فروش عمده پودر شیر خشک شتر با کیفیت در مراکز خرید

پودر شیر خشک شتر با کیفیت بالا را می توان در برخی از مراکز خرید در کشورهای خاور میانه خریداری کرد. فروش عمده آنلاین و فروشگاه اینترنتی این فرآورده لبنی سالم راهی دیگر عرضه آن است. شرکت صادراتی و وارداتی و عمده فروش در هر کشوری می توانند برای توزیع آن به ما بپیوندد.

آیا شیر شتر می تواند از مشکلات دستگاه گوارش جلوگیری کند؟

شیر شتر تازه و شیر خشک شتر روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. این بدان دلیل است که لبنیات شیر شتر مانند پودر شیر خشک شتر با کیفیت بالا دارای اثرات مفید بسیاری بر سلامتی انسان است. شیر خام مرغوب و پودر شیر خشک شتر جایگزین مناسبی برای شیر گاو است.

از انواع این اثرات و مزایایی می توان به بهبود سطح قند خون اشاره کرد. همچنین، لبنیات ارگانیک شتر از جمله پودر شیر خشک شتر دارای اثربر تقویت سیستم ایمنی بدن است. علاوه بر این، فرآورده های لبنی شتر از جمله پودر شیر خشک شتر برای بهبود و درمان مشکلات مختلف دستگاه گوارش مفید است. مضاف بر آن، دارای اثر درمانی در اوتیسم هم هست. شیر شتر و پودر شیر خشک شتر حاوی ویتامین های مختلفی از جمله ویتامین های C ، A ، E ، D و ویتامین های گروه B است.

آیا شیر شتر جایگزین خوبی برای شیر گاو است؟

بسیاری از مردم از شیر و فرآورده های مبتنی بر شیر گاو، گاومیش، بز و گوسفند استفاده می کنند و با آن آشنا هستند. قرن ها است که این شیر ها در فرهنگ های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و وقتی کسی به ما می گوید از این محصولات (شیر گاو) استفاده می کند، ما اصلاً تعجب نمی کنیم. ما می توانیم آن را در هر مرکز خرید، فروشگاه آنلاین، فروشگاه زنجیره ای و سوپرمارکت خریداری کنیم.

از آنجا که افراد زیادی از به لاکتوز شیر گاو آلرژی دارند، گزینه های مختلف گیاهی و حیوانی وارد بازار شده که یکی از آن ها شیر شتر است.

شیر خالص شتر و پودر شیر خشک شتر خشک طی سالهای اخیر در سراسر جهان محبوبیت پیدا کرده است. در نتیجه، تولید آن در بسیاری از کشورها (به ویژه آسیا و آفریقا) افزایش یافته است. در انگلستان و ایالات متحده، شیر شتر و پودر شیر خشک شتر مدتی است که در بسته بندی های متفاوت در سوپرمارکت ها، مراکز خرید، فروشگاه آنلاین،اینترنتی و فروشگاه های زنجیره ای فروخته می شود.

از نظر تاریخی، شیر شتر فقط توسط عشایری، ساکنان بیابان و کویر و مسافران در زمان های گذشته که با شتر سفر می کردند مورد استفاده و مصرف بوده است. در این مناطق، شیر شتر به عنوان غذای کامل و سالم دیده می شود زیرا مانند شیر مادر، هر آنچه انسان نیاز دارد را شامل می شود.

شیر شتر به دلیل کمبود امکانات خنک کننده در هنگام دوشش و حمل و نقل معمولاً بدون عملیات حرارتی به صورت خام مصرف می شود. در مقایسه با شیر گاو، در تحقیقات علمی تاکنون، به شیر شتر توجه کمی شده است. مطالعات اخیر عمدتاً بر روی ترکیبات، خصوصیات و عملکرد شیر شتر متمرکز بوده است.

ترکیب شیر شتر (کازئین و پروتئین های آب پنیر)

 

فروش عمده پودر شیر خشک شتر با کیفیت در مراکز خرید

فروش عمده پودر شیر خشک شتر با کیفیت در مراکز خرید

 

شیر در مراحل اولیه رشد کاملترین ماده غذایی برای پستانداران تازه متولد شده محسوب می شود. محتوای کل پروتئین (کازئین و پروتئین های آب پنیر) شیر شتر بسته به نژاد شتر، فصول و منشا جغرافیایی آنها بین 15/2 تا 9/4 درصد متغیر است. کازئین پروتئین اصلی شیر شتر است.

شیر شتر حاوی حدود 63/1 – 2/76 درصد کازئین است که برابر با 87–52 درصد از کل پروتئین ها است. Beta-CN عمده کازئین است که به دنبال آن آلفا S1-CN قرار دارد و حدود 65٪ و 21٪ از کل کازئین را تشکیل می دهد در مقایسه با 36٪ و 38٪ در شیر گاو. دومین جز پروتئین های آب پنیر است. آنها 20-25٪ از کل پروتئین ها را تشکیل می دهند. میزان پروتئین موجود در شیر شتر بین 63/0 تا 8/0 درصد شیر متغیر است.

شیر تازه شتر و پودر شیر خشک شتر دارای بتا لاکتوگلوبولین کمتری است (همانطور که در شیر مادر دیده می شود) و ماده اصلی آن آلفا لاکتال آلبومین است. شیر گاو حاوی 50٪ بتا لاکتوگلوبولین و 25٪ آلفا لاکتال آلبومین است. آب پنیر شیر شتر دارای اجزای دیگری مانند آلبومین سرم، لاکتوفرین، ایمونوگلوبولین ها و پروتئین تشخیص است.

شیر ارگانیک شتر منبع خوبی از اسیدهای آمینه است و بنابراین اغلب به نوزادانی که از مشکل سوء تغذیه دارند، گزینه مناسبی برای تغذیه است. ترکیب اسیدهای آمینه شیر شتر قابل مقایسه با شیر گاو است. فقط غلظت گلیسین و سیستئین به نظر می رسد به طور قابل توجهی پایین تر است.

فروش عمده پودر شیر خشک شتر با کیفیت بالا در مراکز خرید

فروش عمده پودر شیر خشک شتر فریز شده با کیفیت بالا در مراکز خرید، فروشگاه های زنجیره ای، سوپرمارکت ها و فروشگاه آنلاین، اینترنتی به زودی در بسیاری از کشور ها رواج بیشتری خواهد یافت. شرکت فروش عمده، صادرات، واردات توزیع و عرضه کننده در سراسر جهان می تواند پودر شیر خشک شتر با کیفیت بالا را از کشورهای خاور میانه مانند ایران خریداری کند. کارخانه تولید کننده، سازنده و تأمین کننده در ایران آماده فروش عمده و صادرات آن به سراسر جهان است.

پودر شیر خشک شتر با کیفیت بالا زندگی سالم و بهتر و زندگی طولانی تر را برای انسان به ارمغان می آورد. برای خرید و فروش عمده پودر شتر شیر خشک شتر با کیفیت بالا و صادراتی از خاور میانه با ما همراه باشید.

 

 

فروش عمده

فروش عمده و مستقیم پودر شیر خشک شتر با کیفیت از کارخانه تولید کننده.

به ما ایمیل بفرستید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.