصر مهم است. کلسیم، روی، کبالت، آهن، پتاسیم، فسفر، و همچنین ویتامین های A ، C و گروه  B . دارای بالاترین میزان کالری از 787 تا 911 کیلو کالری نیز هست.

در حالی که میزان کالری شیر مادیان 499-528 کیلوکالری و گاو – 660 کیلوکالری است. حاوی ویتامین آ A – 0.38 میلی گرم در لیتر، ویتامین – 0.95 – 1.86 B میلی گرم در لیتر ، ویتامین  B 2بی 2 – 0.66 – 1.75 میلی گرم در لیتر ، ویتامین بی 12 – 2.72 B 12  میلی گرم در لیتر ، ویتامین سی C – 58.2 میلی گرم و عوامل محافظتی مختلف، مانند لیزوزیم ها، آگلوتینین ها، آنتی توکسین ها، باکتریولیزین ها که باکتریواستاتیک بودن آن را تضمین می کنند. برای مدت زمان طولانی، این مواد از تکثیر میکروارگانیسم ها در شیر جلوگیری می کنند.

مصرف شیر خشک شتر

 

فروش بی واسطه شیر خشک شتر ایرانی: مواد مغذی ارزش هاو واقعیت های تغذیه ایی

فروش بی واسطه شیر خشک شتر ایرانی: مواد مغذی ارزش هاو واقعیت های تغذیه ایی

ترکیب شیر خالص شتر و شیر خشک شتر حاوی پروتئینی شبیه انسولین است که با ورود به دستگاه گوارش تجزیه نمی شود و خون را کاملا اشباع می کند. در کسانی که از عدم تحمل لاکتوز رنج می برند باعث ایجاد حساسیت یا آلرژی نمی شود. بنابراین، لبنیات شتر طبیعی ماناز جمله پودر شیر خشک شتر حاوی آنتی بادی و ایمونوگلوبولین است. به طور قابل توجهی متابولیسم کربوهیدرات را افزایش می دهد، اثرات منفی شیمی درمانی را از بین می برد.

پودر شیر خشک شتر دارای طیف گسترده ای از مواد مغذی است. سلامت کلی بدن را بهبود می بخشد و مقاومت بدن را در برابر عملکرد عوامل مختلف بیماریزا و طیف بیماری ها تضمین می کند. پتانسیل ایمنی بدن را افزایش می دهد.

حقایق تغذیه ای و ارزش شیر خشک شتر

شیر خام شتر و پودر شیر خشک شتر حاوی چندین نوع پروتئین و سایر ترکیبات حاوی نیتروژن است. این ترکیب پروتئین ها، خصوصیات شیمیایی و بیولوژیکی آنها به دلیل ترکیب اسیدهای آمینه شیر شتر است. شیر خالص شتر و شیر خشک شتر حاوی کلیه اسیدهای آمینه از جمله اسیدهای ضروری است.

از بین تمام پروتئین ها، لبنیات شتر از جمله پودر شیر خشک شتر حاوی بیشترین آلبومین و گلوبولین است. آلبومین و گلوبولین در پلاسمای شیر شتر حل شده و به عنوان پروتئین های آب پنیر طبقه بندی می شوند. آنها از نظر فیزیولوژیکی به عنوان ناقلین خواص ایمنی اهمیت مهمی دارند.

همچنین، شیر شتر ضد حساسیت و آلرژی است و در صورت مصرف واکنش های آلرژیک ایجاد نمی کند. ترکیب اسیدهای آمینه شیر شتر از نظر مقدار و از نظر مقدار بیشتر آرژنین، لیزین، هیستیدین، ​​فنیل آلانین، متیونین، لوسین ها، اسیدهای گلوتامیک و آسپارتیک، گلیسین و والین را با شیر گاو دارد.

مواد معدنی در شیر توسط نمک های اسیدهای غیر آلی نشان داده می شوند. بیشتر از همه حاوی نمک های فسفر و کلسیم است.

فروش بی واسطه شیر خشک شتر

فروش بی واسطه شیر خشک شتر با بهترین قیمت و کیفیت بالا رسالت ماست. این لبنیات سالم فواید زیادی برای بدن ما دارد. حقایق و ارزش تغذیه ای خواص دارویی آن را برای سلامتی ما نشان می دهد. ما یکی از با کیفیت ترین و مناسب ترین قیمت ها را در منطقه خاورمیانه عرضه می کنیم.

شرکت توزیع کننده، فروش عمده، بازرگانی، وارد کننده و صادر کننده می تواند شیر خشک شتر را از ما به عنوان تامین و تولید کننده خرید و در کشور خود به فروش برسانند.

فروش بی واسطه شیر خشک شتر توسط کارخانه سازنده به معنای قیمت رقابتی در بازر های داخلی و خارجی است.

 

 

فروش بی واسطه

شیر خشک شتر ایرانی

به ما ایمیل بفرستید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
قیمت فروش شیر خشک شتر عمده درمان طبیعی بی نظیر دیابت و گاستریت یا ورم معده

قیمت فروش شیر خشک شتر عمده: درمان طبیعی بی نظیر دیابت و گاستریت یا ورم معده

خرید عمده شیر خشک شتر برای پیشگیری درمان بیماری

خرید عمده شیر خشک شتر: برای پیشگیری درمان بیماری

خرید عمده شیرخشک شتر با بهترین قیمت و کیفیت بالا صادراتی از کارخانه تامین و تولید کننده بطور مستقیم منافع چند جانبه برای خریدار، تولید و مصرف کننده خواهد داشت. آیا می دانید این محصول سالم برای پیشگیری و درمان چه بیماری هایی مفید است و توصیه می شود؟

فروش بی واسطه شیر خشک شتر ایرانی مواد مغذی ارزش هاو واقعیت های تغذیه ایی

فروش بی واسطه شیر خشک شتر ایرانی: مواد مغذی ارزش هاو واقعیت های تغذیه ایی

خواص درمانی شیر خشک شتر تولید ایران برای افراد مبتلا به آلرژی غذایی

خواص درمانی شیر خشک شتر تولید ایران برای افراد مبتلا به آلرژی غذایی

خواص درمانی شیر خشک شتر برای افراد مبتلا به بیماری های مختلف ار قدیم الایام تجویز و استفاده می شد. این لبنیات سالم دارای برخی ویژگی ها برای درمان و آلرژی و حساسیت غذایی است. به عنوان تولید و تامین کننده آماده فروش عمده، مستقیم و بی واسطه هستیم. محصول با کیفیت بالا صادراتی خود را با بهترین قیمت خرید نمائید.

قیمت عمده شیر خشک شتر خرید مصرف برای درمان کم خونی

قیمت عمده شیر خشک شتر: خرید مصرف برای درمان کم خونی

با خرید مستقیم از کارخانه تولید و تامین کننده، قیمت عمده شیر خشک شتر مقرون به صرفه و همراه سود مناسب برای شرکت ها فروش عمده، بازرگانی، صادر کننده و توزیع کننده به بازار های داخلی و خارجی خواهد شد. تهیه، خرید مصرف و استفاده از این محصول سالم برای پیشگیری و درمان کم خونی توصیه می شود.

قیمت فروش شیر خشک شتر با کیفیت صادراتی تولید ایران

قیمت فروش شیر خشک شتر با کیفیت صادراتی تولید ایران

آیا مایلید به عنوان شرکت عمده فروش، بازرگانی، توزیع و صادر کننده بهترین قیمت فروش شیر خشک شتر را منطقه و اسیا را داشته باشید؟ با خرید عمده مستقیم و بی واسطه محصول با کیفیت بالا و صادراتی از کارخانه تامین و تولید کننده ایرانی قادر به رقابت در بازار های داخلی و خارجی خواهید شد.

قیمت خرید عمده شیر خشک شتر: مناسب برای پیشگیری بهبود درمان سرطان

قیمت خرید عمده شیر خشک شتر: مناسب برای پیشگیری بهبود درمان سرطان

آیا به عنوان شرکت بازرگانی، فروش، توزیع، و صادرکننده مایلید از قیمت خرید عمده شیر خشک شتر تولید ایران مطلع شوید؟ فروش بی واسطه و مستقیم از کارخانه تامین، بهترین قیمت در منطقه خاورمیانه را به شما می دهد. مصرف آن برای پیشگیری، بهبود و درمان سرطان تایید شده است. برای جاهایی امکان تهیه شیر شتر به طور منظم نیست، انتخابی مناسب است.

ترکیب شیمیایی شیر خشک شتر قیمت فروش عمده درب کارخانه

ترکیب شیمیایی شیر خشک شتر قیمت فروش عمده درب کارخانه

ترکیب شیمیایی شیر خشک شتر چگونه است؟ چه تفاوتی با دیگر انواع محصولات لبنی دارد که آن را از شیر گاو بهتر کرده است؟ به عنوان کارخانه تامین و تولید کننده بهترین قیمت فروش عمده را به طور مستقیم با خرید بی واسطه به بازار داخلی و خارجی برای صادرات عرضه می کنیم.