قیمت عمده فروش پودر شیر خشک شتر برای درمان اوتیسم

به عنوان یک صادر، وارد ، توزیع و پخش کننده، مایلید از قیمت عمده فروش پودر شیر خشک شتر مطلع شوید. این لبنیات تازه بر درمان اوتیسم دارای اثرات درمانی است. شما آن را مستقیم و بی واسطه از کارخانه تولید و تامین کننده خرید می کنید.

آیا شیر شتر طبیعی تأثیر بر درمان اوتیسم دارد؟

شیر شتر تازه در  درمان و بهبود روند اوتیسم اثر درمانی دارد. هنگامی که آنزیم DDP-4 به دلیل نقص در سیستم ایمنی بدن مهار می شود، کازئین موجود در شیر به اسیدهای آمینه تجزیه نمی شود بلکه به کازومورفین تجزیه می شود. کازومورفین یک مخدر است که بسیار قدرتمندتر از خود مرفین است. کودکان اوتیستیک که شیر شتر خالص و پودر شیر خشک شتر  مصرف می کنند و می نوشیدند، هم در رژیم غذایی و هم در رفتارشان پیشرفت های مثبتی را می توان مشاهده نمود.

مطالعات گسترده نشان داده است که استرس اکسیداتیو نقش مهمی در ایجاد انواع اختلالات عصبی، از جمله ASD اختلال طیف اوتیسم دارد. همین مطالعات نشان داده است که گلوتاتیون (GSH) و سایر آنزیم های آنتی اکسیدان نقش پاتوفیزیولوژیک در اوتیسم دارند.

مطالعه قبلی با اندازه گیری سطح پلاسما گلوتاتیون،SOD سوپراکسید دیسموتاز و میلوپراکسیداز (MPO) قبل و 2 هفته پس از مصرف، تأثیر شیر شتر خام و مصرف پودر شیر خشک شتر را بر روی نشانگرهای زیستی استرس اکسیداتیو در کودکان اوتیستی ارزیابی کرد. تمام پارامترهای اندازه گیری شده پس از مصرف شیر شتر تازه و پودر شیر خشک شتر افزایش قابل توجهی نشان دادند.

این یافته ها نشان می دهد که شیر شتر طبیعی و شیر خشک شتر می تواند از طریق تغییر در سطح آنزیم های آنتی اکسیدان و سایر آنتی اکسیدان ها و همچنین بهبود رفتار اوتیسم همانطور که در CARS نشان داده شده است، در کاهش استرس اکسیداتیو نقش مهمی داشته باشد. رتبه بندی اوتیسم مقیاس کمکی برای تشخیص ASD در کودکان است.

مزایا و معایب شیر شتر

قیمت عمده فروش پودر شیر خشک شتر برای درمان اوتیسم

قیمت عمده فروش پودر شیر خشک شتر برای درمان اوتیسم

طعم شیر شتر خام تقریباً مشابه شیر گاو است. البته کمی شور و کمی تند است. مصرف تهیه و خرید پودر شیر خشک شتر و فواید زیادی برای سلامتی دارد و گزینه خوبی برای افرادی است که به عدم تحمل لاکتوز یا آلرژی به شیر گاو مبتلا هستند و هنوز می خواهند شیر بنوشند. شیر شتر سازگارتر با محیط زیست است، زیرا شترها برای تولید شیر به چراهای بزرگ کمتر از گاو و بز برای چرا نیاز دارند.

البته شیر شتر نیز معایبی دارد. یکی از مهمترین آن ها گرانتر از شیر گاو است، زیرا تقاضا بیشتر از عرضه و تولید است که آن هم بر می گردد به میزان تولید هر شتر نیز و تعدا محدود تر شتر برای دوشیدن نسبت به گاو. این امر بخصوص در اورپا و کشورهای صنعتی مشهود تر است. شیر شتر خالص از سال 2006 به بعد به صورت تازه و به صورت پودر در هلند فروخته می شود. این اولین و تاکنون تنها لبنیات شتر در اروپا است.

برخی افراد با استفاده از شیر شتر مخالف هستند، زیرا اکنون شترها به کشورهایی که تولید شیر دارند اصلا متعلق به کش.ر  خودشان نیستند و اصلاً متعلق به آنها نیست، و از کشورهایی دیگر آورده می شوند.

احتمال وجود میکروارگانیسم های مضر در شیر شتر بیشتر است، زیرا شیر شتر بیشتر به صورت خام (نه پاستوریزه) فروخته می شود. اما پودر شیر خشک شتر این مشکل را ندارد و پاستوریزه می شود. شیر طبیعی شتر را می توان حدود 3 روز تا  و یک هفته  در یخچال نگه داشت، در غیر این صورت ظرف 2 ساعت خراب می شود. پودر شیر خشک شتر منجمد می تواند ماندگاری را تا بیش از 2 سال افزایش دهد.

قیمت عمده فروش پودر شیر خشک شتر

دوست دارید بدانید قیمت عمده فروش پودر شیر خشک شتر چقدر است؟ شما ممکن است یک شرکت توزیع کننده، بازرگانی، وارد کننده یا صادر کننده باشید که علاقه مند به فروش این لبنیات تازه و بهداشتی است. پودر شیر خشک شتر  می تواند بازار فروش مناسبی برای افراد مبتلا به اوتیسم داشته باشد و آن ها را درمان کند.

لبنیات تازه شتر مانند پودر شیر خشک شتر برخی از اثرات درمانی را بر روی انواع بیماری ها دارد. پودر شیر خشک شتر مانند شیر شتر می تواند از بسیاری از بیماری ها پیشگیری کرده و حتی آن ها را درمان کند. مصرف شیر شتر خام سابقه طولانی در خاور میانه دارد. مردم در این منطقه به منافع مزایای بسیار زیاد و خواص درمانی شیر شتر اعتقاد دارند.

ما یکی از بهترین قیمت عمده فروش پودر شیر خشک شتر در منطقه خاورمیانه را به شما پیشنهاد می دهیم. برای فروش آن در منطقه خود با ما همراه شوید.

فروش عمده

قیمت عمده فروش پودر شیر خشک شتر

به ما ایمیل بفرستید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.