چرا خرید اینترنتی صابون شیر شتر زغال فعال و خاک رس قرمز دست ساز

صابون شیر شتر زغال فعال و خاک رس قرمز صابونی دست ساز طبیعی و بی نظیر برای پوست بدن. چرا خرید اینترنتی صابون شیر شتر زغال فعال و خاک رس قرمز؟ و چرا از ما؟ و چرا خرید اینترنتی؟

چرا خرید صابون شیر شتر که با زغال و خاک رس قرمز ترکیب، تهیه و ساخته شده است به سلامت، شادابی و جوانسازی پوست ما کمک می کند؟

صابون شیر شتر

شیر شتر، زغال و خاک رس هر کدام به تنهایی دارای منافع بیشماری برای سلامت پوست بدن، سر، صورت و چهره ماست. در باره شیر شتر و مزایایی آن شما را به نوشته ای دیگر ارجاع می دهیم. لطفا به  صابون شیر شتر عسل دست ساز، صابون شیر شتر و زعفران، صابون شیر شتر دست ساز با خواص دارویی، و دیگر نوشته در مورد خواص شیر شتر مراجعه نمایید.

چرا خرید اینترنتی صابون شیر شتر زغال فعال و خاک رس قرمز دست ساز

چرا خرید اینترنتی صابون شیر شتر زغال فعال و خاک رس قرمز دست ساز

به طور کلی شیر شتر با دارا بودن انواع ویتامین ها، مواد معدنی و آلی، مفید و اسید آلفا هیدروکسی برای پوست به تنهایی برای سلامت، شادابی و جوانسازی پوست، می تواند به عنوان دارو نیز بکار رود.

خواص صابون شیر شتر زعال فعال

زغال فعال یا کربن فعال نیز دارای ویژگی های بسیار جالبی برای پوست بدن می باشد. زغال از هزاران سال پیش مورد استفاده و مصرف انسان بوده است. بهره گیری از آن برای ضدعفونی کردن زخم مثال بارزی است، که البته گاهی به نام خاکستر هم از آن نام برده می شود. استفاده از آن برای تصفیه آب نیز مورد نظر بوده است. استفاده از ذغال فعال (نوع فرآوری شده آن) در فیلترهای آب و همچنین پادزهر از دیگر موارد استفاده است که به تازگی از آن یاد می شود.

به تازگی با توجه به ویژگی های تایید شده زغال فعال؛ از آن در زیبایی و مراقبت از پوست، هم علاقمندان بسیاری یافته است. زغال فعال یا فرآوری شده در حال حاضر به عنوان یک عنصر اساسی و مهم در صابون های طبیعی و پاک کننده ها بکار بده می شود و محبوبیت زیادی هم پیدا کرده است.

در ادامه به طور خلاصه در مورد ویژگی های صابون شیر شتر زغال فعال بحث می شود.

  • درمان پوست چرب؛ صابون زغال فعال بطور موثر چربی اضافه بدن، سر، و چهره را از بین می برد.
  • داشتن پوستی شاداب؛ صابون شیر شتر حاوی زغال فعال منافذ پوست را پاکسازی و سلول ها یا یاخته های مرده را از روی پوست بر می دارد. لذا پوست بدن، سر، صورت و چهره را تمیز تر و شفاف تر از همیشه می کند.
  • مناسب درمان آکنه و جوش ها، صابون شیر شتر زغال فعال سموم را از روی پوست حذف می کند، لذا  آلودگی های پوستی را کاهش و در درمان آکنه اثر خوبی دارد، حتی می تواند به درمان جای جوش و آکنه هم کمک کند.
  • طبیعی کردن منافذ پوست که به واسطه آلودگی ها، دود، گرد و غبار مشکل پیدا کرده اند، و غالبا نیز ما به دلیل مشغله های مختلف از آن عافل می شویم.
  • پوست سفت تر و محکم با مصرف صابون شیر شتر و زغال فعال؛ با افزایش سن، پوست شل و افتاده می شود. زغال فعال دارای ویژگی،کیفیت و خواصی است که پوست را سفت تر و محکم تر می کند.
  • مناسب انواع پوست ها؛ از طرفی چربی و آلودگی های پوست چرب را برطرف و از طرف دیگر پوست های خشک را مرطوب و تغذیه می کند. و مناسب پوست های حساس هم هست.
چرا خرید اینترنتی صابون شیر شتر زغال فعال و خاک رس قرمز دست ساز

چرا خرید اینترنتی صابون شیر شتر زغال فعال و خاک رس قرمز دست ساز

  • جلوگیری از پیری زودرس؛ صابون شیر شتر ذغال فعال موثر در پیشگیری و جلوگیری از پیری زودرس و جوانسازی است.
  • کاهش لکه های پوست؛ این صابون شیر شتر  زعال فعال با لایه برداری سلول و یاخته های مرده پوست، باعث شادابی و شفاف شدن پوست می شود.
  •  کمک به بهبودی بیماری پوستی مانند پسوریازیس و اگزما، با صابون شیر شتر و زغال فعال، امکان پذیر است زیرا یک اگزوفیلانت یا یک لایه بردار عالی است.
  • و در نهایت صابون شیر شتر زغال فعال کمک به بهبودی خشکی و ترک پوست می کند.

 

مکانیسم اثر زغال‌ فعال

زغال فعال با داشتن قدرت جذب بالای خود، می تواند عناصر دیگر جذب خود کند. زغال فعال با در معرض گرما، بخار و بعضی مواد فعال می‌شود. در نتیجه این فرآیند روزنه‌ های زغال‌ فعال باز شود و آن ها را درون خود می کشد.  زغال فعال دارای خاضیت ضد باکتریایی است.

صابون شیر شتر خاک رس قرمز

خاک رس قرمز دارای مواد معدنی و مفید مانند آهن، سدیم، کلسیم، پتاسیم و منیزیم است که برای پوست بدن، سر صورت و چهره است. صابون شیر شتر خاک رس قرمز منافذ پوست را عمیقا پاکسازی، آلودگی جوش و آکنه پوست را از بین برده و باعث کنترل چربی پوست می شود. صابون شیر شتر و خاک رس قرمز مقدار زیادی آهن و مواد معدنی دارد که به بازسازی پوست کمک، باعث درخشان شدن، لطافت و از بین بردن التهابات پوستی می شود. صابون شیر شتر و خاک رس قرمز منافذ پوست صورت را عمیقا پاکسازی، سلول و یاخته های مرده پوست را از بین می برد.

با لایه برداری عمقی تغییر رنگدانه های لایه رویی پوست ( اپیدرم) و سفید شدن پوست های تیره شده و رنگ پوست را زیبا تر می نماید. اگر دوست داری پوست بدن و چهره شما روشن، شاداب، شفاف و سالم باشد و بنا به دلایل زیر صابون شیر شتر زغال و خاک رس قرمز را توصیه و پیشنهاد می کنیم:

کوچک کننده منافذ بیش از حد باز پوست، کنترل کننده چربی طبیعی پوست، سم زدا، نرم و درخشان کننده مناسب برای پوست، لایه بردار، از بین برنده جای زخم، بازسای کننده بافت پوست، رفع چین و چروک و خطوط پوستی، از بین برنده جوش های سر سیاه و سر سفید و آکنه، و در نهایت چاق کننده صورت است.

با توجه به ویتامین ها و مواد عالی مفید و معدنی مانند منیزیم، پتاسیم، روی، کلسیم، منگنز و سلیس و آهن؛ برای مویرگ های شکسته، کیسه های زیر چشم، پوست های ملتهب، جوش های با منشا عفونی، و تمامی انواع پوست ها به خصوص پوست های حساس بسیار مناسب است.

چرا خرید اینترنتی صابون شیر شتر زغال فعال و خاک رس قرمز دست ساز

چرا خرید اینترنتی صابون شیر شتر زغال فعال و خاک رس قرمز دست ساز

آیا به نظر شما جای صابون شیر شتر زغال فعال و خاک رس قرمز در سبد کلایی شما خالی نیست؟ با توجه به دست ساز بودن صابون های تولیدف تهیه شده ما، کیفیت آن بسیار بالاست. با توجه به روش تهیه آن که روش سرد است از حرارت برای ترکیب مواد صابون شیر شتر زغال فعال و خاک رس قرمز استفاده نمی شود.

صابون های دست ساز ما کیفیتی در حد کیفیت آزمایشگاهی و ساخت داروهای داروخانه دارد. از هیچگونه مواد شیمیایی در ترکیب صابون ها استفاده نمی شود و صابون شیر شتر زغال فعال و خاک رس قرمز ما کاملا طبیعی و با دانش روز و تایید شده است.

خرید اینترنتی به شما اجازه می دهد که صابون را با قیمت اصلی و بدون واسطه دریافت کنیدو با خرید اینترنتی شما برای همه افراد خانواده به یکباره خرید اینترنتی می کنید. با خرید اینترنتی عمده شما آن را درب منزل تحویل می گیرید.

برای خرید اینترنتی صابون شیر شتر زغال فعال و خاک رس قرمز بطور عمده با ما تماس بگیرید.

 

تماس با ما برای؛

خرید اینترنتی مستقیم صابون های دست ساز