مانسوری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

گوشت شتر

وشت شتر حاوی چربی کم و میزان چربی کلسترول پایین تر نسبت به سایر گوشت هاست. گوشت شتر در مقايسه با گوشت گاو نيز اسيد چرب اشباع نشده نسبتا بالايی دارد
این عامل مهمی در کاهش خطر ابتلا به بیماری قلبی عروقی است که با مصرف چربی اشباع مرتبط است. گوشت شتر نیز برای بیماری هایی نظیر زیادی اسید، پرفشاری خون، ذات الریه و التهاب ریه، و بیماری تنفسی استفاده می شود. همچنین برای تقویت قوای جنسی نیز کاربرد دارد.

بهداشتی آرایشی

محصولات بهداشت و آرایشی شیر شتر حاوی ویتامین C و آنتی اکسیدان هااست. مبارزه با چین و چروک ها از ویژگی های محصولات بهداشتی آرایشی است. لانولین، مرطوب کننده طبیعی، تأثیر آرام بخش روی پوست دارد.

چرم شتر

چرم شتر یک نوع نادر از چرم است. عمدتا برای ساخت کیف استفاده می شود. چرم شتر خیلی شبیه چرم بوفالو است. 10 برابر الیاف بیشتر در هر سانتی متر مربع به نسبت به چرم گاو دارد. استحکام و نرمی و زیبایی خاص خود را داراست

نمونه کار 3

نمونه کار 4

نمونه کار 5

نمونه کار 6

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa.

نمونه کار 7

نمونه کار 8

نمونه کار 9