قیمت عمده پودر شیر خشک شتر برای صنایع غذایی

شرکت های لوازم آرایشی، بهداشتی و صنایع غذایی، لازم است از قیمت عمده پودر شیر خشک شتر آگاه باشند. شرکت وارد کننده، صادر کننده، توزیع و پخش کننده و عمده فروش می تواند این محصول سالم ارگانیک و خالص را مستقیماً از کارخانه تولید و تامین کننده در ایران خرید کنند.

خرید محصول سالم، شیر شتر

آینده شیر شتر ودیگر محصولات لبنی مرتبط با آن مانند پودر شیر خشک شتر در صنایع غذایی، بهداشتی ارایشی و داوریی بسیار روشن و درخشان است. باعث تعجب سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد،FAO  ، نخواهد شد اگر شیر شتر به زودی در بازار اروپا و آمریکا و دیگر نقاط جهان و در صنایع غذایی، بهداشتی آرایشی و دارویی ظاهر شود.

البته مشکلات جزئی در این امر وجود دارد که برای تهیه، تولید و خرید و فروش آن بایستی برطرف شود. تقاضا از صحرا های افریق تا به مغولستان در حال افزایش است. 5.4 میلیون تن شیر شتر خالص اکنون تولید می شود. که حتی برای اشباع بازارهای سنتی و صنایع آرایشی و بهداشتی و غذایی هم کافی نیست.

فائو اطمینان دارد که سرمایه گذاری در این بخش، و نه فقط در سطح محلی، می تواند به محصولات شیر ​​شتر در تأمین تقاضا و حتی بازارهای پردرآمد خاورمیانه و غرب کمک کند.

این سازمان محاسبه کرده است که خریداران و فروشندگان بالقوه ای در خاور میانه، کشورهای عربی و میلیون ها نفر دیگر در آسیا، آفریقا، اروپا و آمریکا وجود دارند. آنتونی بنت، متخصص لبنیات می گوید، “شیر پول است”.

شیر شتر گرچه شور تر از شیر گاو است اما بسیار مقوی و مغذی است. شیر شتر دارای ویتامین هایی است برای این گونه که در مناطق سخت با محیط دشوار و طاقت فرسا و ناهموار زندگی می کند ساخته شده است. پودر شیر خشک شتر همانند شیر شتر، سه برابر شیر گاو حاوی ویتامین C است.

در اوراسیا، روسیه، قزاقستان، هند و ایران و همچنین در خاور میانه اغلب توسط پزشکان برای بهبود بیماران مختلفی تجویز می شود. علاوه بر ویتامین سی C ، شیر شتر و پودر شیر خشک شتر نیز سرشار از آهن، اسیدهای چرب اشباع نشده و ویتامین B است.

مشکلات تولید کننده و خریدار

 

قیمت عمده پودر شیر خشک شتر برای صنایع غذایی

قیمت عمده پودر شیر خشک شتر برای صنایع غذایی

 

مشکلات کوچکی که برای تولیدکننده و خریدار وجود دارد و هنوز هم باید برطرف شود شامل این است که شیر شتر در (درجه حرارت فوق العاده بالاUHT  ) برای طولانی نگه داشتن شیر مشکل دارد. شترها همچنین شیر را بالاتر از گاو در بدن خود ذخیره می کنند و می توان شخصیت شترها را گاهی بسیار لجباز خواند. بزرگترین مانع اصلی این است که تولیدکنندگان غالباً عشایر هستند.

با این حال ، این یک واقعیت است که شیر شتر عملکرد نسبتاً کمی به تولید کنندگان می دهد و حتی تولید پنج لیتر در روز میانگین خوبی برای شتر است (برای مقایسه: در گاوها میانگین روزانه 40 لیتر در روز است)

راه حل: تولید لبنیات شتر

این راه حل ها در تولید محصولاتی است که از شیر شتر تهیه می شوند، مانند پودر شیر خشک شتر، پنیر شتر. شکلات، بستنی، کاپوچینو و سایر محصولات مبتنی بر شیر شتر را نیز می توان در نظر گرفت.

قیمت عمده پودر شیر خشک شتر برای صنایع غذایی

صنایع غذایی مانند دارو و صنایع آرایشی و بهداشتی لازم است قیمت عمده پودر شیر خشک شتر را بدانند. این صنایع نیاز به خرید به صورت عمده و فله ایی و در بسته های 25 کیلویی هستند. ما به عنوان تولید کننده، تأمین کننده و کارخانه تولید کننده پودر شیر خشک شتر در ایران آماده صادرات پودر شیر خشک شتر با کیفیت بالا و بهترین قیمت به کشور های همسایه، حوزه خلیج فارس و دیگر نقاط جهان هستیم.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. برای تولید محصول سالم با ما همراه باشید.

خرید

قیمت عمده پودر شیر خشک شتر را از تولید کننده بخواهید

به ما ایمیل بفرستید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.