فروش شیر شتر دوغ شتر برای بهبودی بیماری هاشیموتو

فروش شیر شتر و دوغ شتر برای بهبودی بیماری هاشیموتو: آیا با اینکه لبنایت برای این بیماری توصیه نمی شود، مصرف محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر و…) می تواند به درمان این بیماری کمک کند؟

بیماری هاشیموتو تیروئیدیت یا هاشی چیست؟

به یک شرایط خود ایمنی گفته می شود که شامل اختلالات تیروئیدی است. به این بیماری هاشیموتو تیروئیدیت خود ایمن یا “هاشی”  هم گفته می شود. بدن در بیماری هاشی پاسخی ایمنی را فعال می‌کند که در نتیجه پادتن‌ هایی ساخته می‌شوند که به سلول‌های تیروئی حمله می کند و  عملکرد ضعیف تیروئید را طی زمان باعث می‌شود. به عبارت دیگر، یعنی سیستم ایمنی بدن به اشتباه به تیروئید بدن تان توسط یک سیستم ایمنی بیش‌ فعال تهاجم می کند.

از علائم بیماری هاشیموتو تیروئیدیت یا هاشی می توان به؛ انرژی کم، ضعف، عدم تمرکز، پوست خشک، احساس سرمای همیشگی، اشاره کرد.

تحقیقات نشان می دهد که مصرف محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر، بستنی شیر شتر و…) باعث پشتیبانی از تعادل سیستم ایمنی بدن IVIG (ایمونوگلوبولین وریدی) می شود. یکی از روش های درمان پزشکی و بهبودی بیماری هاشیموتو تیروئیدیت یا هاشی با استفاده از سلول های ایمنی جدا شده از خون انجام می شود. اما با توجه به هزینه آن در سال 2006، درمان 4 دوره ای حدود 25000 دلار هزینه داشت، هر کسی قادر به انجام آن نیست.

فروش شیر شتر دوغ شتر برای بهبودی بیماری هاشیموتو

فروش شیر شتر دوغ شتر برای بهبودی بیماری هاشیموتو

در عین حال عوارض جانبی شایع شبیه علائم آنفولانزا؛، عفونت، پوست لایه لایه، اضافه وزن مایع، آسیب کلیه، آسیب کبدی و مننژیت است، و برای تزریق داخل وریدی آهسته که هر 3 تا 4 هفته باید داده شود، مدیریت آن را دشوار هم می کند. این طریق درمان معمولا برای انسفالوپاتی هاشیموتو، یک بیماری حاد و تهدید کننده زندگی بکار می رود که در آن آنتی بادی های تیروئید به مغز حمله می کنند.

در محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر، بستنی شیر شتر و…)  حاوی ایمونوگلوبولین است که می تواند سیستم ایمنی را مدوله کند. ایمونوگلوبولین های شتر از شیر شتر به جریان خون ما منتقل می شوند و  سیستم ایمنی بدن  را تقویت می کند.  مسلما مصرف محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر، بستنی شیر شتر و…) نیز خیلی کمتر احتمال دارد که باعث عوارض جانبی شود.

در عین حال بسیار راحت می توان مصرف محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر، بستنی شیر شتر و…) را مصرف کرد و قیمت فروش ان هم بسیار ارزان تر برای ما تمام می شود. (فروش به صورت اینترنتی هم توسط سایت ما انجام می شود).

کاهش آنتی بادی تیروئید پریکسیداز

مصرف محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر، بستنی شیر شتر و…) آنتی بادی تیروئید پراکسیداز را کاهش می دهد. لاکتوفرین در مصرف محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر، بستنی شیر شتر و…) نسبت به تیروئید پریکسیداز انسانی 71 درصد مشابه است. این یعنی ممکن است به بدن ما کمک کند تا آنزیم های تیروئید پراکسیداز خود را به دست آورد.

علاوه بر این، نگرانی های آلرژی و حساسیت که با شیر گاو دیده می شود اغلب در مصرف محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر، بستنی شیر شتر و…) وجود ندارد. یک مطالعه نشان داد افرادی که دارای حساسیت به شیر می باشند فقط 18 درصد واکنش متقابل به شیر شتر را نشان می دهند. بنابراین، حداقل 80 درصد از افراد دارای حساسیت لبنیات و شیر گاو قادر به مصرف محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر، بستنی شیر شتر و…)  هستند.

فروش شیر شتر دوغ شتر برای بهبودی بیماری هاشیموتو

فروش شیر شتر دوغ شتر برای بهبودی بیماری هاشیموتو

محققان دریافتند پروتئین کازئین موجود در شیر شتر شبیه کازئین موجود در شیر انسان است. بنابراين انسان نسبت به آن در مقايسه با كازئين موجود در شير گاو، واكنش خاصی نشان نمي دهد.

محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر، بستنی شیر شتر و…) دارای لاکتوز کمی کمتر از لبنیات و شیر گاو است. گزارش می شود افرادی که دارای عدم تحمل لاکتوز هستند، خیلی راحت تر و بهتر از شیر شتر استفاده و مصرف می کنند.

نگرانی های احتمالی با شیر شتر

– احتمالا (حدود 18٪) از که افرادی که به کازئین حساسیت دارند نیز به کازئین شتر حساس باشند.
– شیر شتر حاوی پروتئین آب پنیر بیشتری نسبت به شیر گاو می باشد که این خیلی مفید است زیرا می تواند به تولید گلوتاتین ( آنتی اکسیدان که اغلب کمبود آن در هاشیموتو است) کمک کند.

انسولین در شیر شتر می تواند به طور بالقوه هیپوگلیسمی ( کم شدن قند در خون) را تشدید کند.
– قیمت فروش محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر و…) شاید نسبت به قیمت فروش لبنیات و شیر گاو گران تر باشد و کمی سخت تر مس توان در فروشگاه ها دید، ما بسیار امن تر، ارزان تر و آسان تر از IVIG است.

فروش عمده محصولات

قیمت فروش محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، پودر شیر خشک شتر و…) نسبت به آن در کشورهای دیگر بسیار ارزان تر است. قروش آن به صورت اینترنتی و در فروشگاه های معتبر هم محیاست.

با تهیه و خرید عمده محصولات شیر شتر شما به مشتریان خود سلامتی و زیبایی هدیه می کنید.

فروش آن در سایت ما همراه با تخفیفات خوبی است. برای دانستن قیمت فروش به این صفحه مراجعه کنید. گروه های حمایت از بیماران هاشیموتو و کم کاری تیروئید می توانند برای دریافت و خرید عمده برای اعضای خود با ما در تماس باشند.

منبع:

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

فروش مستقیم عمده

برای مشاوره، راهنمایی تهیه محصولات و همکاری، تنها کافی است به ما اطلاع دهید.