قیمت فروش شیر خشک شتر با کیفیت صادراتی تولید ایران

آیا مایلید به عنوان شرکت عمده فروش، بازرگانی، توزیع و صادر کننده بهترین قیمت فروش شیر خشک شتر را منطقه و اسیا را داشته باشید؟ با خرید عمده مستقیم و بی واسطه محصول با کیفیت بالا و صادراتی از کارخانه تامین و تولید کننده ایرانی قادر به رقابت در بازار های داخلی و خارجی خواهید شد.

شیر شتر منبع زندگی در بیابان و کویر

در شرایط سخت و طاقت فرسای کویر و بیابان، از گذشته های دور شیر شتر هم به عنوان نوشیدنی و هم به عنوان غذا عمل می کرده و می کند. در گذرگاههای طولانی از صحرای گرم، مردم به سختی می توانند آب پیدا کنند و بنوشند. اما نوشیدن یک و نیم تا دو لیتر شیر تازه شتر بهترین و گاهی تنها انتخاب است. شیر شتر بارها توانسته بسیاری را از مرگ و تشنگی در آن شرایط سخت نجات دهد. در طول سفرهای طولانی بر روی شن های گرم صحرا، فقط سراب های دریاچه در مقابل چشم مسافران خودنمایی می کنند. آب بیشتر اوقات در چنین مکانی سراب است تا واقعیت. در این شرایط، نوشیدن شیر شتر تنها منبه زندگی است.

ترکیب شیمیایی شیر شتر

شیر طبیعی شتر معمولاً سفید خالص است. طعم تازه شیرین یا شیرین-شور ، قوام غلیظ داشته، وقتی دوشیده می شود، به شدت کف می کند. ماده خشک شیر خام شتر به طور متوسط ​​از 13 تا 16 درصد است. پروتئین – 45/4 درصد، شامل کازئین 22/3 درصد، بقیه پروتئین ها – آلبومین و گلوبولین دارد.

از نظر ترکیبات شیمیایی، شیر شتر به شیر گاو شباهت دارد. از طرف دیگر، ترکیب آن به نژاد، شرایط تغذیه و خصوصیات فردی شتر بستگی دارد.

ترکیب ویتامین این شیر غنی است، اما به اندازه کافی مورد مطالعه قرار نگرفته است. یک لیتر شیر خالص شتر حاوی ویتامین های زیر است: ویتامین A  آ  -(0.343-0.487 ؛ ویتامین ب B؛ -0.95-1.86 ؛ B2-0.66-1.75؛ ویتامین C سی  57.4-79میلی گرم است.

تولید شیر شتر

 

قیمت فروش شیر خشک شتر با کیفیت صادراتی تولید ایران

قیمت فروش شیر خشک شتر با کیفیت صادراتی تولید ایران

اکنون ماسه های گرم صحرا و استپ های خشک در سراسر جهان توسط حدود 14 میلیون شتر وجود دارد. مدت ها پیش انسان بیشتر آنها را بصورت گله درآورده و با موفقیت این حیوانات را پرورش می دهد. بین شترهای یک کوهان (dromedaries) و دو کوهان (Bactrians) تفاوت وجود دارد. اکنون فقط شتر های دو کوهانه در میان طبیعت باقی مانده اند. مدتهاست که همه یک کوهان ها از زیر سلطه انسان قرار گرفته اند و از این نژاد با نام زیبا “اروانا” تولید می شوند.

شترهای یک کوهان، dromedaries ، از نظر تولید شیر نزدیک به گاوهای شیری خوب هستند. شیردهی (زمانی که شتر پس از تولد شتر شیر تولید می کند) 18 ماه طول می کشد، متوسط ​​تولید شیر در این مدت به 4400 کیلوگرم با متوسط ​​چربی 4.5 درصد می رسد. پرورش شتر دو کوهان از این نظر سود کمتری دارد: در شترهای دوکوهانه، تولید شیر برای هفت ماه شیردهی فقط 1187 کیلوگرم است – 3 برابر کمتر از یک کوهان، اما محتوای چربی شیر دو کوهانه کمی بیشتر است – 5.5٪

طبیعت باعث ایمنی خوب شیر شتر در سخت ترین شرایط آب و هوایی شده است. شیر این حیوانات قوی دارای خاصیت ضد باکتری است که از رشد میکروارگانیسم ها پیشگیری و آن را عقب می اندازد و باعث افزایش سرعت اسیدیته می شود. بنابراین، شیر خالص شتر می تواند روند بیماری عفونی را التیام بخشد. این کیفیت خصوصاً در آب و هوای گرم بسیار ارزشمند است. یعنی مکان هایی که همه عوامل بیماری زا با سرعت گسترش می یابند و درمان بیماری های عفونی را به ویژه دشوار می کند.

قیمت فروش شیر خشک شتر با کیفیت صادراتی

اول از همه، شیر تازه شتر و شیر خشک شتر دارای خواص درمانی زیادی است. مدت هاست که در طب سنتی در خاورمیانه و ایران متوجه این موضوع شده اند و با موفقیت در درمان مسمومیت و سایر اختلالات روده مورد استفاده قرار می دادند و می دهند. هنگامی که به جای غذا ، بیمار یک فنجان شیر شتر دریافت می کند کمی تواند در درمان، بهبود و پیشگیری از بسیاری از بیماری ها کمک کند.

ممکن است در بسیاری از مناطق و کشورهای شتر وجودنداشته باشید. با وجود این می امکان خرید لبنیات شتر را از کشورهای خاورمیانه وجود دارد به خصوص به صورت شیر خشک شتر. ما بهترین قیمت فروش شیر خشک شتر با کیفیت بالا و صادراتی تولید ایران را به شما عرضه می کنیم.

شرکت های بازرگانی، توزیع کننده، عمده فروش و صادر کننده می توانند بهترین قیمت فروش شیر خشک شتر منطقه خاورمیانه را از ما خرید کنند. ما بهترین قیمت فروش شیر خشک شتر تولید شده در ایران را به طور مستقیم و بی واسطه با خریدار عمده عرضه می کنیم.

بازار فروش کشورهای همسایه، و کشورهایی مانند روسیه، چین، و در اروپا برای شرکت های صادر کننده می تواند جذابیت بالایی  اشته باشد و قیمت کاملا رقابتی در اختیار شما قرار می گیرد. قیمت صادر کننده شیر خشک شتر یخ زده طبیعی با بهترین قیمت در دسترس است. برای داشتن قیمت جدید و بروزرسانی با ما تماس بگیرید.

 

 

 

قیمت فروش مستقیم

شیر خشک شتر با کیفیت صادراتی تولید ایران

به ما ایمیل بفرستید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.
قیمت فروش شیر خشک شتر عمده درمان طبیعی بی نظیر دیابت و گاستریت یا ورم معده

قیمت فروش شیر خشک شتر عمده: درمان طبیعی بی نظیر دیابت و گاستریت یا ورم معده

خرید عمده شیر خشک شتر برای پیشگیری درمان بیماری

خرید عمده شیر خشک شتر: برای پیشگیری درمان بیماری

خرید عمده شیرخشک شتر با بهترین قیمت و کیفیت بالا صادراتی از کارخانه تامین و تولید کننده بطور مستقیم منافع چند جانبه برای خریدار، تولید و مصرف کننده خواهد داشت. آیا می دانید این محصول سالم برای پیشگیری و درمان چه بیماری هایی مفید است و توصیه می شود؟

فروش بی واسطه شیر خشک شتر ایرانی مواد مغذی ارزش هاو واقعیت های تغذیه ایی

فروش بی واسطه شیر خشک شتر ایرانی: مواد مغذی ارزش هاو واقعیت های تغذیه ایی

خواص درمانی شیر خشک شتر تولید ایران برای افراد مبتلا به آلرژی غذایی

خواص درمانی شیر خشک شتر تولید ایران برای افراد مبتلا به آلرژی غذایی

خواص درمانی شیر خشک شتر برای افراد مبتلا به بیماری های مختلف ار قدیم الایام تجویز و استفاده می شد. این لبنیات سالم دارای برخی ویژگی ها برای درمان و آلرژی و حساسیت غذایی است. به عنوان تولید و تامین کننده آماده فروش عمده، مستقیم و بی واسطه هستیم. محصول با کیفیت بالا صادراتی خود را با بهترین قیمت خرید نمائید.

قیمت عمده شیر خشک شتر خرید مصرف برای درمان کم خونی

قیمت عمده شیر خشک شتر: خرید مصرف برای درمان کم خونی

با خرید مستقیم از کارخانه تولید و تامین کننده، قیمت عمده شیر خشک شتر مقرون به صرفه و همراه سود مناسب برای شرکت ها فروش عمده، بازرگانی، صادر کننده و توزیع کننده به بازار های داخلی و خارجی خواهد شد. تهیه، خرید مصرف و استفاده از این محصول سالم برای پیشگیری و درمان کم خونی توصیه می شود.

قیمت فروش شیر خشک شتر با کیفیت صادراتی تولید ایران

قیمت فروش شیر خشک شتر با کیفیت صادراتی تولید ایران

آیا مایلید به عنوان شرکت عمده فروش، بازرگانی، توزیع و صادر کننده بهترین قیمت فروش شیر خشک شتر را منطقه و اسیا را داشته باشید؟ با خرید عمده مستقیم و بی واسطه محصول با کیفیت بالا و صادراتی از کارخانه تامین و تولید کننده ایرانی قادر به رقابت در بازار های داخلی و خارجی خواهید شد.

قیمت خرید عمده شیر خشک شتر: مناسب برای پیشگیری بهبود درمان سرطان

قیمت خرید عمده شیر خشک شتر: مناسب برای پیشگیری بهبود درمان سرطان

آیا به عنوان شرکت بازرگانی، فروش، توزیع، و صادرکننده مایلید از قیمت خرید عمده شیر خشک شتر تولید ایران مطلع شوید؟ فروش بی واسطه و مستقیم از کارخانه تامین، بهترین قیمت در منطقه خاورمیانه را به شما می دهد. مصرف آن برای پیشگیری، بهبود و درمان سرطان تایید شده است. برای جاهایی امکان تهیه شیر شتر به طور منظم نیست، انتخابی مناسب است.

ترکیب شیمیایی شیر خشک شتر قیمت فروش عمده درب کارخانه

ترکیب شیمیایی شیر خشک شتر قیمت فروش عمده درب کارخانه

ترکیب شیمیایی شیر خشک شتر چگونه است؟ چه تفاوتی با دیگر انواع محصولات لبنی دارد که آن را از شیر گاو بهتر کرده است؟ به عنوان کارخانه تامین و تولید کننده بهترین قیمت فروش عمده را به طور مستقیم با خرید بی واسطه به بازار داخلی و خارجی برای صادرات عرضه می کنیم.