لاکتوفرین شیر شتر و درمان سرطان و کاهش تکثیر سلول های سرطانی روده بزرگ

سرطان روده بزرگ و اثر شیر شتر در کاهش، پیشگیری و درمان آن مورد بررسی علمی قرار گرفته است.

لاکتوفرین محصولات لبنی شیر شتر (شیرشتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، شیر خشک شتر) در درمان سرطان سرطان روده بزرگ و کاهش تکثیر سلول های سرطانی روده بزرگ موثر است. جدیدترین تحقیقات دنیا اثر و کارایی محصولات لبنی شیر شتر را اثبات کرد.

لاکتوفرین (Lf)، پروتئین اصلی با باند آهن در محصولات لبنی شیر شتر (شیرشتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، شیر خشک شتر) است که دارای فعالیت های بیولوژیک است. در تحقیق انجام شده توانایی شیر شتر برای مهار تکثیر سلول های سرطانی روده بزرگ، تخریب DNA و فعالیت های آنتی اکسیدانی آن بررسی شد.

لاکتوفرین شیر شتر و درمان سرطان و کاهش تکثیر سلول های سرطانی روده بزرگ

لاکتوفرین شیر شتر و درمان سرطان و کاهش تکثیر سلول های سرطانی روده بزرگ

برای اولین بار ظرفیت آنتی اکسیدانی لاکتوفرین Lf با استفاده از روش های مختلف اندازه گیری شد.  از جمله تجزیه و تحلیل کاهش آهن / ارزیابی قدرت آنتی اکسیدان (FRAP)، فعالیت رادیکال آزاد کننده (DPPH)،  اکسید نیتریک (NO) ، ارزیابی فعالیت آنتی اکسیدانی کل و آسیب DNA انجام شد و ویتامین C و بطور منظم مقایسه شد.

این پژوهش در مجله علمی شیمی غذا  در سال 2013 به چاپ رسیده است. نتیجه این مطالعه علمی حاکی از آن است که: لاکتوفرین محصولات لبنی شیر شتر (شیرشتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، شیر خشک شتر) از گسترش سلول های سرطانی کولورکتال جلوگیری می کند، و فعالیت های مهار کننده ایی در جلوگیری از گسترش سلول های سرطان روده بزرگ دارد. لذا مصرف مداوم محصولات لبنی شیر شتر (شیرشتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، شیر خشک شتر) باعث درمان و پیشگیری از تکثیر سلول های سرطانی روده بزرگ می شود. سرطان روده بزرگ با مصرف محصولات لبنی شیر شتر (شیرشتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، شیر خشک شتر) بطور روزانه پیشگیری و درمان می شود.

بازار فروش مستقیم عمده محصولات شیرشتر

انجمن های دیابت، مبارزه با سرطان و عامیان بیماران سرطانی، انجمن اوتیسم، تشکل ها سازمان ها و انجمن هایی که ترویج مصرف غذای سالم را در دستور کار خود دارند، محصولات لبنی شیر شتر (شیرشتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، شیر خشک شتر) را در اولویت قرا دهند.

خرید و تهیه عمده این محصول توسط شما علاوه بر کمک به سلامت جامعه باعص می شود که شما منحصولی مطمئن را از تولید کننده بدون واسطه خرید نمایید. محصولات ما دارای بالاترین مجوز های تولید از وزارت بهداشت و تاییدیه از انجمن دیابت کشور است.

انجمن سرطان ایران این اقدامات را مد نظر خود قرار داده است؛  تغذیه و پیشگیری از سرطان، سوخت و ساز سلولی، عوامل محیط زیستی و سرطان، رفتار، شیوه زندگی، پیری، طب سنتی ایران و گیاهان دارویی، که به نوعی همگی بر تعذیه تاکید دارد. شیر شتر و محصولات لبنی شیرشتر در این زمینه می تواند اثر بسیار خوبی داشته باشد.

انجمن سرطان ایران، انجمن امداد به بیماران سرطانی ایران، انجمن مبارزه با سرطان و دیگر انجمن ها و تشکل ها و سازمان های دیگر می توانند از این محصولات برای پیشگیری و کمک به درمان بهره ببرند.

انجمن سرطان و حمایت از بیماران سرطانی استان های آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل

 اصفهان، البرز، ایلام،بوشهر، تهران، چهار محال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی،خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان، یزد 

منبع:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23768340

بهترین بازار فروش مستقیم

محصولات سالم طبیعی برای پیشگیری و کمک به درمان سرطان

قیمت فروش شیر خشک شتر عمده درمان طبیعی بی نظیر دیابت و گاستریت یا ورم معده

قیمت فروش شیر خشک شتر عمده: درمان طبیعی بی نظیر دیابت و گاستریت یا ورم معده

خرید عمده شیر خشک شتر برای پیشگیری درمان بیماری

خرید عمده شیر خشک شتر: برای پیشگیری درمان بیماری

خرید عمده شیرخشک شتر با بهترین قیمت و کیفیت بالا صادراتی از کارخانه تامین و تولید کننده بطور مستقیم منافع چند جانبه برای خریدار، تولید و مصرف کننده خواهد داشت. آیا می دانید این محصول سالم برای پیشگیری و درمان چه بیماری هایی مفید است و توصیه می شود؟

خواص درمانی شیر خشک شتر تولید ایران برای افراد مبتلا به آلرژی غذایی

خواص درمانی شیر خشک شتر تولید ایران برای افراد مبتلا به آلرژی غذایی

خواص درمانی شیر خشک شتر برای افراد مبتلا به بیماری های مختلف ار قدیم الایام تجویز و استفاده می شد. این لبنیات سالم دارای برخی ویژگی ها برای درمان و آلرژی و حساسیت غذایی است. به عنوان تولید و تامین کننده آماده فروش عمده، مستقیم و بی واسطه هستیم. محصول با کیفیت بالا صادراتی خود را با بهترین قیمت خرید نمائید.

قیمت عمده شیر خشک شتر خرید مصرف برای درمان کم خونی

قیمت عمده شیر خشک شتر: خرید مصرف برای درمان کم خونی

با خرید مستقیم از کارخانه تولید و تامین کننده، قیمت عمده شیر خشک شتر مقرون به صرفه و همراه سود مناسب برای شرکت ها فروش عمده، بازرگانی، صادر کننده و توزیع کننده به بازار های داخلی و خارجی خواهد شد. تهیه، خرید مصرف و استفاده از این محصول سالم برای پیشگیری و درمان کم خونی توصیه می شود.

قیمت خرید عمده شیر خشک شتر: مناسب برای پیشگیری بهبود درمان سرطان

قیمت خرید عمده شیر خشک شتر: مناسب برای پیشگیری بهبود درمان سرطان

آیا به عنوان شرکت بازرگانی، فروش، توزیع، و صادرکننده مایلید از قیمت خرید عمده شیر خشک شتر تولید ایران مطلع شوید؟ فروش بی واسطه و مستقیم از کارخانه تامین، بهترین قیمت در منطقه خاورمیانه را به شما می دهد. مصرف آن برای پیشگیری، بهبود و درمان سرطان تایید شده است. برای جاهایی امکان تهیه شیر شتر به طور منظم نیست، انتخابی مناسب است.

قیمت بهترین شیر خشک شتر تولید ایران خرید برای درمان بیماری دیابت

قیمت بهترین شیر خشک شتر تولید ایران: خرید برای درمان بیماری دیابت

از کجا می توانید بهترین شیر خشک شتر با قیمت مناسب تولید ایران را خرید کنیم؟ چرا بهتر است یک سرخ شده فریز شده مصرف شود؟ آیا درست است که این محصول سالم می تواند بیماری مانند دیابت را درمان کند؟ ما آماده فروش و صادر کردن این غذای فوق العاده، با کیفیت بالا و صادراتی به بازار های داخلی و خارجی هستیم.

خرید مستقیم شیر خشک شتر: مناسب درمان سیروز کبدی

خرید مستقیم شیر خشک شتر: مناسب درمان سیروز کبدی

ممکن است سوال شما این باشد که چرا خرید مستقیم شیر خشک شتر؟ زیرا مصرف آن به سلامتی ما کمک می کند. مصرف این لبنیات طبیعی سالم می تواند به بهبود، پیشگیری و درمان سیروز کبدی کمک کند. تامین و تولید با کیفیت بالا صادراتی توسط کارخانه ایرانی باعث می شود شما بهترین قیمت فروش عمده بازار را بی واسطه دریافت کنید.

قیمت شیر خشک شتر تامین تولید با کیفیت بالا صادراتی

قیمت شیر خشک شتر: تامین تولید با کیفیت بالا و صادراتی

بهترین قیمت شیر خشک شتر عرضه شده توسط کارخانه تولید و تامین کننده بسیار مناسب برای شرکت های عمده فروش، توزیع کننده، بازرگانی و صادر کننده فعال در بازر های داخلی و خارجی برای صادرات را از ما بخواهید. با خرید مستقیم و بی واسطه محصول با کیفیت بالا صادراتی تهیه می کند.

خرید بهترین شیر خشک شتر داروی جایگزین جدید

خرید بهترین پودر شیر خشک شتر: داروی جایگزین جدید

آیا دوست دارید در مورد یک داروی جایگزین جدید بیشتر بدانید؟ با خرید بهترین شیر خشک شتر تولید شده در ایران، می توانیم به سمت مصرف و استفاده لبنیات سالم برویم. ما بهترین محصول لبنی طبیعی را به شرکت عمده فروش، صادر کننده و بازرگانی برای فروش در بازار های جهانی عرضه و ارائه می کنیم. با سفارش عمده و مستقیم از کارخانه تولید و تامین قیمت مناسب و رقابتی را دریافت می کنید.

تماس با ما

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.