مزایای خرید شیر شتر و دوغ شتر برای درمان بیماری هاشیمتو

مزایای خرید شیر شتر و دوغ شتر برای درمان بیماری هاشیمتو

بیماری هاشیموتو رو می شناسید؟ کسی از اطرافیان مبتلا به آن می باشد؟ آیا بیماری هاشیموتو با مصرف شیر شتر و دوغ شتر رو به بهبودی می گذارد؟ مزایای خرید شیر شتر و دوغ شتر برای درمان بیماری هاشیمتو چیست؟

شیر گاو نخوریم

خانم هایی که مبتلا به بیماری هاشیموتو هستند یک جمله جالبی دارند ” من اندازه یه گنجشک می خورم اما حس می کنم یک یه نهنگ هستم” شاید به قول بعضی دیگر که می گویند من با تنفس از هوا هم چاق می شوم.

نویسنده این مقاله می گوید من با حذف لبنیات از رژیم عذایی بیمارانم که مبتلا به هاشیموتو بودند، باعث شدم 80 درصد شان درمان شوند. حال چگونه است فردی مانند من توصیه به خرید محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و…) می کند؟

با عدم خرید و استفاده از لبنیات، مشکلاتی از جمله درد مزمن معده، آلرژی، آسم، آکنه، سندرم روده تحریک پذیر، و حتی بسیاری از بیماری های خود ایمنی را می توان از بین برد. با داشتن رژیم غذایی بدون لبنیات بیماری هاشیموتو درمان می شود (هر چند که معمولا رژیم غذایی بدون گلوتن نیز مورد نیاز است).

اگر شما از این اطلاعات شوکه شده اید، اشکالی ندارد زیرا شما تنها نیستید. بسیاری از ما فریب خورده ایم که شیر گاو یک غذای سالم است. تلویزیون ما و دلار های این شرکت های «لبنی بزرگ» این را به ما القا کرده اند که زندگی بدون شیر گاو ممکن نیست. پس خرید کنید. بیماری هاشیموتو واقعا باعث شد من بیدار شوم و جهان اطراف من برایم بسیار بیشتر روشن و واضح شد.

مزایای خرید شیر شتر و دوغ شتر برای درمان بیماری هاشیمتو

مزایای خرید شیر شتر و دوغ شتر برای درمان بیماری هاشیمتو

هرگز به عنوان یک کودک به طرف مصرف و خرید شیر و لبنیات نرفته بودم. تا اینکه مجبور شدم شیر گاو را خرید و مصرف کنم. چرا مجبور شدم؟ زیرا در تبلیغات می گفتند دختران و پسران لاغر جنس مخالف را به طور نامحسوس جلب می کنند. حالا چطور می توان بدن سالم و لاغر و جذاب داشت؟ بازاریابان لبنیات از تاکتیک مبتنی بر ترس استفاده می کردند، تا من و امثال من را را به خرید محصولات شان وادار کنند. “شیر بنوش وگرنه شما زشت می شود و هیچ کس شما را دوست نخواهد داشت.”

این بخشی از دلایلی است که من دیگر تلویزیون را تماشا نمی کنم (پنج سال است واین روند ادامه دارد) چون ما با تبلیغات های مختلف به شدت بمباران می شویم تا خرید کنیم.

اگر لبنیات به وعده های که به من داده بود عمل نکرد و من را فرد زیبایی نکرد، نمی توانم ناراحت شوم. اما واقعیت این است که لبنیات در بیشتر روزها مانع از زندگی راحت من شد. درد های مکرر معده من را از فعالیت بدنی دور کرد، تمرکز خود را از چیزهای مهم تر دور کرد و من را از بدن سالم جدا کرد. هر روز یک بار عارضه معده درد داشتم تا زمانی که من لبنیات را کنار گذاشتم. بدتر از همه، لبنیات،  قدرت و شهود من را گرفت. خوب یک دختر کوچک چکاری می تواند بکند با درد معده خود، در حالی که همه دنیا می گویند لبنیات شیر گاو سالم است؟

من هنوز در حال ادامه سفر به منظور بهبود کشف شهود و درک پیام از بدن خودم هستم. درمان هرگز مقصد نیست، بلکه بیداری است که ما را به عنوان انسان، و پاسخ مان به محیط اطراف ما را انسان می کند. بنابراین حتی اگر شما در مسیر سفر خود قرار گرفتید، حرکت و گوش دادن به آنچه بدن شما در حال تلاش برای برقراری ارتباط با شما است، ادامه دهید. این می تواند یک پیام در مورد غذا، باشد، یا یک شخص یا یک فعالیت که به شما ارسال می شود و این پیام با شما هم موافق نباشد. شما فقط باید گوش دهید.

مزایای خرید شیر شتر و دوغ شتر برای درمان بیماری هاشیمتو

مزایای خرید شیر شتر و دوغ شتر برای درمان بیماری هاشیمتو

من از اینترنت و اطلاعات مستقل که در جهان منتشر می شود سپاسگزارم. می بینید، هیچ کس حامی من نیست من پولی از جایی نمی گیرم، من هیچ تبلیغی در وبسایت خود ندارم، و من به هیچ سازمانی وابسته نیستم. من حقیقت را می گویم تا شما نیز بتوانید شفا دهنده داخلی خود را بیدار کنید و با بدن خود صحبت کنید.

من نمی توانم به شما بگویم که دقیقا چه چیزی برای شما به عنوان یک فرد کار نمی کند، اما امیدوارم بتوانم شما را راهنمایی کنم که انتخاب های آگاهانه درباره آنچه که ممکن است در یک فرد ایجاد شود به شما نشان دهم. من بر اساس تحقیقات، خودم با تجربه خود، تجربیات بیمارانم، و همکارانم، و تجربه جمعی دیگر در مورد بیماری هاشیموتو ،سیستم ایمنی بدن با شما حرف می زنم.

بله به شیر شتر و نه به لبنیات شیر گاو

طرفداران عدم مصرف و خرید لبنیات اغلب می گویند: “شیر غذای عالی برای بچه گاو ها است، نه برای انسان”.  گاو شیر را برای بچه خود تولید می کند نه برای انسان. با استفاده از همین منطق، شما ممکن است شگفت زده شوید که چرا من خرید و مصرف محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و…)، به ویژه هنگامی که گزینه های خوشمزه مانند شیر بادام یا شیر نارگیل در دسترس است، را تبلیغ خرید می کنم.


بیماری هاشموتو ترکیبی از کمبود مواد مغذی، حساسیت غذایی، عفونت های مزمن، نفوذ پذیری روده، اختلال در توانایی مبارزه با سموم و اغلب ناتوانی در اختلال در پاسخ به استرس است. افراد مبتلا به بیماری هاشیموتو معمولا اختلال هورمون تیروئید، عدم تعادل قند خون و عدم تعادل سیستم ایمنی بدن را نیز دارند.

شیر شتر دارای خواص جالبی است که ممکن است برای کمک به بهبود و درمان بیماری هاشیموتو مفید باشد. در واقع، مجله جهانی علوم دارویی، یک مقاله مروری از تمام خواص دارویی شیر شتر منتشر کرد:

محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و…) کمک می کند تا کمبود مواد مغذی کم شود و مواد مغذی بیشتری به بدن برسد. شیر شتر در مقایسه با شیر گاو، دارای چگالی بیشتری در مواد مغذی است، محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و…) حاوی مقادیر بالاتری از پتاسیم، آهن و ویتامین C است. در بیماری هاشیموتو آهن خیلی کم است.

مزایای خرید شیر شتر و دوغ شتر برای درمان بیماری هاشیمتو

مزایای خرید شیر شتر و دوغ شتر برای درمان بیماری هاشیمتو

در مطالعات متعددی نشان داده شده است، کسانی که به شیر گاو حساسیت دارند براحتی می توانند شیر شتر و محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و…) را میل کنند. حتی گزارش شده است پس مدت زمانی که شیر شتر را استفاده می کردند،  قادر بودن دوباره شیر گاو را هم بدون مشکل مصرف کنند.

محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و…) در بهبود و درمان عفونت ها هم کمک کننده است. ما می دانیم که عفونت ها، به خصوص عفونت های روده، با بیماری هاشیموتو ارتباط دارند. محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و…) دارای فعالیت ضد میکروبی و ضد ویروسی است و گزارش شده است که در برابر باکتری های دیس بیوتیکی مانند E. coli، Helicobacter pylori و حتی Paratuberculosis گونه Micobacterium avium موثر عمل کرده است.  همه موارد فوق در مورد بیماری هاشیموتو و سایر بیماری های خودایمنی هم مشاهده می شود.

محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و…) تعادل قند خون را بهبود می بخشد. محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و…) حاوی نانوذرات انسولین کپسول شده است که می تواند از طریق معده عبور کند و به گردش خون ما منتقل شود! این مولکول ها می توانند قند خون را کاهش دهند.

شیر انسان و شیر گاو هم دارای انسولین هستند؛ انسولین شیر گاو توسط انسان جذب نمی شود، اما انسولین شیر انسان جذب می شود. تحقیقات مختلف نشان داده است که تزریق انسولین خوراکی از شیر انسان باعث افزایش بلوغ روده و کاهش نفوذ پذیری روده به ماکرومولکول ها در شیرخواران می شود، احتمال ابتلا به دیابت نوع 1، وابتلا به بیماری های خود ایمنی را پایین می آورد.

محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و…) مفید برای افراد مبتلا به حتی دیابت نوع 1 است! در یکی از مطالعات 24 نفر مبتلا به دیابت نوع 1 نشان داده شد که شیر شتر یک درمان ایمن و موثر برای تزریق انسولین در دیابت نوع 1 است و به مردم کمک کرد تا کنترل قند خون و کاهش نیاز آنها به انسولین (حدود 50٪ ) را شاهد باشند. البته این در مدت زمان  2 سال مصرف محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و…) پدید آمد.

سه نفر از 12 نفر مورد مطالعه قادر به قطع کامل انسولین پس از یک سال یا بیشتر بودند. محققان فکر می کنند که این امر تا حدی به دلیل خواص مدولاسیون ایمنی محصولات لبنی شیرشتر ( شیر شتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و…)  است. برخی حتی توانسته اند نیاز بیماران مبتلا به دیابت نوع یک به انسولین را کاملا از بین ببرند.

محصولات لبنی شیرشتر (شیر شتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، سرشیر شتر، کشک شتر و…) کمک به تعادل هورمون تیروئید می کند زیرا شیر شتر حاوی هورمون های T4 و T3 است و ممکن است سطح هورمون تیروئید را تأمین کند. در حالی که شیر انسان نیز حاوی T3 و T4 است، محققان اظهار داشتند که این ارتباط با نوزادان انسانی ارتباط ندارد و این فرمول تغذیه نوزادان از طریق دریافت فرمول هورمون تیروئید، هیچگونه عارضه ای ندارد.

بازار فروش عمده محصولات شتر (شیر شتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، صابون شیر شتر)

محصولات شیر شتر از هر نوع آن محصولات لبنیات (شیر شتر، دوغ شتر، پودر شیر خشک شتر، سرشیر شتر، کشک شتر، بستنی شیر شتر و…) یا محصولات بهداشتی آرایشی ( صابون شر شتر، صابون شیر شتر عسل، صابون شیر شتر زعفران، صابون شیر شتر گل محمدی، صابون شیر شتر اوندریا اسطوخودوس و …)یا کرم کوهان شیر شتر همگی دارای اثرات ااثبات شده داوریی و درمانی هستند. این محصولات برای حفظ سلامت قرن هاست که مورد استفاده بشر بوده اند.

با تهیه، توزیع، پخش و خرید و فروش آن  شما علاوه بر کمک و ارتقا سلامت خود و جامعه وارد بازار خوبی خوهید شد با مشتریان خاص که روزبروز بر تعداد آن ها افزوده هم می شود.

فروش عمده این محصولات به صورت مستقیم از تولیدکننده علاوه بر اطمینان از اصل بودن و تضمسن کیفیت قیمت مناسبی نیز برای شما به ارمغان می آورد.

بازار هدف محصولات شتر بسیار گسترده و تضمین شده است. این محصولات دارای نجوز و گواهی بتهداشت و دیگر تاییدیه های معتبر است.

منبع:

https://thyroidpharmacist.com

فروش عمده

برای مشاوره، راهنمایی تهیه و خرید محصولات و اطلاعات بیشتر تنها کافی است به ما اطلاع دهید.