با مصرف و خرید پودر شیر خشک شتر از دیابت جلوگیری کنیم

با مصرف و خرید شیر شتر و پودر شیر خشک شتر می توانیم از ابتلا به دیابت جلوگیری کنیم. به همین دلیل خریداری این لبنیات سالم به شما کمک می کند تا از برخی بیماری های شایع خلاص شوید. با با تهیه محصولات شتر عمر بهتر و طولانی تری خواهید داشت. ما به عنوان تولید کننده و کارخانه تامین کننده آماده صادرات این محصول با کیفیت با بهترین قیمت هستیم.

آیا پودر شیر خشک شتر به جلوگیری از دیابت کمک می کند؟

در خاورمیانه این باور قدیمی وجود دارد که نوشیدن مرتب شیر شتر طبیعی به پیشگیری یا کنترل دیابت کمک می کند. تحقیقات علمی متعددی نشان داده است که شیر شتر تازه و پودر شیر خشک شتر حاوی مقدار بیشتری انسولین (150 میلی لیتر در میلی لیتر) و مواد شبه انسولین نسبت به شیر گاو است.

بر خلاف شیر مادر، شیر گاو و بز، شیر شتر خام و پودر شیر خشک شتر هیچ واکنشی به اسید نشان نمی دهد. به نظر می رسد شیر خالص شتر و انسولین پودر شیر خشک شتر در نانوذرات (وزیکول های چربی) کپسول شده است که اجازه عبور از معده را می دهد و سپس در جریان خون فعال می شود.

انسولین درمانی شیر شتر در دیابت نوع 1

 

با مصرف و خرید پودر شیر خشک شتر از دیابت جلوگیری کنیم

با مصرف و خرید پودر شیر خشک شتر از دیابت جلوگیری کنیم

 

برای ارزیابی کارایی، ایمنی و مقبولیت شیر ​​شتر به عنوان مکمل انسولین درمانی در دیابت نوع1 ، یک آزمایش تصادفی 2 ساله انجام شد. در این مطالعه، 24 بیمار دیابتی مبتلا به دیابت نوع 1 به دو گروه تقسیم شدند. گروه 1 (n = 12) درمان معمول یعنی رژیم غذایی، ورزش و انسولین و گروه 2 (n = 12) علاوه بر درمان معمول 500 میلی لیتر شیر شتر دریافت کردند. نیاز به انسولین هفتگی بر اساس برآورد گلوکز خون کنترل شد.

نتایج نشان داد که در گروهی که از شیر شتر استفاده می کردند، میانگین گلوکز خون، سطح HbA1C و نیاز به انسولین کاهش یافته است. از 12 فردی که شیر شتر دریافت کردند، نیاز انسولین در 3 نفر به صفر کاهش یافت. هیچ تغییری در انسولین پلاسما و آنتی بادی های ضد انسولین در هر دو گروه مشاهده نشد. می توان گفت که شیر شتر با کاهش چشمگیر میزان انسولین مصرف شده توسط بیماران مبتلا به دیابت نوع1 ، در طولانی مدت بی خطر و موثر است.

در هند، یک مطالعه نشان داد که هم سطح قند خون و هم میزان HbA1C در گروهی از بیماران دیابتی نوجوان که علاوه بر درمان های معمول شیر شتر می نوشیدند، به طور قابل توجهی کاهش یافت. میزان انسولین تزریق شده در این گروه نیز به میزان قابل توجهی کاهش یافت.

بیماران دیابتی که شیر شتر نوشیدند در مطالعات بالینی نتایج مشابهی را نشان دادند. یک دختر جوان که در عرض 2 هفته از تشخیص دیابت وابسته به انسولین شروع به نوشیدن شیر شتر کرد، توانست از 8 هفته قبل به حداقل دوز انسولین تغییر کند در حالی که سطح قند خون او به 80 میلی گرم در درصد و HbA1C به 7 کاهش یافت ( سطح هدف).

مصرف پودر شیر خشک شتر از دیابت جلوگیری می کند

برخی مطالعات در سراسر جهان نشان داد که مصرف شیر شتر طبیعی و پودر شیر خشک شتر از دیابت جلوگیری می کند. لبنیات شتر مانند پودر شیر خشک شتر اثرات درمانی زیادی بر بیماری مانند دیابت دارد. با خرید پودر شیر خشک شتر عمر بهتر و طولانی تری خواهید داشت.

ما به عنوان تولید کننده و کارخانه تولید کننده مستقر در خاور میانه می توانیم با کیفیت بالا و بهترین قیمت پودر شیر خشک شتر را به بازار عرضه و صادر کنیم. ما قیمت قابل مقایسه و پودر شیر شتر با کیفیت بالا را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

 

خرید

خرید پودر شیر خشک شتر برای جلوگیری از دیابت

به ما ایمیل بفرستید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.