فروش مستقیم پودر شیر خشک شتر ایرانی صادراتی تولید صحرا و کویر

آیا می دانید یکی از بهترین تولیدات لبنیات سالم از کویر حاصل می شود؟ ما پودر شیر خشک شتر ایرانی با کیفیت بالا صادراتی را تولید و به بازار فروش داخلی و خارجی عرضه می کنیم. برای خرید قیمت مناسب و بی واسطه این محصول صحرا و کویر از کارخانه سازنده آن در ایران، با ما در تماس مستقیم باشید.

مکان زندگی شتر

شتر می تواند ده برابر بیشتر از انسان و چهار بار بیشتر از خر در صحرا زنده بماند. اولین مزیت شتر قد و بلندی آن است. وقتی در معرض نور خورشید قرار می گیرد تا استراحت کند، قسمت زیادی از بدنش کمتر در معرض آفتاب قرار می گیرد. علاوه بر این، رنگ روشن شتر صحرا از نظر بازتاب نور خورشید نسبتاً مطلوب است که باعث کاهش دمای بدن آنها می شود. پوشش ضخیم آنها حتی در تابستان از آنها در برابر گرما در روز و سرما در شب محافظت می کند. موها یک لایه هوای ​​بین پوست و هوای خارج ایجاد می کنند.

شتر تنها حیوانی است که می تواند تغییر دمای داخلی خود را بین 34-40 درجه سانتیگراد یا 41 درجه سانتیگراد بین شبانه روز تحمل کند. غدد عرق پخش شده روی سطح بدن آن عرق تولید می کند. در نتیجه بدن حیوان به سرعت سرد می شود. ادرار شتر بسیار غلیظ است، لذا آب کمتری را دفع می کند.

در کویر، هوا خشک است و باد همه جا را می وزد. شتر در صورت لزوم با بستن سوراخ های بینی خود را محافظت می کند. علاوه بر این، هوای استنشاق شده در حفره های بزرگ بینی حیوان قبل از پایین آمدن به ریه ها به طور متوسط ​​مرطوب می شود. هنگام بازدم، بینی با بستن سوراخ های بینی هوای گرم و مرطوب را می گیرد.

چرا مصرف شیر شتر

شیر شتر، تولید بیابان و مناطق کویری و معمولا کم آب است. شیر شتر بسیار غنی و غلیظ و از 87٪ آب تشکیل شده است. 3 تا 5.5 درصد چربی و 3 تا 5.5 درصد لاکتوز؛ و بین 3 تا 4٪ پروتئین و 0.6 تا 0.8٪ مواد معدنی. شتر ماده می تواند روزانه 10-15 لیتر شیر تولید کند. اما به طور متوسط ​​در یک دوره یکساله کمتر از 6 لیتر در روز است.

به دلیل رقابت با انسان ها، بچه شتر، پس از حدود یک سال نوشیدن و مصرف شیر شتر مادر را متوقف می کنند. به طور معمول، نوزادان شتر، مدت بیشتری را به خوردن شیر شتر مادر می گذرانند.

هنگامی که بچه شتر ها بین 7 تا 10 ماهگی دارند، شیر شتر از پستان مادر با تور محافظت می شود، تا بچه شتر ها یاد بگیرند که از مادر خود بنوشند. با توجه به اینکه گوساله ها از 3 ماهگی شروع به خوردن غذای جامد می کنند، حیوان جوان معمولاً به راحتی از پستان مادر جدا می شود.

زیستگاه طبیعی و محیط زیست شتر

 

فروش مستقیم پودر شیر خشک شتر ایرانی صادراتی تولید صحرا و کویر

فروش مستقیم پودر شیر خشک شتر ایرانی صادراتی تولید صحرا و کویر

از جزایر قناری در غرب گرفته تا هند در شرق، جمعیت کل شتران حدود 20 میلیون نفر (احتمالاً بیشتر) تخمین زده شده است. در دهه های اخیر، به دلیل اسکان اجباری عشایر و در لیبی، به دلیل مکانیزه و شهر نشینی در برخی مناطق از جمله ترکیه، ایران و سوریه جمعیت آن به شدت کاهش یافته است. با وجود این، کل جمعیت ثابت است.

حدود 80٪ از شترها در آفریقا و بقیه در آسیا زندگی می کنند. سومالی و سودان حدود 9 میلیون نفر شتر دارند. تراکم شتر در آفریقای شرقی به طور متوسط ​​3.6 حیوان در هر کیلومتر مربع است. در سومالی این میزان 8.7 حیوان در هر کیلومتر مربع است. در آفریقای غربی این آمار به 0.4 در هر کیلومتر مربع کاهش می یابد و در آفریقای شمالی فقط از 0.14 در هر کیلومتر مربع صحبت می کنیم. در صحرا، مساحت برای هر شتر به طور متوسط ​​12.5 کیلومتر مربع است! در آسیا ، این ارقام از 1.7 شتر در هر کیلومتر مربع متفاوت است. در هند به 0.14 می رسد.

این داده ها نشان دهنده تفاوت در تأمین غذا در مناطق مختلف دام است. آب و هوای خشک همه این مناطق مشخص است. میزان بارش به ندرت به 500 میلی متر باران در سال می رسد که اغلب هم بسیار کمتر است. علاوه بر اختلاف دما بین زمستان و تابستان، دما می تواند بین شب و روز بسیار متفاوت باشد. در طول روز می توانند به 50 درجه سانتیگراد برسند و تقریباً به 0 درجه سانتیگراد در شب کاهش پیدا کنند. البته، باد نیز تا حد زیادی به محیط خشک محل زندگی شتر کمک می کند. رطوبت نسبی گاهی کمتر از 10٪ است.

فروش مستقیم پودر شیر خشک شتر ایرانی صادراتی

همانطور که می بینیم بیشتر شترها در مناطق کویری در خاور میانه و آفریقا زندگی می کنند. بنابراین داشتن شیر شتر تازه و طبیعی در هر مکان و هر زمان امکان پذیر نیست. حتی در خود این مناطق هم نمی توانید شیر شتر خام را در همه جا پیدا کنید. یکی از بهترین گزینه ها در حال حاضر فروش پودر شیر شتر است.

فروش پودر شیر خشک شتر ایرانی که حاصل تولید شیر شتر از مناطق بیابانی کویری و حتی شمل ایران است را در کاخانه تولید شیر خشک شنر در ایران انجام می دهیم. شیر خشک شتر ایرانی ما با کیفیت بالا صادراتی و  قیمت مناسب را از کارخانه تولید کننده و تامین کننده ایرانی بطور مستقیم خرید می کنید.

فروش مستقیم و بی واسطه پودر شیر خشک شتر ایرانی برای بازار فروش داخلی و خارچی را با قیمت مناسب و رقابتی را از ما به عنوان تولید کننده بخواهید.

 

 

 

 

فروش مستقیم

شیر خشک شتر صادراتی تولید صحرا و کویر ایران

به ما ایمیل بفرستید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
قیمت فروش شیر خشک شتر عمده درمان طبیعی بی نظیر دیابت و گاستریت یا ورم معده

قیمت فروش شیر خشک شتر عمده: درمان طبیعی بی نظیر دیابت و گاستریت یا ورم معده

خرید عمده شیر خشک شتر برای پیشگیری درمان بیماری

خرید عمده شیر خشک شتر: برای پیشگیری درمان بیماری

خرید عمده شیرخشک شتر با بهترین قیمت و کیفیت بالا صادراتی از کارخانه تامین و تولید کننده بطور مستقیم منافع چند جانبه برای خریدار، تولید و مصرف کننده خواهد داشت. آیا می دانید این محصول سالم برای پیشگیری و درمان چه بیماری هایی مفید است و توصیه می شود؟

فروش بی واسطه شیر خشک شتر ایرانی مواد مغذی ارزش هاو واقعیت های تغذیه ایی

فروش بی واسطه شیر خشک شتر ایرانی: مواد مغذی ارزش هاو واقعیت های تغذیه ایی

خواص درمانی شیر خشک شتر تولید ایران برای افراد مبتلا به آلرژی غذایی

خواص درمانی شیر خشک شتر تولید ایران برای افراد مبتلا به آلرژی غذایی

خواص درمانی شیر خشک شتر برای افراد مبتلا به بیماری های مختلف ار قدیم الایام تجویز و استفاده می شد. این لبنیات سالم دارای برخی ویژگی ها برای درمان و آلرژی و حساسیت غذایی است. به عنوان تولید و تامین کننده آماده فروش عمده، مستقیم و بی واسطه هستیم. محصول با کیفیت بالا صادراتی خود را با بهترین قیمت خرید نمائید.

قیمت عمده شیر خشک شتر خرید مصرف برای درمان کم خونی

قیمت عمده شیر خشک شتر: خرید مصرف برای درمان کم خونی

با خرید مستقیم از کارخانه تولید و تامین کننده، قیمت عمده شیر خشک شتر مقرون به صرفه و همراه سود مناسب برای شرکت ها فروش عمده، بازرگانی، صادر کننده و توزیع کننده به بازار های داخلی و خارجی خواهد شد. تهیه، خرید مصرف و استفاده از این محصول سالم برای پیشگیری و درمان کم خونی توصیه می شود.

قیمت فروش شیر خشک شتر با کیفیت صادراتی تولید ایران

قیمت فروش شیر خشک شتر با کیفیت صادراتی تولید ایران

آیا مایلید به عنوان شرکت عمده فروش، بازرگانی، توزیع و صادر کننده بهترین قیمت فروش شیر خشک شتر را منطقه و اسیا را داشته باشید؟ با خرید عمده مستقیم و بی واسطه محصول با کیفیت بالا و صادراتی از کارخانه تامین و تولید کننده ایرانی قادر به رقابت در بازار های داخلی و خارجی خواهید شد.

قیمت خرید عمده شیر خشک شتر: مناسب برای پیشگیری بهبود درمان سرطان

قیمت خرید عمده شیر خشک شتر: مناسب برای پیشگیری بهبود درمان سرطان

آیا به عنوان شرکت بازرگانی، فروش، توزیع، و صادرکننده مایلید از قیمت خرید عمده شیر خشک شتر تولید ایران مطلع شوید؟ فروش بی واسطه و مستقیم از کارخانه تامین، بهترین قیمت در منطقه خاورمیانه را به شما می دهد. مصرف آن برای پیشگیری، بهبود و درمان سرطان تایید شده است. برای جاهایی امکان تهیه شیر شتر به طور منظم نیست، انتخابی مناسب است.

ترکیب شیمیایی شیر خشک شتر قیمت فروش عمده درب کارخانه

ترکیب شیمیایی شیر خشک شتر قیمت فروش عمده درب کارخانه

ترکیب شیمیایی شیر خشک شتر چگونه است؟ چه تفاوتی با دیگر انواع محصولات لبنی دارد که آن را از شیر گاو بهتر کرده است؟ به عنوان کارخانه تامین و تولید کننده بهترین قیمت فروش عمده را به طور مستقیم با خرید بی واسطه به بازار داخلی و خارجی برای صادرات عرضه می کنیم.