فروش عمده صابون گل سرخ شیر شتر سدر دست ساز با خواص درمانی دارویی با قیمت مناسب

فروش عمده صابون گل سرخ شیر شتر سدر دست ساز با خواص درمانی دارویی با قیمت مناسب

صابون گل سرخ شیر شتر سدر دست ساز با خواص درمانی دارویی برای فروش عمده با قیمت مناسب آماده پخش می باشد. برای عرضه مستقیم با ما در تماس باشید.

ما بیشتر با خواص مربوط به عطر، اسانس، تهیه شربت، مربا، ادویه و گلاب گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) آشنا هستیم.س . شاید کمتر با خواص درمانی و دارویی آن در صنایع بهداشتی آرایشی مانند صابون برخورد داشته ایم. در این نوشته به خواص دارویی درمانی صابون گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) می پردازیم. و با صابون بسیار مفید به نام صابون شیر شتر گل سرخ سدر اشنا می شویم.

گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری)

نام علمی گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) (Rosa) است، درختچه کوچکی به ارتفاع 60 سانتیمتر تا 5/1 متر. خاستگاه گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری)شرق و به خصوص ایران که پس از جنگ‌های صلیبی به اروپا راه یافت. گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) انواع متفاوتی دارد که بهترین نوع آن در ایران رشد می کند.

از پیش می دانیم که در طب سنتی طبع گیاه گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری)، معتدل تا کمی سرد و خشک می داند، بنابراین ضد صفرا و بلغم به حساب می آید. شواهد فسیلی، حاکی از قدمت ۳۵ میلیون ساله گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) دارد.

ترکیبات گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری)

گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) دارای قند، تانن، اسید گالیک، اسانس، مواد پکتینی، ماده رنگی، سرشار ویتامین ث (ویتامین C)، غنی از ویتامین‌ آ (ویتامین A)ویتامین بی ( ویتامین B)و ویتامین کا (ویتامین K) است.

 خواص درمانی دارویی گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری)

با توجه قسمت های مختلف گل سرخ هر یک از بحش های گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) خواص دارویی متفاوتی دارند. فرضا گلبرگ تازه گل سرخ خاصیت ملین، گلبرگ خشک و غنچه خشک شده آن قابض است.

خاصیت آرامش بخشی، ایجاد نشاط و شادابی و ضد افسردگی، تسکین و تمدد اعصاب، رفع پرخاشگری و خفقان، درمان بی خوابی، افسردگی و بیماری آلزایمر، تقویت قلب، درمان تپش قلب، باز کننده دهانه عروق بسته قلبی، درمان پیرولاپس دریچه میترال قلب و خاصیت ضد اسپاسم، بهبود درهای قاعدگی، رفع ترشحات زنانگی، درمان خونریزیهای شدید قاعدگی، ترمیم زخم های واژن، سرویکس، کاهش درد رحم، درمان ورم رحم، رفع یبوست، درمان اسهال، درمان و معالجه زخم روده، رفع مشکلات و ناراحتی های ریوی، تسکین درد مفاصل، کاهش ورم مفاصل، تقویت کننده دستگاه اسکلتی بدن، از موارد دیگری است که در مورد اثر دارویی و درمانی گل سرخ به آن اشاره می شود.

 خواص درمانی دارویی صابون گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری)سلامت و زیبایی پوست

دیگر خواص مطرح و شناخته شده این گیاه، کاربرد آن برای سلامت و زیبایی پوست است.  صابون گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) دارای خواص درمانی ضد التهاب، و خنک کننده پوست است، استفاده از انواع ماسک گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) برای شادابی و طروات پوست و کاهش چین و چروک بسیار موثر است. دارای ویژگی التیام زخم های عمیق، از بین بردن جای زخم های آبله مرغان نیز می باشد.

صابون گل سرخ شیر شتر سدر علاوه بر داشتن خواص شیر شتر و سدر دارای خواص منحصر بفرد گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) هم هست و از این جهت صابونی بسیار جالب خواهد شد.

ضماد غنچه تازه گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) از نظر طب سنتی برای درمان اگزما و ناراحتیهای پوستی، رفع زگیل و از بین بردن جای سوختگی و نیز تسکین درد سوختگی مناسب و است و کارایی دارد. گرده غنچه گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری)، برای رفع بوی بد عرق کارایی خوبی دارد. گرد گل سرخ برای بند آمدن خونریزی و بهود جای زخم  موثر است.

لذا صابون گل سرخ شیر شتر و سدر مناسب پوست بدن سر و صورت شماست. فروش عمده این محصول منخصر بفرد فرصتی است تا صابون گل سرخ شیر شتر سدر را به افراد که به نیاز دارند عرضه شود.

کاهش چربی بدن با استفاده از صابون گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) توصیه می شود.

فروش عمده صابون گل سرخ شیر شتر سدر دست ساز با خواص درمانی دارویی با قیمت مناسب

خواص درمانی دارویی صابون گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) در بهداشت و پوست بدن

با توجه به خواص ضد باکتری، صابون گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) شیر شتر سدر، می تواند عفونت های خارجی بر روی پوست، گوش، چشم و زخم را درمان کند. صابون گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) شیر شتر سدرحاوی مقادیر بالایی از ویتامین ث (ویتامین C ) است فلذا می تواند به محافظت از سلول های بدن کمک و سیستم ایمنی بدن را تقویت نماید.

صابون گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) شیر شتر سدر یک آنتی اکسیدان قدرتمند است. به علت همین فعالیت آنتی اکسیدانی قوی باعث می شود جای زخم، علائم جوش، آکنه و آبله بر روی پوست به سرعت بهبود یابد. به محو علائم کشیدگی پوست، جای زخم جراحی و ترک چربی مرتبط با دوران بارداری و زایمان هم کمک می‌کند.

روغن های طبیعی که در صابون گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) شیر شتر سدر وجود دارد به حفظ رطوبت پوست کمک شایانی به ویژه برای افراد با پوست حساس می کند و بسیار برای آن ها بسیار مفید است.  قند موجود در صابون گلسرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) ویژگی تسکین دهنده و آرامش دهنده در فرد دارد. روغن گلسرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) شیر شتر سدر به کاهش نقاط متورم یا خارش در پوست یاری می رساند. با توجه به خاصیت آرامش بخش گلسرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری)، صابون گل سرخ شیر شتر سدر به کاهش اثرات اگزما کمک شایانی می کند.

گلاب استخراج شده از گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری)، پاک کننده ایده‌آل برای پوست است و چین‌ و چروک های ظریف و سطحی پوست را باز می کند. در نتیجه صابون حاوی عصاره طبیعی گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) شیر شتر سدر پاک کردن پوست و بر طرف کننده چین و چروگ های ریز پوست می شود می شود، التهاب و سرخی پوست را از میان می‌برد. و همانطور که گفته شده برای درمان آکنه و دانه‌های سرسیاه روی پوست نیز مفید به فایده است.

گلاب حاصل از گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری)، به بازسازی سلول‌ ها و یاخته های پوست کمک کرده و آن را تسریع می کند. خستگی و سرخی پلک‌ها را برطرف می نماید. با فروش عمده صابون گل سرخ شیر شتر سدر ما این فرصت را فراهم می آوریم تا عده بیشماری از این محصول کمیاب با ویژگی ها و محاسن و فواید منحصر بفرد بهره مند شوند.

استفاده از گل سرخ (گل رز، گل محمدی، گل سوری) یا یا روغن آن برای جلوگیری از سفید شدن موی سر، تقویت مو نیز توصیه می شود. از ماسک زیبایی آن علاوه بر زیبایی برای تقویت بینایی نیز استفاده می شود. با فروش عمده صابون گل سرخ شیر شتر سدر و عصاره های طبیعی را با هم در این صابون دست ساز گردآورده ایم تا همه از آن بهرهمند شوند.

فروش عمده صابون گل سرخ شیر شتر سدر دست ساز با خواص درمانی دارویی با قیمت مناسب

فروش عمده صابون گل سرخ شیر شتر سدر دست ساز با خواص درمانی دارویی با قیمت مناسب

تونر پوست

صابون گل سرخ (گل رز، گل سرخ، گل محمدی، گل سوری) شیر شتر سدر بعنوان یک تونر طبیعی برای پوست به شمار می اید، و به پاک کردن آلودگی‌ ها و از طرفی به پاک کرن آرایش کمک می کند.

تسکین پوست

روغن طبیعی که در صابون گل سرخ (گل رز، گل سرخ، گل محمدی، گل سوری) شیر شتر سدر وجود دارد، به حفظ و نگهداری رطوبت پوست کمک کرده، در نتیجه پوست را نرم و صاف می کند.

ضد آفتاب

صابون گل سرخ (گل رز، گل سرخ، گل محمدی، گل سوری) شیر شتر سدر سرشار ازویتامین ث (ویتامین سی) بوده، لذا به عنوان یک ضد آفتاب عالی عمل می‌کند.

مبارزه با آکنه

خواص آنتی باکتریال صابون گل سرخ (گل رز، گل سرخ، گل محمدی، گل سوری) شیر شتر سدر، آنرا به مبارزی عالی در برابر آکنه و جوش‌ها تبدیل کرده است. همچنین می‌تواند سوزش پوست را تسکین و قرمزی آنرا کم کند.

پیشگیری از کبودی زیر چشم

صابون گل سرخ (گل رز، گل سرخ، گل محمدی، گل سوری)  شیر شتر سدر از کبودی چشم پیشگیری می کند.

خاصیت بهبود خلق و خو

حمام کردن با صابون گل سرخ (گل رز، گل سرخ، گل محمدی، گل سوری) شیر شتر سدر ما جدا از اینکه سم زدایی از بدنتان را انجام می دهد، استرس و اضطراب را از شما دور می کند.

با فروش عمده صابون گل سرخ شیر شتر سدر ما این محصول را در اختیار افرادی زیادی قرار می دهیم. ما با فروش عمده به فروشگاه های زنجیره ایی، ارگانیک سرا ها، سالم سرا ها، سوپر مارکت های معتبر، داروخانه ها، فروشگاه های آنلاین و… بدنبال عرض گستره این محصول به کل کشور هستیم.

فروش عمده

با ما برای خرید این محصول در تماس باشید