مزایا خرید شیر شتر یک پروبیوتیک طبیعی

مزایا خرید شیر شتر یک پروبیوتیک طبیعی

مزایا خرید شیر شتر یک پروبیوتیک طبیعی

مزایای تغذیه محصولات لبنی شتر شیر (شیر شتر، دوغ شتر، کپسول شیر شتر، کشک شتر، سرشیر شتر، و …) به عنوان یک پروبیوتیک طبیعی بی پایان است. این افتخار ماست که نوشیدنی و مواد غذایی را به شما معرفی می کنیم، عاری از مضرات دیگر مواد خوراکی است و سلامت مواد مغذی طبیعت را تضمین شده در اختیار شما قرار می دهد.

محصولات لبنی شتر شیر (شیر شتر، دوغ شتر، کپسول شیر شتر، کشک شتر، سرشیر شتر، و …) یک پروبیوتیک طبیعی برای کمک به رشد باکتری سالم در روده است و هضم آن را آسان و راحت می کند. محصولات لبنی شتر شیر (شیر شتر، دوغ شتر، کپسول شیر شتر، کشک شتر، سرشیر شتر، و …) سلامت دستگاه گوارش و ایمنی سیستمیک را بهبود می بخشد.

محصولات لبنی شتر شیر (شیر شتر، دوغ شتر، کپسول شیر شتر، کشک شتر، سرشیر شتر، و …) غنی از ویتامین بی یک یا تیامین (Thiamin) است. 70٪ از ارزش روزانه توصیه شده با تغذیه محصولات لبنی شتر شیر (شیر شتر، دوغ شتر، کپسول شیر شتر، کشک شتر، سرشیر شتر، و …) بدست می آید. ویتامین B1 به حفظ عملکرد ذهنی کمک کند. همچنین به تنظیم متابولیسم یا ساز و کار بدن کمک می کند.

مزایا خرید شیر شتر یک پروبیوتیک طبیعی

مزایا خرید شیر شتر یک پروبیوتیک طبیعی

محصولات لبنی شتر شیر (شیر شتر، دوغ شتر، کپسول شیر شتر، کشک شتر، سرشیر شتر، و …) غنی از کلسیم است و نیاز 30 درصد ارزش روزانه خود را می توان با تعذیه یک وعده از محصولات لبنی شتر بدست آورد. کلسیم همانطور که می دانیم به ایجاد استخوان های قوی کمک می کند.

شتر شیر و محصولات لبنیات آن منبع خوبی از پتاسیم و فسفر نیز است. مصرف روزانه لبنیات شیر شتر به بدن شما کمک می کند تا سطح فشار خون سالم و طبیعی را در ترکیب با رژیم کم سدیم نگه دارید. این بدان مفهوم است که خطر ابتلا به سکته مغزی با مصورف روزانه محصولات لبنی شتر شیر (شیر شتر، دوغ شتر، کپسول شیر شتر، کشک شتر، سرشیر شتر، و …) کاهش می یابد.

علاوه بر این، شیر شتر و محصولات شیر شتر دارای 50 درصد چربی کمتر و 50٪ چربی اشباع شده کمتر است. رشد سرطان بستگی به عوامل بسیاری دارد. رژیم غذایی کم چربی در کل میتواند خطر ابتلا به برخی از سرطان ها را کاهش دهد.

بسیاری از عوامل بر بیماری قلبی تاثیر می گذارند، رژیم های غذایی با چربی اشباع کم می توانند خطر ابتلا به این بیماری را کاهش دهند.

محصولات لبنی شتر شیر (شیر شتر، دوغ شتر، کپسول شیر شتر، کشک شتر، سرشیر شتر، و …) نیز یک منبع خوب پروتئین با 10 گرم پروتئین در هر بطری است که به شما کمک می کند ماهیچه های قوی تر داشته باشید.

یافته های محصولات لبنی شتر شیر (شیر شتر، دوغ شتر، کپسول شیر شتر، کشک شتر، سرشیر شتر، و …)

مزایای تغذیه محصولات لبنی شتر شیر (شیر شتر، دوغ شتر، کپسول شیر شتر، کشک شتر، سرشیر شتر، و …) و ارزش سلامتی آن، در مطالعات زیادی در حال انجام شدن است.  نتایج امیدوار کننده است. شما می توانید مطالعات زیادی در مورد محصولات لبنی شتر شیر (شیر شتر، دوغ شتر، کپسول شیر شتر، کشک شتر، سرشیر شتر، و …) در پایگاه داده PubMed پیدا کنید.

یکی از یافته های در مورد لبنیات و شیر شتر، حضور لاکتوفرین است. لاکتوفرین به عنوان یک آنتی اکسیدان، باکتری کش که دارای باند آهن است، بدن را در برابر عفونت های ویروسی و باکتریایی محافظت می کند.

مزایا خرید شیر شتر یک پروبیوتیک طبیعی

مزایا خرید شیر شتر یک پروبیوتیک طبیعی

دانشمندان اثبات کرده اند که لاکتوفرین در محصولات لبنی شتر شیر (شیر شتر، دوغ شتر، کپسول شیر شتر، کشک شتر، سرشیر شتر، و …) و محصولات وابسته:

  • سیستم ایمنی را تحریک کنید
  • تحریک باکتری سالم روده
  • نظیم فرایند جذب آهن
  • کاهش بیماری قلبی عروقی
  • جلوگیری از بیماری های معده و مشکلات گوارشی

مزایای دیگر محصولات لبنی شیر شتر

محصولات لبنی شتر شیر (شیر شتر، دوغ شتر، کپسول شیر شتر، کشک شتر، سرشیر شتر، و …) مزایای زیادی برای نوزادان و کودکان دارد. در بسیاری از کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا محصولات لبنی شتر شیر (شیر شتر، دوغ شتر، کپسول شیر شتر، کشک شتر، سرشیر شتر، و …) برای تغذیه کودکان دچار سوء تغذیه، استفاده می شود. اگر چه ما می دانیم که تغذیه با شیر مادر برای سلامت و توسعه کودک و نوزاد مناسب است. توصیه می کنیم در رژیم غذایی کودک، با پزشک خود مشورت کنید.

نوشيدن شير شتر و مصرف دیگر محصولات شیر شتر منافع، مزایا و محاسن بسياري برای بدن دارد. و از همه مهمتر، شیر شتر خوشمزه است!

https://desertfarms.co.uk/

فروشگاه آنلاین

محصولات طبیعی، سالم شیر شتر

به ما ایمیل بفرستید